Skocz do zawartości


Zdjęcie

Arizzon Wolverin W90L i W70L 2gen oraz opcje.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

budo_makato
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 996 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Arizzon Wolverin W90L i W70L 2gen oraz opcje.
Witam, jakiś czas temu informowałem, iż trwają prace nad nowym wolverinem W90L i W70L.
Dziś mogę już zaprezentować efekty tych prac.

Ogólnie temat ujmując - plecaki stały się jeszcze trwalsze. Daleko idącym zmianom poddaliśmy system nośny, który teraz jest jescze bardziej komfortowy i jednocześnie bardziej wytrzymały - przystosowany do przenoszenia obciążeń o wadze 40Kg.
Nowym elementem jest systemem mocowania kieszeni bocznych.

Aby zbytnio nie przynudzać pokrótce przedstawię najistotniejsze zmiany:
- worek główny plecaka wykonany jest w formie walca ( bez podziału na ściany: boczne i frontowe), przez co jest jeszcze bardziej trwały,
- dostęp do komory dolnej przez poziomo wszyty mocniejszy zamek spirala YKK10mm ,
- system nośny - dodatkowe uchwyty usztywniające listwy aluminiowe
- pas biodrowy wszyty na stałe , dodatkowo jeszcze wzmocniony w miejscu łączenia się z płytą pleców.
- zmieniony moduł molle na pasie biodrowym.
- dodany system szybkiego wypinania,
- zmieniona klapa
- dodane moduły molle na panelu głównym plecaka.
- dodane dwa uchwyty do transportu plecaka ( łącznie teraz są trzy ) np. lotniska , kolej itp.

- zmienione zostały również kieszenie boczne, które teraz można wpinać/wypinać niemal natychmiast ( jeżeli ktoś jest zwolennikiem starej metody montażu kieszeni to taka opcja również będzie dostępna),
- jako nowość został opracowany nowy miniplecak z możliwościa jego podpięcia na panelu głównym i z wyjściem bocznym np. na wąż od camelbaka lub antene radiostacji ( podobniejak w nowych kieszeniach)

Niestety Wolveriny W90 i W70 2gen beda droższe o ok 100pln od obecnej wesji produkcyjnej.

Oto kilka fotek i jak zawsze zapraszam do wypowiadania Waszych opinii.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika
  • 0

budo_)pit(
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100Lica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Arizzon Wolverin W90L i W70L 2gen oraz opcje.
Witam. Przeglądałem [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ale nie znalazłem plecaka w pojemności 32L. Czy te plecaki przestały być produkowane czy to tylko chwilowy brak sprzętu w magazynie??
Kolejne pytanko. Które plecaki są pokazane na tych fotkach??
  • 0

budo_makato
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 996 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Arizzon Wolverin W90L i W70L 2gen oraz opcje.

Witam. Przeglądałem [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ale nie znalazłem plecaka w pojemności 32L. Czy te plecaki przestały być produkowane czy to tylko chwilowy brak sprzętu w magazynie??
Kolejne pytanko. Które plecaki są pokazane na tych fotkach??


Na fotkach jest pokazany prototyp Wolverine monolith, oraz W16 i nowa kieszeń.

W32L został zdjęty ze strony bo nie ma go na stanie.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024