Skocz do zawartości


Zdjęcie

Koks i Capoeira


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

budo_joker.capoeira
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dziwne ale w gruncie rzeczy to jestem bezpatryjny

Napisano Ponad rok temu

Koks i Capoeira
historia zaczeła się od tego filmiku [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

moze i masz tylko ze ty ich negatywnie zaszufladkowales, taka przypadlosc polaczkow, ze wlasnie nie znajac kogos potrafia tak skomentowac i przypiac latke i nie ma to dla nich znaczenia czy to prawda czy nie, mialem okazje byc w brazylii pare razy i widzialem osoby co cwicza po 20-30 lat, tak wygladaja i koks to dla niech najwiekszy syf ktorego by nigdy nie tkneli, dlatego ja jak nie mam pewnosci to nikomu nie wrzucam


nikomu nie wrzuciłem a ty jesteś taki samym polaczkiem jak ja, to ze widziałeś stu a moze i tysiąc capoeiristas w Brazyli i wszyscy oni mówią że to dla nich syf to nie znaczy ze któryś nie brał "tego syfu"
temat tabu jakim są sterydy wzioł się międzyinnymi stąd że wiele osób które przytyły pare kilo po koksach i później odżuciły koks, wpierają w zywe oczy że tego nie robili, a niekiedy prawda wychodzi na jaw i miałem z dwoma takimi przypadkami do czynienia, nie mam do nich pretensji ze biorą sterydy lub brali ale o to ze kłamali mozna juz mieć pretensje i nie mieć szacunku. Jestem zdania że wine trzeba udowodnić i tu masz racje tyle że ja nie winie nikogo za to że bierze sterydy.
Ci ludzie z filmiku mogli by mieć do mnie prensje że powiedziałem coś o nich a nie jest to prawdą i powiedziałem zbyt dosadnie i moze zbyt jednostkowo - "mały sterydzik" bo moze on nigdy nie miał nic wspólnego z anabolikami, wkońcu ja tego nie wiem i źle powiedziałem.
Ale ty mówiąc ze jestem polaczkiem mówisz też o sobie i o wszystkich naszych rodakach, wkażdym razie nie jesteś pierwszym z polaczków/polaków który mówi że ktoś jest polaczkiem/polakiem w złym kontekście i ja jestem polaczkiem/polakiem
więc przegrywamy oboje remisem jeden do jednego
Jestem Polakiem, tu się urodziem, tu zyje , tu pracuje, tu trenuje ty chyba też? a gdybyś nawet brał sterydy to ja w Ciebie pierwszy kamieniem zucał nie będe tak jak ty zuciłeś jednym "polaczkiem" we wszystkich bo wszyscy jesteśmy Polakami
ps, trenowła ze mną kiedyś kolega który brał sterydy, wcale się z tym nie krył i do dziś jest moim kumplem i nie zamierzam się do niego nie odzywać tylko dlatego ze "szybko chciał być duży" więc i do brazylijczyków i do innych nacji też nie miał bym o to pretensji.

(od uirapuru: skoro już robicie temat to nie róbcie z niego osobistej dysputy, bo rownie dobrze moglbys napisac na prv do Degenerado)
  • 0

budo_archi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 466 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Lokalizacja:ABADA Białystok/Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Koks i Capoeira
A ja znam i słyszałem o Brazylijczykach co brali koksy i co z tego ;)

Kumple co byli w Brazylii mówili, że jakiego się nie zapytało instrutora/professora w jaki sposób tak sie przypakował, to odpowiadał:

"To od poławiania ryb. Siłownia? Nie, nie ćwiczę i nic nie biorę :P "

:lol:
  • 0

budo_gaspar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zza morza

Napisano Ponad rok temu

Re: Koks i Capoeira
Ja równierz znam kilku brazoli którzy sterydzili oraz nawet takiego któremu... mestre kazał brać sterydy żeby mieć więcej siły w roda :P . Jakże daleko odeszła capoeira od wizerunku obdartego chudzielca z brzytwą :P
  • 0

budo_degenerado
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:www.capoeira.home.pl

Napisano Ponad rok temu

Re: Koks i Capoeira
nie unos sie bo ci zylka peknie, zgadza sie ze zaliczamy sie wszyscy do takich polaczkow, poczytaj sobie wiecej topikow i wszedzie jest to samo, kazda swinka swoj ogonek chwali, z dupy komentarze typu "sterydzik", zero szacunku dla innych, kazdy ma swoja jedna i jedyna racje, pomimo ze jestesmy Polakami to inne nacje wlasnie szufladkuja nas na takiej samej zasadzie jako polaczkow tak jak ty to zrobiles z tymi Brazylijczykami
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Koks i Capoeira
co wyscie sie tak uczepili tych sterydów... wszystko dla ludzi, kto chce ten bierze... nikt nikomu nie kaze... dla mnie to wyglada na takie skamlenie z pretensją, ze ktos wzial sterydy, jest wiekszy, ciezszy i silniejszy i ludzie maja do niego pretensje, ze jest poza ich zasięgiem... to zamiast płakać idźcie na silke, na sale, podnieście swój level i wkopcie tym gumbasom zamiast gadać o nich na necie.

