Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pierwsza ksiązka o kyokushin po 35 latach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

budo_monk24
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsza ksiązka o kyokushin po 35 latach

Pozwolcie, ze zapytam o konkrety.
Kiedy wyjdzie? Gdzie bedzie mozna kupic? Ile bedzie kosztowala? Kiedy i za ile te ewentualne pozostale tomy?


Już wyszła, ......ale kiedy wróci? :)

Teraz poważnie, shihan mówił, że będzie w Empikach na poczatku grudnia.... koszt to 44zł
lub tak jak już pisałem pisać do federacji ze strony [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
warto :D ...o dodatkowych tomach nic nie wiem :?
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsza ksiązka o kyokushin po 35 latach
kupiłem w empiku 45 zł
  • 0

budo_bzyq
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsza ksiązka o kyokushin po 35 latach
Po co kupować książki?? lepiej ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć... :) a książkę rzeczywiście widziałem w empiku za 45 zł
  • 0

budo_piotrekde1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 853 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsza ksiązka o kyokushin po 35 latach
Właśnie dziś ją zakupiłem: empik - 44pln
  • 0

budo_bzyq
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsza ksiązka o kyokushin po 35 latach

Właśnie dziś ją zakupiłem: empik - 44pln


Oszukańcy u mnie 1 zł drożej :( :?
  • 0

budo_monk24
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsza ksiązka o kyokushin po 35 latach
Z tego co wiem książka rozeszła się błyskawicznie, trudno ją dostać w Empiku.
Rozeszła się, bo jest naprawdę dobra.
  • 0

budo_shindojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 573 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsza ksiązka o kyokushin po 35 latach
Książka w mojej ocenie bardzo dobra. Warto ją mieć - zwłaszcza, gdy ktoś ćwiczy kyokushin - nie ważne czy organizacja nazywa się kyokushinkan, ichi geki czy shinkyokushin - dla wszystkich w jednakowym stopniu aktualna i ciekawa jak sądzę.
Miałem zaszczyt poznać osobiście shihan Jeremicza w trakcie organizowanego przez mojego Mistrza Matsushima Cup. Chciałbym mieć chociaż część jego wiedzy na temat kyokushin. Jeżeli ktoś mówi cos złego na temat wiedzy Jeremicza to powinien się zastanowić nad sobą...
Pozdrawiam
  • 0

budo_ewcia21
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsza ksiązka o kyokushin po 35 latach
ja kupiłam książkę tu:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
dla mnie jest dobra :-)
  • 0

budo_jersey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2071 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Jersey
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsza ksiązka o kyokushin po 35 latach
Temat już bardzo nieaktualny (ze względu na książke wyborowej), ale czy rzeczywiście były planowane dodatkowe tomy? Książka jest trochę "łysa" (idealna jako podręcznik pierwszego kontaktu), gdyby miała być tylko wstępem...hmm. Plotka ?
  • 0

budo_shu lien
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsza ksiązka o kyokushin po 35 latach

Temat już bardzo nieaktualny (ze względu na książke wyborowej), ale czy rzeczywiście były planowane dodatkowe tomy? Książka jest trochę "łysa" (idealna jako podręcznik pierwszego kontaktu), gdyby miała być tylko wstępem...hmm. Plotka ?



Jak wstępem to na mój gust nieco za długim...i za drogim...jak na wstęp rzecz jasna :lol:
  • 0

budo_marot
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsza ksiązka o kyokushin po 35 latach
idę polować :D
  • 0

budo_kkpzk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsza ksiązka o kyokushin po 35 latach
słyszałem od ludzi z tej organizacji ,że szykuje się drugie wydanie poświęcone samoobronie i kumite ,a trzecie ma być z kata i bynkai . Tej obecnej pozycji jestem bardzo zadowolony i na pierwsze wydanie ksiązki o kyokushin w Polsce muszę powiedzieć świetna.

A plotka tez mówi,że nowa organizacja która się rejestruje o naziwe PZKK ma też coś wydać - coś w formie przewodnika.
  • 0

budo_shu lien
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsza ksiązka o kyokushin po 35 latach
Nowa organizacja kyokushin? A kto będzie jej szefem? Co to za ludzie, którzy ją chcą tworzyc? 8O
  • 0

budo_gosy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsza ksiązka o kyokushin po 35 latach
MTklub tradycyjnie maci, jesli jest od Sensei Jeremicza, to chlopak nie jest najlepsza wizytowka tej Organizacji i tego z pewnoscia znamienitego Instruktora...
Ksiazek o karate (po polsku) wyszlo co najmniej kilkanascie, zatem sformulowanie "pierwsza ksiazka o karate po 35 latach" swiadczy o bardzo nieudolnej reklamie, lub o niewiedzy, ze w Polsce sa tysiace ksiegarn i bibliotek... tak czy siak - obciach i zenada.
I dodam - nie jestem fanem Shihana Drewniaka, ale dam sobie reke uciac, ze zrobil wiecej dla polskiego karate, niz MTklub...... ciekawe czy chlopak w ogole cokolwiek zrobil dla karate?
Moze usiadz i napisz ksiazke - to da Ci prawo do wymadrzania sie w przyszlosci.
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsza ksiązka o kyokushin po 35 latach

