Skocz do zawartości


Zdjęcie

MAXPEDITON PLECAK HELP!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

budo_knock
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

MAXPEDITON PLECAK HELP!!!
Witam Was bardzo serdecznie!
Od jakiegoś czasu poszukuję plecaka wybór padł na maxpedition. Myślałem nad Volverine32 ale jak dla mnie to ma za dużo pasków;)
Rozważam 2 modele Falcon II oraz New Vulture II.
Kupiłbym już dawno ale marketing firmy maxpedition jest tak dziwny, że nie potrafię ocenić wielkości oraz wieku ich "modeli"..
Falcon
Dołączona grafika
Vulture
Dołączona grafika
Oba plecaki wyglądają mi na duże jednak obawiam się, że koleś na fotce może być spasionym 14 latkiem o wzroscie 135cm i temu to tak wygląda.
Nie wiem od plecaka oczekuję tego abym mógł go spiąć pasami i nie był za duży jak latam z nim po mieście ale jednocześnie gdy przewożę z miasta do miasta różne graty podróżując PKP to fajnie by było jakbym mógł upchać w niego:
pare spodni
bluze
z 3 t-shirty
bielizne
troche jedzenia
czasem aparat
teczka z kserówkami
i garść szpargałów typu linka, latarka, nóż
Nie wiem kuszę się na Falcona ale boję się, że to jest maleństwo :( Ma ktoś foty może tych plecaków na ludziach :) ?
  • 0

budo_xiii
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: MAXPEDITON PLECAK HELP!!!
Chyba masz racje, na zdjęciu jest jakiś dzieciak. Tu masz foto Falcona a gość na dużego nie wygląda...

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_studio34
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocek

Napisano Ponad rok temu

Re: MAXPEDITON PLECAK HELP!!!
Zagadaj na knives do mich123. Będzie sprowadzał dużą partię szpeju od maxa.
Użytkował wiele modeli ich wynalazków. Mnie doradził Pygmy Falcona II na początek.
Jest to najmniejszy z oferowanych przez maxa plecaków tzw. jednodniowy. Mnie udało się do niego upchnąć:
- karimata bundes (lekko przycięta na szerokość bo oryginalna nie wchodziła do środka)
- hamak hennesy
- lornetka 10x50
- trochę ciuchów (zapasowe gacie i skarpety)
- mała siekierka obozowa
- rat7
- goretex troczony na zewnątrz
- śpiwór lub druga karimata troczona od spodu
- butelka 1l nalgene
- termos 1l
- kubek
- reszta drobiazgów poupychana gdzie się da lub troczona na zewnątrz w dodatkowych pouchach
Pygmy jest najmniejszy :D z nich wszystkich a pojemnośc podawana przez producenta to 23 l. Dużego Falcona nie miałem. Jego pojemność to 25l więc niewiele więcej.
Dlatego następnym zakupem będzie Condor (32l) bo Vulture (46L) będzie już za wielki.
Wszystkie oprócz Pygmiego mają dodatkwy przedział na plecach do zamontowania bukłaka (hydration pack). W wersjach sygnowanych II dodano przedewszystkim więcej pasków molle. Można troczyć na zewnątrz wszystko co się da. Zależy tylko od twojej pomysłowości.
Na dodatkowy sprzęt taki jak: aparaty, lornetki itp proponuję jeszcze dokupić któryś z ich Versipacków. Fatboy ledwie styka na lustrzankę i po zamontowaniu większego szkła będzie już za mały. Większa lornetka też do niego nie wchodzi. Także lepiej od razu Jumbo lub Colossusa. Torba którą przewiesisz przez ramię nie przeszkadza w noszeniu plecaka i odwrotnie.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024