Skocz do zawartości


Zdjęcie

POLSKI ZWIAZEK MUAY THAI czy propaganda?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
83 odpowiedzi w tym temacie

budo_outsider
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKI ZWIAZEK MUAY THAI czy propaganda?

Prezes jest przystojny, miły, ciepły, sympatyczny...

...i oczywiście bardzo męski.



hehehe :) :) :)

Jeśli nie istnieje prawnie zarejestrowany Polski Związek Muay Thai to podawanie się za Prezesa nieistniejącego Związku jest zwykłym oszustwem...
zapewne obliczonym na psychologiczne założenie,że kłamstwo wielokroć powtórzone jest w końcu przyjęte za prawdę.


Fajnie by było, gdyby wszystko było tak pięknie czarno - białe jak tu piszecie. Myślę, że Pan Szlachta musiałby być skończonym kretynem, żeby celowo wprowadzać ludzi w błąd i sobie pozwalać na kłamstwa i kłamstewka, na tym etapie na jakim jest PZMT. Może jestem idealistką, ale kurcze nie rozumiem waszej postawy. Organizacja ME jest dużym przedsięwzięciem, bardzo dla Polski prestiżowym - w interesie każdego Polaka leży to, żeby ta impreza wypadła jak najlepiej, więc może przestańcie rzucać kłody pod nogi, snuć jakieś insynuacje itd., bo całą sprawę można zupełnie inaczej załatwić.
  • 0

budo_zebo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKI ZWIAZEK MUAY THAI czy propaganda?
A ja mam takie pytanie: czy różnica między zrzeszeniem, a związkiem jest jakaś zasadnicza??? Czy wymienne stosowanie tych słów jest jakimś kardynalnym przewinieniem???
  • 0

budo_mnino
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Osjaków
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKI ZWIAZEK MUAY THAI czy propaganda?
Jest poważnym błędem. Chodzi tu o podstawę prawną - zrzeszenie jest stowarzyszeniem i może je założyć prawie każdy, a związek to związek sportowy i powstaje na mocy aktu prawnego wydanego przez konkretny organ państwowy.

Jak widać różnica jest zasadnicza.

W wypadku PZMT sytuacja się nieco komplikuje: Ministerstwo Sportu uznaje istnienie PZMT i wspiera jego działania (niestety jedynie duchowo, a nie jak w wypadku związków finansowo), czego wyrazem jest zamieszczenie PZMT na ministerialnym wykazie Związków Sportowych ([link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]).
  • 0

budo_bad girl
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKI ZWIAZEK MUAY THAI czy propaganda?
Fairtex!!! :evil: dziecinada, żart na poziomie szkoły podstawowej !!!

A ogólnie to piszcie co chcecie, ale zanim coś napiszecie posłuchajce kilku stron a nie tej ,która wam bardziej odpowieda . Czasem Ci, którzy najwięcej się udzielają , najmniej wiedzą !!!!!!! :roll: [/hide][/list]
  • 0

budo_kajtek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKI ZWIAZEK MUAY THAI czy propaganda?

Jeśli nie istnieje prawnie zarejestrowany Polski Związek Muay Thai to podawanie się za Prezesa nieistniejącego Związku jest zwykłym oszustwem...

Jeżeli czujesz się oszukany, proszę abyś udał się do prokuratury.


Smutne jest to ,że skądinąd tak poważny instruktor jakim jest Cypis - usiłuje powyższymi sugestiami robić z siebie głupa.
Natomiast dla osób szczególnie zainteresowanych sprawą jest bardzo prosty sposób na sprawdzenie czy rzeczywiście jest prawnie zarejestrowany Polski Związek Muay Thai.....bo jeżeli nie jest,a pan Szlachta rozgłasza że taki Związek formalnie prawnie istnieje,a on jest jego prezesem to onacza ,że pan Szlachta jest oszustem wprowadzajacym ludzi w błąd.....no chyba ,że jest tak że już istnieje zarejestrowany i legalnie działający Polski Związek Muay Thai.
  • 0

budo_zebo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKI ZWIAZEK MUAY THAI czy propaganda?

