Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ile % cukru w cukrze czyli ile % mistrza w mistrzu ;)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
160 odpowiedzi w tym temacie

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile % cukru w cukrze czyli ile % mistrza w mistrzu ;)
Wczoraj bylem na Gali w Siemiatyczach i wszystko by bylo pieknie myslalem ze nareszcie dobra impreza bo organizator jak zawsze pieknie ja zrobil kiedy naraz jeden z "Misciow " z grodu Kraka (Aniol wie o kogo chodzi ;) ) na koniec iprezy wyciaga dyplomy i biegnie do organizatora ... naprawde myslalem ze wybuchne "grobowym" smiechem ;)

Ja sie zastanawiam tylko czy w szkolach jest teraz tak ze jak ma sie 3 z niemieckiego to dostaje sie automatycznie 4 z angielskiego ?

Organizator grzeczny to nie wypada goscia ochrzanic ale co on z takim certyfikatem zrobi - zacznie uzywac to sie osmieszy.

A ludziom pozostanie niesmak jak to Miściowie biegaja i nadaja stopnie w jj - w szczegolnosci Misciowie ktorzy jeszcze niedawno latali z brazowym pasem a teraz juz maja 7 dany 8)

Uwielbiam Krakow to jest naprawde rozrywkowe miasto 8) :) :)
  • 0

budo_stando
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Warszawy
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile % cukru w cukrze czyli ile % mistrza w mistrzu ;)
no głupia sprawa z tym danikiem, lepiej było dać książkę z jakąś dedykacją czy coś takiego - ja mówie na to "dany szufladowe" ;) mam takie dwa dyplomy z 4 danym leża sobie cichutko w szufladzie i się nie wychylają żeby mi wstydu nie przynieść ;)
czasem nawed nie ma jak odmówić - jeden z tych dyplomików dostarczono mi Pocztą Polską

- a fotki juz masz ??
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile % cukru w cukrze czyli ile % mistrza w mistrzu ;)
kicha nie fotki :(

Cos wybiore ale ustawiona mialem ostrosc na automat aby szybciej bylo i juz mi sie cos aparat sypie i wiekszosc to kosz - mam nadzieje ze Rafal dobra napstrykal.
Przyszykuje to dam znac.
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile % cukru w cukrze czyli ile % mistrza w mistrzu ;)

[...]
Coz ale jak pisalem wczesniej to juz historia niech spoczywa w spokoju.


Pan Takeuchi rowniez co sie dobrze sklada dla sztuk walki w Polsce. Z tego co sie czyta i slyszy.
  • 0

budo_szykan
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Nowy Dwór Mazowiecki

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile % cukru w cukrze czyli ile % mistrza w mistrzu ;)

Miałem na mysli SOKE Toshimichi TAKEUCHI 10 DAN [..] niech spoczywa w spokoju.


To prawda, niech spoczywa w pokoju. Niestety.

