Skocz do zawartości


Zdjęcie

testy aniola z mieczem pod komenda


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

budo_arfen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

testy aniola z mieczem pod komenda
Hello
W zwiazku z tym, ze nie moge pisac prywatnych wiadomosci, chcialem poprosic tutaj Aniola, aby przeszedl sie ze swoja katana do centrum handlowego, bez pochwy, trzymajac ja w reku i zdal nam relacje z reackji ochrony oraz ewentualnie policji.
Jesli Cie zamkna :lol: :lol: :lol: to wyslij nam list z celi :) (po tym jak Cie widzieli pod komenda pewnie juz sobie wyroboli zdanie o Tobie hehehe). Mile widziany videoreportaz z zatrzymania :P
Pozdro.
  • 0

budo_thinspoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radlin

Napisano Ponad rok temu

Re: testy aniola z mieczem pod komenda
A to nie lepiej samemu się przejść?
  • 0

budo_aniol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 956 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków/Tomaszów Mazowiecki
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: testy aniola z mieczem pod komenda
mialem nie odpowiadac ale:
jak ty to zacytowales? "moja racja jest najmojsza"?
nie umiesz przegrywac jak widze

w zasadzie w knajpie juz zostales odpowiednio podsumowany przez innych, wiec ja sobie odpuszcze,
generalnie zaczynasz byc nudny, ot tak po prostu
juz ci odpisalem: wierz sobie chlopie kurde w co chcesz, zwisa mi to i powiewa, nie zamierzam ci juz niczego wiecej udowadniac, naprawde twoje problemy sa mi zupelnie obojetne, i tylko po to aby kolejny raz ci udowodnic ze nie masz racji (zreszta nawet jeslibym zamiescil fortorelacje i tak bys nie uwierzyl - wiec po co) nie zamierzam spelniac kazdego twojego kaprysu
jedyne czego moge ci zyczyc to powodzenia podczas skladania zeznan podatkowych, jesli prawo podatkowe rowniez interpretujesz po swojemu tak jak ustawe o broni i amunicji, ciekawe czy panie w urzedzie skarbowym beda wobec ciebie rownie dlugo cierpliwie jak koledzy z budo , i beda sie zgadzac z twoim rozumieniem litery prawa :wink:

acha nie mam zadnych watpliwosci ze moja odmowe potraktujesz jako dowod na to ze to jednak ty masz racje
jak juz napisalem wisi mi to
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: testy aniola z mieczem pod komenda
zrobi ktoś porządek z tym trollem? na początku to było śmieszne, ale zaczyna sięjuż nudne robić...

Następny!

;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024