Jest poważnym błędem. Chodzi tu o podstawę prawną - zrzeszenie jest stowarzyszeniem i może je założyć prawie każdy, a związek to związek sportowy i powstaje na mocy aktu prawnego wydanego przez konkretny organ państwowy.

Jak widać różnica jest zasadnicza.

Ok, rozumiem. Zatem teraz moge uczciwie napisać, ze dla mnie - miłośnika muay thai, kompletnie nieistotne jest, czy te mistrzostwa zorganizuje związek, czy zrzeszenie. Wali mnie to doszczętnie. Ważne jest to, by zawody się odbyły i by były zorganizowane jak najlepiej. Dla mnie może je zorganizować nawet Prawo i Sprawiedliwość. Od niedawna obserwuje to, co dzieje sie z muay thai w naszym kraju i widze, że "typowo" polskie cechy nie ominęły i tej dziedziny. Wszędzie ferment...
  • 0

budo_bad girl
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKI ZWIAZEK MUAY THAI czy propaganda?
ZEBO !! popieram w zupełności, przecież niema różnicy kto robi te turnieje, ważne ,że komuś to wychodzi , i wszyscy są zadowoleni!!!

Kajtek , skoro wiesz, że Cypis jest instruktorem, to TROCHĘ SZACUNKU !!!! czasem trzeba wiedzieć kogo można obrażać(nazywając głupem) a kogo NIE
  • 0

budo_abcde
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKI ZWIAZEK MUAY THAI czy propaganda?
(Wszędzie poniżej zakładam odpowiedź: PROPAGANDA)
Brawo ZEBO !!

Drodzy Państwo! (Celowo odgradzam sie od spoufalania z częścią osób z tego forum.)
Już wcześniej prosiłem o jakieś konkretne implikacje tego czynu. Póki co, każdy stoi jedynie na straży moralności.

Podejdźmy do tego pragmatycznie. Jaki sens mają rozważania na temat istnienia, lub nieistnienia Boga, jeśli to istnienie, lub jego zaprzeczenie, nie pociągałoby za sobą żadnych konsekwencji. Poza zwykłą zabawą językową, do świata nic nie wnieślibyśmy. Oczywiście Bóg pociąga za sobą mnóstwo implikacji. Natomiast są kwestie tak jałowe, które niezależnie od rozstrzygnięcia, żadnej zmiany w świecie nie wywołują. Tutaj odsyłam do Pana Williama Jamesa.

Co do naszego problemu, mogę zauważyć jedną ważką implikację negatywną. Negatywną, ponieważ ludzie, którzy mają problemy, nie potrafią zwerbalizować, gdzie je mają. Zatem, pomagam.
Zaniepokojenie zatem może budzić FAKT, że wykrycie tego kłamstwa, może zdeprecjonować środowisko Polskiego MT na świecie. Może to nieść za sobą również wszelkie konsekwencje prawne i utrudnienie ustanowienia związku. To tak na szybko, resztę sobie możecie dla swoich potrzeb sami powymyślać. (Wyszła jednak więcej niż jedna im. negatywna). Rzucajcie dalszymi pomysłami. Bo przecież o tym chcemy mówić, tylko przez "gardło" jakoś nie przechodzi.

Idźmy dalej, bo jeśli mamy rozmawiać, to bez szczekania. Kłamstwo ma na celu osiągnięcie pewnych korzyści. Zatem kłamstwo ma pewien cel. Może ktoś podpowie jakie korzyści z tytułu tego kłamstwa będą/ mogą być osiągnięte? Czy każda korzyść z kłamstwa jest negatywna? jak dalece możemy się posunąć ryzykując kłamstwem (nawet tym konkretnym)? Co ważniejsze: intencja czy czyn? Itd. Jak dla mnie to jest pole do dyskusji nad powyższym tematem. Jak ustalimy sobie jakieś pewniki, będzie nam łatwiej ustosunkować sie do sytuacji.
Ponadto pamiętajmy, że ta sama informacja podana na różny sposób, inny może mieć wydźwięk.