Pozwólcie, że i ja powiem kilka słów o tym Człowieku. Jak o każdej osobie na pewno i o nim można powiedzieć dużo dobrego i złego. Gdyby tak nie było to nie byłby człowiekiem. Znałem Go krótko, niestety. Zbyt krótko :( Zajmuje sie Mieczem od kilkunasty lat. Od czasu, gdy mój Mistrz Tino Brebels pokazał mi czym jest ta wspaniała broń i jak jej można i należy używać. Kilka lat temu usłyszałem o jakimś panu Takeuchi, do którego wielu, bardzo wielu naszych Mistrzów jeździło, ale nie po naukę, tylko po stopnie. Powiedziałem wtedy sobie, że to pewnie jakiś kolejny Japończyk, który chce sobie zrobić reklamę dając certyfikaty bez pokrycia (mówię cały czas o Ken-Jitsu). Po pewnym czasie okazało się, że żaden z tych ludzi nie dostał stopnia (!!!) To mnie przekonało i w końcu pojechałem do Namysłowa na seminarium u wspaniałego człowieka, kumpla i Mistrza Krzysztofa Jankowiaka. Tam po raz pierwszy spotkałem Soke. Przez pierwsze dwa dni oprócz "dzień dobry" nie zamieniliśmy chyba nawet jednego słowa. Soke obserwował mnie a ja Jego. Zobaczyłem osobę, która NAPRAWDĘ znała sie na Ken-Jitsu. W Jego rękach Miecz po prostu żył! Potrafił każdy swój ruch wytłumaczyć i nie były to wyuczone na pamięć Kata czy inne formy. On po prostu władał Mieczem ! Mimo, że ja ćwiczę Iaido a on Ken-Jitsu, nie starał sie mnie zmieniać. Nie przekonywał, że JEGO styl jest najlepszy. Nie. Uszanował to co robię. Nie nakłaniał do zmian. Wprost przeciwnie. On popierał różnorodność!
Wiele czytam tutaj na Forum, że Soke garściami rozdawał stopnie. No cóż. Ja wiem, że było ich tylko KILKA. Pełna lista nadanych przez Soke stopni jest w rękach osoby, którą wyznaczył na szefa organizacji, którą założył. W rękach następcy, którym zgodnie z jego Ostatnią Wolą został Krzysztof Jankowiak.

Z żalem mogę powiedzieć tylko to, że gdy po latach spotkałem Człowieka, u którego z radością bym się dalej uczył ... On odszedł. Niestety. SOKE Toshimichi TAKEUCHI niech spoczywa w spokoju. Cześć Jego pamięci.
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile % cukru w cukrze czyli ile % mistrza w mistrzu ;)
Wlaśnie mamy nowego 9 dana, pana M. Błaszkiewicza. Nic tylko pogratulować takiego szybkiego awansu. :) Także mamy chyba następcę, co chłopaki ?
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile % cukru w cukrze czyli ile % mistrza w mistrzu ;)

Wlaśnie mamy nowego 9 dana, pana M. Błaszkiewicza. Nic tylko pogratulować takiego szybkiego awansu. :) Także mamy chyba następcę, co chłopaki ?


hmmm dwa tygodnie temu jeszcz byl z 7 8)
... pewna informacja ? :)
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile % cukru w cukrze czyli ile % mistrza w mistrzu ;)
Jak Neo w Matrixie :)
  • 0

budo_szykan
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Nowy Dwór Mazowiecki

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile % cukru w cukrze czyli ile % mistrza w mistrzu ;)

Wlaśnie mamy nowego 9 dana, pana M. Błaszkiewicza. Nic tylko pogratulować takiego szybkiego awansu. :) Także mamy chyba następcę, co chłopaki ?


no cóż... po Twojej "marcin954" informacji nie wiem co powiedzieć :( Kto i w czym nadał Marcinowi ten stopień ?
  • 0

budo_bushi1980
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile % cukru w cukrze czyli ile % mistrza w mistrzu ;)

Wlaśnie mamy nowego 9 dana, pana M. Błaszkiewicza. Nic tylko pogratulować takiego szybkiego awansu. :) Także mamy chyba następcę, co chłopaki ?


Z tego co wiem, to w listopadzie w Krakowie na seminarium z Goshin-Ryu nadano mu 7 Dana (od razu z 1 Dana:) ) w KEN-JUTSU !!! Certyfikaty podpisały mu niezaprzeczalne autorytety :) w kwestiach Ken-Jutsu :) Kancho Soke Dai Kaiden dr płk Krzysztof Kondratowicz 11 Dan Jiu-Jitsu Goshin-Ryu, .... J. Jasiewicz 10 Dan Jiu-Jitsu Goshin-Ryu (niezły skok z zera od razu na 10 Dana :) ) i pan Pytlak (nie pamiętam imienia :( ) 8 Dan Jiu-Jitsu Goshin-Ryu :)