MTklub tradycyjnie maci, jesli jest od Sensei Jeremicza, to chlopak nie jest najlepsza wizytowka tej Organizacji i tego z pewnoscia znamienitego Instruktora...
Ksiazek o karate (po polsku) wyszlo co najmniej kilkanascie, zatem sformulowanie "pierwsza ksiazka o karate po 35 latach" swiadczy o bardzo nieudolnej reklamie, lub o niewiedzy, ze w Polsce sa tysiace ksiegarn i bibliotek... tak czy siak - obciach i zenada.
I dodam - nie jestem fanem Shihana Drewniaka, ale dam sobie reke uciac, ze zrobil wiecej dla polskiego karate, niz MTklub...... ciekawe czy chlopak w ogole cokolwiek zrobil dla karate?
Moze usiadz i napisz ksiazke - to da Ci prawo do wymadrzania sie w przyszlosci.


drogi Gosy,

moze tytul tego tematu jest nie do konca scisly, bo chodzi dokladniej mowiac o Kyokushin karate, a w tym wypadku ksiazka shihan Jeremicza jest pierwsza polska publikacja, ktora zarysowuje podstawy karatekyokushin. Mozna miec wiele zastrzezen do zawartosci, ze za malo, ze tylko podstawy, ze mozna bylo sobie pewne rzeczy darowac, itd, itp.
Koncept ksiazki jest shihan Jeremicza. Ksiazka zrobiona wedlug klasycznych schematow. Troche historii, kihon w miejscu, w ruchu, kata, podstawy walki. Na czym ksiazka sie skupia - kazdy potrafi ocenic na swoj uzytek. Ale faktem pozostanie, ze jest to pierwsza ksiazka do karate kyokushin.
Po lekturze ksiazek Tadashi Nakamury, jestem bardziej wymagajacym czytelnikiem, spodziewalem sie po ksiazce shihan Jeremicza bardziej doglebnych opisow. Tekstu w ksiazce jest malo i nie sa to rzeczy bynajmniej odkrywcze. W innych anglojezycznych publikacjach o Kyokushin da sie to wszystko znalezc. Niestety niewielu cwiczacych w Polsce ma do tego dostep. Ksiazka shihan Jeremicza otwiera droge do podstawowej wiedzy.
Powinna sie ukazac 30 lat temu, z tym faktem sie zgodze. Tylko pytanie, kto mialby ja napisac? Widac przez te wszystkie lata nie bylo madrego, ktory mialby w tej sprawie cos do powiedzenia, a nawet jesliby mial, to musial sie liczyc z reakcja komitetu centralnego z Krakowa.
  • 0

budo_sandokan100
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 425 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsza ksiązka o kyokushin po 35 latach
dziś przejżałem ten hit wyborowej i stwierdzam,że jest to cięki zjechany pomysł z pozycji Arnila i paru innych ludzi z byłej KK
  • 0

budo_gosy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsza ksiązka o kyokushin po 35 latach
a ja przeczytalem ksiazke Wyborowej i jestem przekonany, ze to wartosciowa pozycja, wiele rzeczy z niej wykorzystam w swojej pracy instruktorskiej
  • 0

budo_shu lien
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsza ksiązka o kyokushin po 35 latach

dziś przejżałem ten hit wyborowej i stwierdzam,że jest to cięki zjechany pomysł z pozycji Arnila i paru innych ludzi z byłej KK

Może czytaj ze zrozumieniem :D ten temat jest o książce shihan Jeremicza, ale to ciekawe, co piszesz bo wiesz ja też nie wierzę, że Wyborowa to wszystko z własnego doświadczenia i wiedzy. O jakich książkach mówisz? Podałbyś tytuły bo na pewno je czytaleś. Bardzo proszę, uwielbiam książki o karate a np. Drewniaka żadnej książki nie znalazłam :cry: , a z Arneilem to też problem książki drogie i po angielsku i właściwie to znam tylko Kata Book.
  • 0

budo_sandokan100
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 425 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsza ksiązka o kyokushin po 35 latach

dziś przejżałem ten hit wyborowej i stwierdzam,że jest to cięki zjechany pomysł z pozycji Arnila i paru innych ludzi z byłej KK

Może czytaj ze zrozumieniem :D ten temat jest o książce shihan Jeremicza, ale to ciekawe, co piszesz bo wiesz ja też nie wierzę, że Wyborowa to wszystko z własnego doświadczenia i wiedzy. O jakich książkach mówisz? Podałbyś tytuły bo na pewno je czytaleś. Bardzo proszę, uwielbiam książki o karate a np. Drewniaka żadnej książki nie znalazłam :cry: , a z Arneilem to też problem książki drogie i po angielsku i właściwie to znam tylko Kata Book.


Przed Jeremicze nikt nie napisał ksiązki o kyokushin po polsku nawet wyborowa ,a swoją drogą gdzie ma swoich mistrzów i organizację oraz gdzie prowadzi zajęcia ?
  • 0

budo_sandman1976
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsza ksiązka o kyokushin po 35 latach
są 2 wątki o 2 różnych książkach. W tym miejscu skupmy się na książce shihana Jeremicza.
Nie róbmy z każdego wątku burdelu.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024