Skocz do zawartości


Zdjęcie

sanshou/sanda poznań


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

budo_żwirek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: sanshou/sanda poznań
mały off top:

matkd - może jednak postarasz sie na przyszłość pisać Piotr Ziemba, a nie piotr ziemba :wink: pewnie żadna różnica dla ciebie, ale niektórzy na to zwracają uwagę :twisted:
  • 0

budo_matkd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: sanshou/sanda poznań
zalezy mi tylko na sandzie bo chciałem UZUPEłłnic ;) ... 8O . No to cóż szkoda ze nie ma typowo sportowego sanda w polsce;|
p.s
moge,tylko mam nadzieje ze nie jest to swirostwo jak na karate z drewniakiem...;)
  • 0

budo_oce
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: sanshou/sanda poznań

moge,tylko mam nadzieje ze nie jest to swirostwo jak na karate z drewniakiem...;)

Zapewne chodzi Ci o śp Sensei Drewniaka? (:!: :!: wiesz: taki klawisz shift i masz łatwo "S" zamiast "s" i "D" zamiast "d" - zwłaszcza polecam to ostatnie "D", chyba że to Twój bliski kumpel i tak pozwolił Ci o sobie mówić) Słyszałem, że daaaawno temu ze swoich uczniów wyodrębnił jakąś "grupę specjalną" która w ramach rozgrzewki miała takie ćwiczenie: wbiegnięcie po schodach na 1 piętro pewnej szkoły podstawowej na Ugorku w Krakowie, skok przez okno na dół, wbiegnięcie na 1 piętro biegiem... I tak w kółko, nie wiem ile razy. Nie wiem też jak wysoko jest to okno ale pewnie trochę jest. Nie wiem co rozumiesz przez świrostwo, ale czego się ludzie u niego nauczyli to się jednak nauczyli. Przynajmniej o ile mi wiadomo to cenią to sobie. A Ty to byś nie wymiękł na takiej rozgrzewce, z ciekawości spytam? (Ja przyznam, że bym wymiękł)
  • 0

budo_wu xia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 551 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: sanshou/sanda poznań
oce.....
czy tak poważnie... :lol: ile ty masz lat?
napisz proszę co i ile czasu ćwiczysz....będzie pomocne w nawiązaniu sensownej dyskusji :wink:
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: sanshou/sanda poznań
Phi, u mnie się z trzeciego skacze, a potem trzy okrążenia na wrotkach wokół obiektu :)
  • 0

budo_matkd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: sanshou/sanda poznań
pisze z małej litery TYLKO i WYłACZNIE z wygody a nie z braku szacunku. Tyle mam do powiedzenia w tym temacie, szanuje kazdego trenera, mistrza sztuk /sportów walk za prace. Ale gdy widze jak ktos broni slepo lub obraza inna osobę z powodu małej literki etc to zal mnie bierze :roll:

podkreslam NIE JEST TO U MNIE BRAK SZACUNKU.
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: sanshou/sanda poznań
Jakieś przyjęte normy są, tak samo jak pisanie wielkimi literami TO DARCIE MORDY :)

A mi też jest wygodniej naszczać na chodnik, niż donieść do domu, ale nie uchodzi... ;)
  • 0

budo_matkd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: sanshou/sanda poznań
lub podkreslenie czegos :wink: nvm zreszta..
  • 0

budo_corfe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 260 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: sanshou/sanda poznań

Masz rację....ale chyba nikt tu nie napisał, że mamy jakiś fenomenalnych zawodników sandy...

u nas sanda nigdy nie będzie na profesjonalnym poziomie :cry: pnieważ mamy całkowty brak zaplecza, sponsorów i możliwości zajęcia się tylko treningiem (życia z tego co się robi) brak jest systematycznych zawodów itp..itd....i tak w nieskonczoność można by wyliczać :cry:

Tak tego nikt nie kwestionuje , natomiast rzecz o tym że szanowny Pan Tomasz napisał , iż w Polsce nie ma stricte klubu pod Sande i to że nawet jak ktoś trenuje to jest to podbudową stylu kung-fu którego się uczył

Marek nie przyniesliscie wstydu wrecz przeciwnie ale Twoje umiejetnosci i chlopakow przekladaja sie z tradycyjnego treningu a tutaj mamy dusykusje o tym ze kolega co zalozyl topic nie chce cwiczyc kungfu tylko sportowa sanda i w tym momencie nie ma mu co polecic.
Ja uwazam ze tradycjne wyszkolenie swietnie moze sie przekladac na walke w formule sanda ale jak ktos nie cche tak cwiczyc i chce prawdziwie po sportowemu to takich grup w Polsce nie ma gdzie szukac.

Widzi Pan , akurat ja trenowałem Sande i... Tylko Sande sportową . Nie znam ani jednej formy z kung fu , nawet nie umiem się ruszać jak osoba trenująca kung-fu . Nasze treningi są podobne do Tajskiego Boksu , z ważnym naciskiem na elementy rzutów w walce ( czym też charakteryzuje się Sanda ) . Nie jestem też ekspertem w tej dziedzinie , ani moja była sekcja nie ma oszałamiającego poziomu ( poprostu zwykła małomiejska sekcyjka ) , ale chciałem tylko lekko zakontrargumentować , iż z Tomaszem się nie zgadzam :) . Bo sekcji nauczających Sandę i tylko sande sportową jak się chce to się znajdzie ( Aczkolwiek racja , nie będzie to zaawansowana Chińska Sanda , lecz Polskie próby jej trenowania :( ) . Z szacunkiem , Corfe
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024