Jak dla mnie, jako dla zawodnika i trenera, jest całkowicie nieistotne za kogo sie podaje PZMT. Dla mnie ważne jest: walczyć, wypełniać swoje obowiązki trenerskie, które są czystą przyjemnością i wszystko inne związane ze sportem. Od polityki i polaczkowania się dystansuję.
Mimo wszystko będę bacznie obserwował co się dzieje dookoła mnie, w środowisku MT.

No i kajtek, głupa to robisz z siebie Ty utożsamiając oszustwo z kłamstwem. Cypisa nazywasz głupem dlatego, że daje praktyczną radę. mądrą radę. Każdy oszukany, czy okłamany, ma takie przecież prawo. Ty palisz głupa swoją ignorancją. To jest dużo gorsze.
  • 0

budo_muaythai
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKI ZWIAZEK MUAY THAI czy propaganda?
Witam speców od zamętu, a w specjalności "Masato", który jak widać jest profesorem języka angielskiego:

Wpiszcie sobie słowo "federatio" w słowniki:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

jak widać niektóre słowniki tłumaczą "federation" także jako "zrzeszenie" :D

Zatem kłamcą jest osoba, która rozpoczęła ten temat !

Poza tym PZMT jest zarejestrowane w KRS (Krajowy Rejestr Sądowy) i widnieje tam pod nazwą: Polskie Zrzeszenie MuayThai / Polish MuayThai Federation !

Proszę "Masato" przestań siać niepotrzebny zamęt. Polska dostała prawo organizacji Mistrzostw Europy MuayThai, a Ty zamiast cieszyć się z tego to produkujesz kłamstwa i oszczerstwa.

Jeszcze druga strona medalu. Wiele związków sportowych używa nazwy "association". Czy to znaczy, że są "zrzeszeniem" a nie "związkiem". Szkoda słów, "Masato" chyba masz jakieś problemy bo szukasz dziury w całym!

Oto kilka przykładów:

Polish Badminton Association
Zieleniecka ST 1, 03-727 Warszawa, Poland
Tel.: +48 22 616 2455; +48 22 6175881
Fax: +48 22 6175881
E-mail: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Web site: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Polski Związek Biathlonu
Polish Biathlon Association
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Polski Związek Bilardowy
Polish Billiard Association
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
25-528 Kielce
ul. Zagnańska 84 a
tel. 041 362-36-63, 362-39-03


Polski Zwiazek Gimnastyczny
Polish Gymnastic Association
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
00-480 Warszawa
ul. Wiejska 17

i wiele innych...
  • 0

budo_kajtek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKI ZWIAZEK MUAY THAI czy propaganda?
proponuję wysilić nieco inteligencję i dostrzec że napisałem,iż Cypis usiłuje robić z siebie głupa -sugerując mi jakieś odczucia ,a nie wmawiać że Cypisa określem tym mianem
  • 0

budo_outsider
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKI ZWIAZEK MUAY THAI czy propaganda?
brawo :) :)
tak na marginesie - abcde uwielbiam Twoje posty :) :) Ty sprawiasz, że rozwijam się intelektualnie i nie muszę czytać ani Jamesa, ani Kanta, ani Hegla czy Heidegerra - wystarczy że wejdę na budo :) :) :)
  • 0

budo_masato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKI ZWIAZEK MUAY THAI czy propaganda?
MUAYTHAI - odsylam Cie do pierwszego watku, ktorego napisalem. Czy ja nazwalem kogos klamca? Zadalem sensowne i wazne pytanie a tu nagle jakies glupoty.
BAD GIRL pisze ze komus przeszkadza ze Prezes Szlachta kupil sobie samochod...smiech! kto o czyms takim pisal? nie pytalem tez czy Prezes czerpie jakies korzysci osobiste z PZMT bo tak na prawde to nie uwierze ze nie! ale PZMT to nie Czerwony Krzyz wiec...

Zapytalem CZY JEST ZAREJESTROWANY POLSKI ZWIAZEK MUAY THAI ???????

A jakie mam odpowiedzi? ze Prezes jest przystojny albo mily...szkoda gadac! zenada!

