Skocz do zawartości


Zdjęcie

suwak YKK - jak naprawić?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

budo_maciek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 875 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

suwak YKK - jak naprawić?
Hej,

Mam kurtke northface z zamkiem YKK, ktory zaczal sie psuc. Zamyka sie tylko jezeli suwak jest pod okreslonym katem, z bardzo malym marginesem bledu. Obsluga gwarancyjna jest tragiczna; musze na wlasny koszt wyslac kurtke do W-wy, oni ja wysla gdzies w swiat i w ciagu 3 miesiecy odesla mi ja do domu. Jezeli zamek popsul sie z mojej winy, to musze zaplacic za wszystkie przesylki, itp. Z reszta 3 miesiace bez cieplej kurtki? Patrzcie co za oknem..

Sam zamek wydaje sie dzialac idealnie, chodzi jedynie o suwak - czy mozna go samemu wymienic lub naprawic (jak?). Oddalbym kurtke do jakiegos zakladu w 3miescie ale nie znam dobrego, ktory mi nie rozwali calego zamka. Ostatecznie moge wymienic caly zamek ale boje sie, ze kurtka nie bedzie tak dobrze izolowac jak z firmowym zamkiem i jego mocowaniem.

Jakies rady?
  • 0

budo_fazi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: suwak YKK - jak naprawić?
o ile nic nie jest zje***e mechanicznie, natrzyj zabki zamka woskiem ze swieczki na calej dlugosci i kilka razy szybko przejedz zamkiem- zwykle to rozwiazuje wszelkie przoblemy.
  • 0

budo_argasiu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 229 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świnoujście

Napisano Ponad rok temu

Re: suwak YKK - jak naprawić?
Witam
Sprawdź czy suwak nie jest z jednej strony bardziej rozgięty. Mogło tak się stac gdy na przykład przycisnełeś czymś ciężkim suwak. A może na samym początku zamka brakuje jednego lub dwóch zębów ?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024