Skocz do zawartości


Zdjęcie

Muay Boran


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Boran

JAK W MMA .

jezeli jak MMA to spoko

Hera: w Kickboxingu na poczatku były lowkicki i co logicznie z tym związane kopanie piszczelem. Dopiero potem to wycofano
  • 0

budo_ernst
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Boran
Widze pedagog ze jak chcesz to potrafisz sie wysławiac.
Pewnie nie walczycie w tym muay boran bo macie za dużą moc!!Mozna wtedy komuś zrobić krzywde..ale dosc złosliwosci,popieram każdy przejaw aktywnosci sportowej a to ze muayboran to legenda dawno zastąpiona nowoczesną metodyką treningowa(o wiele bardziej skuteczną)to oczywiste.
  • 0

budo_pedagog
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Boran
8)
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Boran
Zdaje sie zawsze byly zawody z lowkickiem i bez w kickboksie. (Pamietam jeszcze z czasow Marka Piotrowskiego).
Mnie bardziej podchodzily z lokiem, bo ja sie z kyokushin wywodze i.. brak loka uwazalem zawsze - za powazne ograniczenie. A styl bez loka (w czasach fanatyzmu) - za lekko niemeski i smieszny (to tanczenie na jednej nodze z druga w gorze:).
W sumie moje kluczowe techniki to byly wlasnie - lok i front kick (i dlatego jakos z niedowierzaniem przyjmuje informacje, kiedy slysze, ze front kick dla swiata odkryl nie dawno Puramuk).
Z tych samych powodow dla ktorych koledzy wybieraja starsza wersje taja, ja najpierw wybralem jeszcze boks, pozniej "europejski' taj, a na koncu bjj. Tez nie dla medali, ale doswiadczenia walki realnej, nieograniczonej tyloma przepisami. Wiec ich rozumiem. A teraz jeszcze czasy lepsze dla cwiczacych - zlotowka silna, granice otwarte.
Pozdrawiam
K_P
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Boran
nie chodzi o to dlaczego starsza bo to oczywiste że im więcej technik tym fajniej. Problem z tym, ze jak bedziesz machac w powietrze (bo jak sparowac jak techniki takie niebezpieczne i rękawic nie mozna :wink: ) to mozesz myslec jaki to niebezpieczny jesteś a w rzeczywistości g.. umiesz.
ale jak Pedagog pisze ze sparują i wygląda to jak MMA, to fajna rzecz, bo bez sparingów nie ma umiejętności walki, a też jestem zdania ze wszystko można przetestowac w lekkich zadaniówkach, tylko w sprzęcie własnie.
  • 0

budo_pedagog
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Boran
boks....uczy i przekazuje olimpijczyk .jeden z najlepszych!!!! Roman Rożek .Wspaiały człowiek mimo spięć..Najlepszy trener chciałbym mu dorosnąć do pięt, niestety taka prawda.
  • 0

budo_pedagog
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Boran
sally ...tu temat kukuknamuniu: Muay Boran ??czemu tak pragniesz wiedzy z tej strony? Wiesz naprawde cos o MB ? czy kickboksonujesz?hehe Pzdr U NAS WIOCHA !!!!
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Boran
ciekawi mnie co tam robicie
  • 0

budo_pedagog
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Boran
Wiesz ,że .. :lol: To tylko nasz swiat.Zapraszamy
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Boran
Łódz daleko, a jeden trening niczego nie pokaze. ale cóż moze gdzieś kiedyś się uda...Pozdro.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024