Tak na prawde gowno mnie obchodzi kto jest Prezesem! W moim pytaniu nie bylo ani slowa o Prezesie PZMT !!!

Ci ktorzy zauwazyli tu atak na Prezesa sa w bledzie i sami maja jakis problem bo jak wiadomo tylko winny sie tlumaczy!

MUAYTHAI nie jestem klamca i tez nikogo klamca nie nazwalem. Napisalem: "nie wprowadzajcie w blad".

Chociaz najechales na mnie bezsensownie to i tak dzieki bo dopiero twoj post odpowiedzial sensownie na moje pytanie.

Jak juz pisalem, moj klub jest zrzeszony w PZMT i mnie, w przeciwienstwie do innych, obchodzi w jakiej organizacji mialbym ewentualnie startowac w zawodach czy robic jakies kursy czy szkolenia.
Intersuje mnie przyszlosc MT w Polsce ale widze ze tyle w tym problemow i polityki, ze ludzie sa skluceni nawet jezeli naleza do tej samej organizacji.
Nic, trzeba myslec pozytywnie i byc dobrej mysli.
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKI ZWIAZEK MUAY THAI czy propaganda?
Nie istotna jest znajomosc slow po angielsku czy po polsku istotna to postac Prezesa... Jesli wszytko jest ok to o co to hallo ???
Dlaczego kluby sie wykreslaja z PZMT (patrz np Arkadia)
Czemu zawodnicy korzy byli na MŚ z panem prezesem nie chca miec nic wspolnego???
Dlaczego startuje coraz mniej zawodnikow? moze Muay Thai staje sie mniej popularne???
Dlaczego Pan Prezes reprezentuje nas w IFMA ??? Skoro PZMT nie jest zwiazkiem sportowym????
  • 0

budo_outsider
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKI ZWIAZEK MUAY THAI czy propaganda?
Masato napisał:

MUAYTHAI - odsylam Cie do pierwszego watku, ktorego napisalem. Czy ja nazwalem kogos klamca? Zadalem sensowne i wazne pytanie a tu nagle jakies glupoty.
BAD GIRL pisze ze komus przeszkadza ze Prezes Szlachta kupil sobie samochod...smiech! kto o czyms takim pisal? nie pytalem tez czy Prezes czerpie jakies korzysci osobiste z PZMT bo tak na prawde to nie uwierze ze nie! ale PZMT to nie Czerwony Krzyz wiec...

Zapytalem CZY JEST ZAREJESTROWANY POLSKI ZWIAZEK MUAY THAI ???????

A jakie mam odpowiedzi? ze Prezes jest przystojny albo mily...szkoda gadac! zenada!

Tak na prawde gowno mnie obchodzi kto jest Prezesem! W moim pytaniu nie bylo ani slowa o Prezesie PZMT !!!

Ci ktorzy zauwazyli tu atak na Prezesa sa w bledzie i sami maja jakis problem bo jak wiadomo tylko winny sie tlumaczy!


masato zauważ co pisały osoby po Tobie - wyraźnie najeżdżały na PREZESA, zresztą parę założonych wątków pod rząd było w podobnym klimacie, więc myślę że odpowiedzi nie za bardzo rozmijały się z istotą sprawy.
Wg mnie sam Twój post był trochę zaczepny :

Witam,

wlasnie obejrzalem filmik reklamujacy ME Muay Thai w Zgorzelcu i musze przyznac ze jest lepszy od poprzedniego.

Ale zaskoczyla mnie jedna rzecz...PZMT swoim logo reklamuje sie jako POLISH MUAY THAI FEDERATION a jak wiadomo zrzeszenie po angielsku to ASSOCIATION a FEDERATION to zwiazek...

Z tego co nam wszystkim wiadomo nie ma jeszcze Polskiego Zwiazku MT. Dla czego wprowadzacie ludzi w blad ???
Jezeli jestescie zwiazkiem spoko ale jezeli nie, nie powinniscie tego robic!


Moze ktos jest w stanie dac sensowna odpowiedz?