sam nie brałem i nie mam zamiaru, przynajmniej dopóki interesują mnie dziewczyny ;) udowodniłem sobie już wiele razy, że rozmiar to nie wszystko. pomaga, bardzo, ale to nie wszystko. jak bede chcial byc lepszy (bo jak daleko mozna poprawiac technike?) to moze i sie szarpne na kurację, a co, życie jest za krótkie by być małym. ale do sterydów jeszcze dłuuuuga droga, mam inne tematy do skupiania się.
  • 0

budo_borek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Koks i Capoeira
bycie wiekszym jest potrzebne do bycia lepszym? ;)
  • 0

budo_canario
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Koks i Capoeira
Z tymi sterydami to jest tak, ze w Brazylii jest mocny stereotyp macho. Trzeba mieć naprawdę mocną banie obracając się w kręgach "Mestres"(z których każdy jest wiekszy od drugiego) i powiedzieć nie.
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Koks i Capoeira

bycie wiekszym jest potrzebne do bycia lepszym? ;)


jesli mamy dwoch kolesi o zblizonym poziomie technicznym to zaraz po tym drugą w kolejności ważności przewagą jest rozmiar -> masa. zaufaj na słowo ;)
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: Koks i Capoeira
a podobno rozmiar nie ma znaczenia, wazniejsza jest technika 8)
  • 0

budo_canario
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Koks i Capoeira
Quality - not quantity. Dlatego mam mega szacun do naszego Mestre Gato. Kolo moze troszke mniejszy od Ligeiro a nie dosc ze charakter jakich malo, skill no i wogole. Takich ludzi nazywa sie wielkimi mimo malych rozmiarow.
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Koks i Capoeira

a podobno rozmiar nie ma znaczenia, wazniejsza jest technika 8)


inteligencja, technika, szybkość, siła, masa...
  • 0

budo_jakub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2280 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Koks i Capoeira
nie zawsze szybko znaczy dobrze :twisted:
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Koks i Capoeira
w rownaniu pędu = masa * prędkość to ten drugi czynnik ma druzgocące znaczenie, ktos w knajpie kiedys pokusil sie o wyprowadzenie dowodu matematycznie na to, fizyka nie klamie i bodajze predkosc miala 4 krotnie zwiekszala efekt nisczacy, niz masa...

... no oczywiscie szybko i dokladnie :) poza tym pod slowem szybkosc kryje sie tez inne znaczenie - odpowiedni timing.
  • 0

budo_jakub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2280 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Koks i Capoeira
zdaje mi sie, ze z noite mielismy co innego na mysli :)
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: Koks i Capoeira

zdaje mi sie, ze z noite mielismy co innego na mysli :)


tak to jest, gdy naprawde capoeira to CALE twoje zycie :lol:
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Koks i Capoeira
buehehe, bez przesady :D zmieniamy temat na kobiety? :D
  • 0

budo_degenerado
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:www.capoeira.home.pl

Napisano Ponad rok temu

Re: Koks i Capoeira
trzeba zmienic temat na sex i capoeira
:D
  • 0

budo_borek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Koks i Capoeira
to ty rosnij, a ja zaczynam zbierac na szybki czołg ;D

chociaz to chyba zalezy od tego kto jak interpretuje bycie "lepszym w capoeira", mi bardziej imponuje jak ktos sie fajnie rusza i potrafi technicznie wyjsc z roznych sytuacji niz jak jest wielki i robi niszczycielskie bencao ;D
  • 0

budo_canario
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Koks i Capoeira
Wiesz ... tu sie rozchodzi o to co lepiej wyglada: Kolo 1,50m chudy jak szczapa, ktory wymiata czy kolo 1,90m napakowany jak czołg, ktory wymiata :)

Moge podac za przyklad Mestrando Sansao (ktory niestety nie jest juz w naszej grupie) - kolo poprostu nie dosc ze jest wieeelki (nie wiem czy koksil ale to mniejsza) to jeszcze w Roda gra pierwsza liga, no i jest jednym z lepszych graczy jogo duro. Podobnie Mestre Nem (tylko, ze Nemo nie jest za wysoki)

Z tego co slyszalem duzo osob zazywa w Brazylii tzw. Naturalny Testosteron - czyli wyciag z jakiejs tam rosliny z Amazonii (u nas w Polsce chyba sie to ZMA nazywa), ale personalnie uwazam ze dobra kuracja z kreatyny + hmb + bialka/aminokwasy + dobry trening wystarcza. Wyniki, moze nie takie jak po kluciu sie w dupe ale i tak fajnie sie mozna wyrzezbic.
  • 0

budo_marsman
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:czestochowa
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Koks i Capoeira

u nas w Polsce chyba sie to ZMA nazywa,

raczej tribulus terrestris niewazne...
wlasciwie to kazdy jest panem wlasnego losu zdrowia tymbardziej-ktos chce przykoksic??? jesli jemu to pasuje oki:) ja wole inaczej to moja sprawa:)
dobrze by bylo gdyby inni tez byli tego swiadomi a nie podniecali sie widokiem napompowanych ( woda-doslownie ) miesni i nie traktowali tego jako wyznacznika Bog wie czego a niestety znam takich ktorym to imponuje:(
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024