Skocz do zawartości


Zdjęcie

Treningowe teksty


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningowe teksty
A mi inny: "Dajecie, czarnuchy!" :)

(cała sala oczywiście biała :wink: )
  • 0

budo_szymon247
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 267 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningowe teksty
pewien trener Karate Kyokushin na temat "udziwnien w karate" i elementów samoobrony:

"Karate to znaczy pusta reka,
jak Was uczą dla samoobrony łapać wroga za jajka to już Wasza ręka nie jest pusta i to nie jest już Karate"

na innym treningu tekst trenera:

"Mawashi, Mawashi, piącha i jeszcze raz Mawashi ale piszczelem bo inaczej mozecie złapać kontuzje na wieki" a wszyscy trenujący chórkiem "AAAAMEEN!" :)
  • 0

budo_nagato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 141 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningowe teksty
Część treningów jest poświęcona na walkę róznego rodzaju bronią, między innymi hanbo. Po rozgrzewce mówię do grupy: "no, panowie, kije w dłoń". Chwila ciszy i widzę że zaczynają się skręcać ze śmiechu. Lekko zły prowadzę zajęcia dalej i widzę że jeden z kolesi trzyma to nieszczęsne hanbo zbyt kurczowo. Podchodzę i mówię: "cała rzecz w tym, że kij musi pracować w rękach" jednocześnie demonstrując o co mniej więcej chodzi. No i do końca tamtego sezonu, to nieszczęsne powiedzenie wraz z gestykulacją było lajtmotivem wszystkich treningów :D .
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningowe teksty
dwaj tutejsi forumowicze się sweepowali, w sali dość już dusznej i ciepłej, pot płynął strumieniami i nagle padł tekst:

" (imię) - jakie ty masz słone palce od nóg"
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningowe teksty
there are too many polish boys in my fucking class!
do mnie, pepe, deejay'a i jeszcze jednego kumpla :wink:

this is some good soviet techniques you got there boys!
tez do nas ;]
  • 0

budo_nagato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 141 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningowe teksty

" (imię) - jakie ty masz słone palce od nóg"


Qwa, proszę cię... właśnie wróciłem z lunchu...
  • 0

budo_isao
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1470 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz/Brighton
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningowe teksty
Hehe, tekst trenera gdy ktos oberwie przy sparingu, albo marudzi, ze ciezko i nie ma sil:
"Dalej, to nie szachy!"

Inna sytuacja- stoimy w rzadku na poczatku rozgrzewki, a tu czuje jakies smeranie po plecach. Odwracam sie, a tu kumpel z tekstem:"podoba mi sie twoj wojownik" xD
Zwala polega na tym, ze na koszulkach klubowych mamy kopiacego zawodnika na plecach :D
  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningowe teksty
znalezione na forum MMA Warszawa:
"jak ja lubię ludzi, do których wystarczy długo i wyraźnie rozmawiać!"

"najwięcej satysfakcji sprawiają trenerowi takie właśnie trudne przypadki, kiedy może kogoś wyciągnąć z kalectwa ruchowego"

"najcenniejsze są wnioski, do których uczestnik zajęć dochodzi samodzielnie - delikatnie naprowadzany przez trenera"

"Tomek robisz wszystko doskonale - jak na swoją grupę upośledzeniową."

"Nie martw się! W twoim przypadku możliwy jest tylko progres!"

" tomek bedzie pokazywał..bo jest duzy i go widac i wolny wiec kazdy zauwazy "

"T: nie przejmuj się, nie wszyscy przychodzą po to, aby nauczyć się boksu. Niektórzy chcą schudnąć, inni pogadać...
Ć: Ja trenerze przyszedłem nauczyć się zabijać. Gołymi rękami.
T: taak, jesteś typowym seryjnym mordercą. Te miliony istnień ludzkich rozbryzgane na ściance kabiny prysznicowej..."