Z pogrubionego stwierdzenia wynika, że Ty nie pytasz - Ty w zasadzie oskarżasz...
Można było napisać to samo w zupełnie inny sposób - to jest jedno. A dwa to takie, że wiele osób skontrowało, nie to co Ty konkretnie napisałeś, ale to co napisały osoby po Tobie.

Gagatek napisał:

Nie istotna jest znajomosc slow po angielsku czy po polsku istotna to postac Prezesa... Jesli wszytko jest ok to o co to hallo ???
Dlaczego kluby sie wykreslaja z PZMT (patrz np Arkadia)
Czemu zawodnicy korzy byli na MŚ z panem prezesem nie chca miec nic wspolnego???
Dlaczego startuje coraz mniej zawodnikow? moze Muay Thai staje sie mniej popularne???
Dlaczego Pan Prezes reprezentuje nas w IFMA ??? Skoro PZMT nie jest zwiazkiem sportowym????


To co napisałeś to w dużej części po prostu kłamstwa :? trochę bez sensu uogólniać, na podstawie pojedynczych przypadków...
tak samo mogę sobie napisać, że istotne jest to :
dlaczego wiele klubów jest zadowolonych ze współpracy z PZMT ?
dlaczego coraz więcej zawodników startuje ?
dlaczego na zawodach jest coraz wyższy poziom ?
dlaczego minister sportu objął honorowy patronat nad organizacją mistrzostw europy skoro wszystko jest takie mało legalne ?
dlaczego współpraca PZMT z innymi krajami się rozwija ? itd itd

Ostatecznie można założyć, że tłumaczenie FEDERATION to faktycznie związek i że na owej prezentacji specjalnie umieszczono LOGO wskazujące na to że PZMT to związek - zastanawiam się, co by część z was zrobiła na miejscu organizatora biorąc pod uwagę to, że legalizacja związku jest już na finishu i że prawdopodobnie ME odbędą się gdy PZMT już tym związkiem będzie, jak to ujednolicić ? Prawdopodobieństwo wg mnie jest duże i trzymajmy kciuki, żeby tak się stało
:wink:
  • 0

budo_masato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKI ZWIAZEK MUAY THAI czy propaganda?
OUTSIDER mozna moj temat odebrac jako zaczepny ale od tego jest forum: od dyskusji. Kazdy moze podac swoje zdanie na kazdy temat.

Widzisz z tego co piszesz PZMT zrobilo swoje logo zakladajac ze w dniu ME bedzie juz zwiazkiem... wydaje Ci sie to sensowne? czy zaczynasz dzialalnosc przed zarejestrowaniem firmy? czy jezdzisz autem przed zrobieniem prawka jazdy? oczywiscie to wszystko mozna ale czy jest to na legalu? Ale zyjemy w kraju cudow gdzie wszystko jest mozliwe.

Co jezeli podajemy sie za zwiazek, zakladajac ze go zarejestrujemy a potem nam nie wyjdzie? Robimy z siebie idiotow!

A podawanie ilosci klubow, zawodnikow itd...jest jak z polityka. Pisza w necie ze bezrobocie w Polsce spada ale nie pisza ze to dla tego ze tysiace ludzi wyjechaly...

Chodzi tu o to ze sie kompromitujemy. Nie tylko w kraju ale i za granica...ale z tego slyniemy.
  • 0

budo_masato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKI ZWIAZEK MUAY THAI czy propaganda?
A tak przy okazji, daje sobie spokoj z Muay Thai...zapisuje sie na MMA :)
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKI ZWIAZEK MUAY THAI czy propaganda?

Jeżeli czujesz się oszukany, proszę abyś udał się do prokuratury.

Smutne jest to ,że skądinąd tak poważny instruktor jakim jest Cypis - usiłuje powyższymi sugestiami robić z siebie głupa.

Po pierwsze, przepraszam za powyższe sugestie :oops:
Po drugi, głupem się jest lub nie :wink:

...Cypis jest instruktorem, to TROCHĘ SZACUNKU !!!!

Bad girl, z samego faktu bycie instruktorem szacunek się nikomu nie należy.

