Skocz do zawartości


Zdjęcie

Catch Wrestling


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

budo_pabblo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TG

Napisano Ponad rok temu

Catch Wrestling
witam mógłby ktos coś napisac na tmat Catch Wrestlingu z tego co widziałem w internecie sa to zapsy z chwytami konczacymi podbnymi do tych w bjj prosiłbym o informacje na czym Catch wrestling polega czym się rózni od Bjj i luta Livre czy są jakies kluby w Polsce jesli tak to gdzie prosiłbym tutaj o wszystkie mozliwe informacje na temat Catch Wrestlingu na youtube znalazłem takie filmiki

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Pozdrawiam
  • 0

budo_cran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kołobrzeg/Koszalin
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Catch Wrestling
Wszyscy chcielibysmy to wiedziec...
  • 0

budo_cran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kołobrzeg/Koszalin
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Catch Wrestling
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Tutaj z grubsza opisują, z czym to się je a brak polskojęzycznych stron pozwala sądzić, że w polsce to raczej takiej sekcji nie znajdziesz... natomiast pozwolę sobie przytoczyć:

the basic strategy remains the same: to hook (submit) your opponent as quickly as possible while absorbing the least amount of punishment. Catch Wrestling teaches one to control an opponent, concentrating on balance, leverage, and technique to control one's opponent and ultimately hook him.

Nie ma tu więc zapewne żadnych cudów, których nie zobaczyłbyś w polskich sekcjach, w których ćwiczy się bjj+przekrojówkę, ale to moja prywatna opinia.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024