Skocz do zawartości


Zdjęcie

POLSKI ZWIAZEK MUAY THAI czy propaganda?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
83 odpowiedzi w tym temacie

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKI ZWIAZEK MUAY THAI czy propaganda?
spokojnie chopy jo tylko zapytałym które lepsze PZMT czy PZKB bo nosz klub szuko coś nowego
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKI ZWIAZEK MUAY THAI czy propaganda?

przynajmniej jakieś urozmaicenie z tym karate

I nie tylko.

Na muay thai też sie nie znasz...

Można się ciekawych rzeczy dowiedzieć :wink: :)
  • 0

budo_kwiat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 979 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKI ZWIAZEK MUAY THAI czy propaganda?
„słuchaj uważny czytaczu w karate masz style kontaktowe i niekontaktowe . Autor cytowanego tekstu wypowiadał sie do styli karate bezkontaktowego ,a ja wypowiadałem się dla karate full kontakt, gdzie zasady walki podpuszczają wszystkie techniki z pełna siłą i jest dopuszczony nokaut. Widzisz jakie to odkrywcze”

MTklub knockdown i full kontakt to dwie różne konkurencje sportowe w sportach walki. Sam fakt uderzenia z pełną siłą nie czyni z knockdownu full kontaktu.
O full kontakcie można mówić wtedy, kiedy można zadawać ciosy rękoma w głowę.
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKI ZWIAZEK MUAY THAI czy propaganda?

„słuchaj uważny czytaczu w karate masz style kontaktowe i niekontaktowe . Autor cytowanego tekstu wypowiadał sie do styli karate bezkontaktowego ,a ja wypowiadałem się dla karate full kontakt, gdzie zasady walki podpuszczają wszystkie techniki z pełna siłą i jest dopuszczony nokaut. Widzisz jakie to odkrywcze”

MTklub knockdown i full kontakt to dwie różne konkurencje sportowe w sportach walki. Sam fakt uderzenia z pełną siłą nie czyni z knockdownu full kontaktu.
O full kontakcie można mówić wtedy, kiedy można zadawać ciosy rękoma w głowę.

Więc cały czas Ci próbuje to wytłumaczyć. A widzę,że to kolejna fipoteza,że udezrnia na łeb szkodzą
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024