...PZMT jest zarejestrowane w KRS (Krajowy Rejestr Sądowy) i widnieje tam pod nazwą: Polskie Zrzeszenie MuayThai / Polish MuayThai Federation !

To powinno zamknąć temat.

O ile jest prawdą :wink:

A tak przy okazji, daje sobie spokoj z Muay Thai...zapisuje sie na MMA :)

Tym się także zajmuję :wink:
  • 0

budo_outsider
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKI ZWIAZEK MUAY THAI czy propaganda?
masato proponuje czytać ze zrozumieniem 8O osłabiłeś mnie 8O
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKI ZWIAZEK MUAY THAI czy propaganda?

Gagatek napisał:

Nie istotna jest znajomosc slow po angielsku czy po polsku istotna to postac Prezesa... Jesli wszytko jest ok to o co to hallo ???
Dlaczego kluby sie wykreslaja z PZMT (patrz np Arkadia)
Czemu zawodnicy korzy byli na MŚ z panem prezesem nie chca miec nic wspolnego???
Dlaczego startuje coraz mniej zawodnikow? moze Muay Thai staje sie mniej popularne???
Dlaczego Pan Prezes reprezentuje nas w IFMA ??? Skoro PZMT nie jest zwiazkiem sportowym????


To co napisałeś to w dużej części po prostu kłamstwa :? trochę bez sensu uogólniać, na podstawie pojedynczych przypadków...
tak samo mogę sobie napisać, że istotne jest to :
dlaczego wiele klubów jest zadowolonych ze współpracy z PZMT ?
dlaczego coraz więcej zawodników startuje ?
dlaczego na zawodach jest coraz wyższy poziom ?
dlaczego minister sportu objął honorowy patronat nad organizacją mistrzostw europy skoro wszystko jest takie mało legalne ?
dlaczego współpraca PZMT z innymi krajami się rozwija ? itd itd


:wink:

Zawodnikow nie jest wiecej!!!!
Jak mozna mowic o wysokim pozomie jak zwodnicy sie wymienaja jak w sztafecie nazwiska ktore byly na pierwszych miejscach albo znikaja albo odnajdujemy je w PZKB... na ich miejsca wchodza zawodnicy z lepszym poziomem ??? nie sadze...
Wazne jest zeby odpowiedzic na pytanie czemu tak jest??? i wyciagnac wnioski...
  • 0

budo_outsider
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKI ZWIAZEK MUAY THAI czy propaganda?
gagatek napisał:

Zawodnikow nie jest wiecej!!!!
Jak mozna mowic o wysokim pozomie jak zwodnicy sie wymienaja jak w sztafecie nazwiska ktore byly na pierwszych miejscach albo znikaja albo odnajdujemy je w PZKB... na ich miejsca wchodza zawodnicy z lepszym poziomem ??? nie sadze...
Wazne jest zeby odpowiedzic na pytanie czemu tak jest??? i wyciagnac wnioski...


Przeczytaj sobie jeszcze raz co napisałam 8O

To co napisałeś to w dużej części po prostu kłamstwa Confused trochę bez sensu uogólniać, na podstawie pojedynczych przypadków...
tak samo mogę sobie napisać, że istotne jest to :

dlaczego wiele klubów jest zadowolonych ze współpracy z PZMT ?
dlaczego coraz więcej zawodników startuje ?
dlaczego na zawodach jest coraz wyższy poziom ?
dlaczego minister sportu objął honorowy patronat nad organizacją mistrzostw europy skoro wszystko jest takie mało legalne ?
dlaczego współpraca PZMT z innymi krajami się rozwija ? itd itd


tak na marginesie: nie prowadzę statystyk odnośnie tego ile osób startuje i startowało - tak samo jak Ty zauważasz zawody na których jest mniej osób niż było, ja zauważam takie na których frekwencja jest duża. Ty widzisz, że zawodnicy odchodzą, ja jeżdżąc na turnieje widzę same znajome twarze - widzimy co innego. Ale istotne jest to, żeby NIE STWARZAĆ REGUŁ na podstawie NIELICZNYCH, POJEDYNCZYCH przypadków, bo w dyskusji to nie ma sensu.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024