"Bijesz jak połączenie zawodnika wagi ciężkiej i lekkiej - tak szybko jak zawodnik wagi ciężkiej i tak mocno jak zawodnik wagi lekkiej"
  • 0

budo_matkd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningowe teksty
teksty są rozne :P od " wymasowac Ci posladki ?" gdy kumpel po tylku kopniecie dostal az po "ladnie sie przytulacie" gdy sie kulalem z kumplem ;) + teksty " wy to z tym i ztym sie po treningu na kawe umowcie bo chlopaki do siebie pasujecie";)
  • 0

budo_isao
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1470 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz/Brighton
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningowe teksty
"Tomek robisz wszystko doskonale - jak na swoją grupę upośledzeniową."

Tu juz bym cos odpowiedzial... trener to trener, takie teksty sa nie bardzo na miejscu.. chyba ze sie zna z "Tomkiem" z 5 lat, ale i tak kiepski przyklad dla nowych w sekcji...
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningowe teksty

Tu juz bym cos odpowiedzial... trener to trener, takie teksty sa nie bardzo na miejscu.. chyba ze sie zna z "Tomkiem" z 5 lat, ale i tak kiepski przyklad dla nowych w sekcji...

Przesada, wszystko zależy od sytułacji. Jeśli trener jest jajcarz i dobrze się zna z Tomkiem, to każdy i tak wie, że to nie jest na poważnie.
  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningowe teksty

(...)Jeśli trener jest jajcarz i dobrze się zna z Tomkiem, to każdy i tak wie, że to nie jest na poważnie.

dokładnie 8)
Ostatnio u mnie:
"Panowie wy tu przyszliście na trening czy do koła gospodyń wiejskich???!!! Podpór i po 50"
:-)
  • 0

budo_shidokangr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningowe teksty
Dorzucę trochę od siebie, myślę, że wzbogacę "słownik" kolegów trenerów(-: Czasem widzę, najczęściej na rozgrzewce, że każdy ma "własną wizję świata"; przy trudniejszych ćwiczeniach, zwłaszcza koordynacyjnych, zalecam kwalifikacje do kadry na Paraolimpiadę; kiedy widzę paru napaleńców, zwłaszcza przy technicznych ćwiczeniach proponuję zwolnić, gdzie się tak spieszą?bułki im w Tesco wykupią. No i oczywiście klasyczne koło gospodyń wiejskich otwarte było do 15, ale to już ktoś też tu wspominał. Pozdrawiam.
  • 0

budo_singlaub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningowe teksty
Jeden z budowlańców do innego tegorocznego maturzysty namawiając na wyjazd na zawody do Konina: "Tomek jedź do Konina, maturę możesz powtarzać, zawodów nie."
:)
  • 0

budo_amigo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningowe teksty

"Tomek robisz wszystko doskonale - jak na swoją grupę upośledzeniową."

Tu juz bym cos odpowiedzial... trener to trener, takie teksty sa nie bardzo na miejscu.. chyba ze sie zna z "Tomkiem" z 5 lat, ale i tak kiepski przyklad dla nowych w sekcji...


proszę cię :roll:
nikt nie narzeka, wręcz przeciwnie - wszystkim ćwiczącym podoba się żartobliwy sposób prowadzenia treningu, mi też się parę razy "dostało" i wcale nie czułem się urażony - a wręcz przeciwnie uśmiałem się szczerze - wystarczy zrozumieć że to jest mówione żartem :wink:
  • 0

budo_sephirot
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningowe teksty
Raz podczas treningu kata przed zawodami każdy wychodził pokolei na środek sali i robił sam kata które wybrał.Jedna osoba zapomniała krzyknąć kiai a trener na to:
"A kiai to babcia za ciebie krzyknie ?!" :wink:
  • 0

budo_maveric
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 651 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z środka

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningowe teksty
z ostatniego treningu w pl
teskt Trenera
"Panowie dzisiaj robimy bla bla bla bla....
No to Panowie bieg dookołasali..."
nie było by w tym nic dziwnego gdyby na sali przewazali faceci ale 75% kobiet na sali to przesada :D
  • 0

budo_palacz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mata
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningowe teksty
Mamy na sali kaloryfer, który "daję" cały rok. Kiedyś w ciepły dzień, przy przymkniętych oknach zaczęła się lać gorąca woda i lecieć para.
Trener-No widzicie, macie u mnie nie tylko trening, ale i saune. Powinienem wam podnieść składki :P
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024