Zapisuję się na Goshin-Ryu, tam umiejętności i wiedza sa na n-tym miejscu :) wystarczy mieć kasę, żeby zaplacić za egzamin :) Kupie sobie od razu 25 Dana !!! :)
  • 0

budo_bushi1980
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile % cukru w cukrze czyli ile % mistrza w mistrzu ;)
Zapomniałem dodać, że to bylo seminarium z okazji 80 urodzin pana KK a z tego co sie doczytalem, to osiemdziesiąte urodziny będzie miał za rok !!!! bo On sam podaje, że urodził sie w 1928 roku :) :) :) No to przez rok do urodzin i pewnie rok po urodzinach w Goshin-Ryu jiu-Jitsu bedzie feta rozdawania stopni :) Oj pojawi sie, pojawi :) bedzie kogo podziwiac :) w takim tempie to Polska bedzie "zagłębiem 10 Danów" :) Niech pan KK żyje jeszcze 150 lat !

Kiedyś ludzie lecieli do Goshin-Ryu (tylko) po Dany a teraz juz po 10 Dany i tytuły Soke (bo M. Błaszkiewicz oprócz stopnia dostał też tytuł Soke) :)

Po ile sa tam te stopnie? niech mi ktos odpowie, bo nie wiem czy już mi starczy na mojego 25 Dana no i jeszcze na tytuł Super Soke ! :) jak się zapłaci to pan KK pewnie podpisze wszystko :)
  • 0

budo_aniol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 956 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków/Tomaszów Mazowiecki
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile % cukru w cukrze czyli ile % mistrza w mistrzu ;)
Pytlak 8 dan GOSHIN RYU?????
a on w goshin wogole mial jakis stopien?
czy tylko w swoim yama-ryu?

wiecie co kiedys mnie to wkurzalo
teraz juz sie tylko z tego smieje
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile % cukru w cukrze czyli ile % mistrza w mistrzu ;)
Z jego strony:

SOKE
YAMA - RYU AIKI JU - JITSU
Menkyo Hanshi Krzysztof Pytlak
8 Dan Yama-Ryu Aiki Ju-Jitsu – Menkyo Hanshi
8 Dan Ju-Jitsu- Hanshi
5 Dan Budo- Renshi
1 Dan All Style Karate- Sensei
  • 0

budo_thinspoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radlin

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile % cukru w cukrze czyli ile % mistrza w mistrzu ;)
Jasiewicz ma 10 Dan w Goshin Ryu? Będzie mu się ładnie komponował z 10 Dan w PASW :wink:
  • 0

budo_bushi1980
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile % cukru w cukrze czyli ile % mistrza w mistrzu ;)

Jasiewicz ma 10 Dan w Goshin Ryu? Będzie mu się ładnie komponował z 10 Dan w PASW :wink:


No chyba, że pan KK nadal Jasiewiczowi 10 Dan w PASW a nie w Goshin Ryu :) co w sumie też jest tam możliwe :) :) :) :) bo w sumie ... dlaczego nie?

ale mu nadał 10 Dana a co ciekawsze, to sam wtedy chyba też miał TYLKO 10 Dana :lol: chociaż tutaj moge się mylić... :oops:
  • 0

budo_bushi1980
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile % cukru w cukrze czyli ile % mistrza w mistrzu ;)

Z jego strony:

SOKE
YAMA - RYU AIKI JU - JITSU
Menkyo Hanshi Krzysztof Pytlak
8 Dan Yama-Ryu Aiki Ju-Jitsu – Menkyo Hanshi
8 Dan Ju-Jitsu- Hanshi
5 Dan Budo- Renshi
1 Dan All Style Karate- Sensei


Cześć, Helfire :) też wszedłem na jego stronę. Nooooo, podobało mi sie :) szczególnie nazwiska Mistrzów i terminy ich egzaminów :) Bajer jak cholera :) Pan Pytlak jest Soke, a więc pewnie sam sobie nadaje stopnie :) bo jeszcze chyba z rok temu to mi sie zdawało, że afiszował sie 6 Danem :) No ale jak zaczął wspólprace z Panem KK to nic dziwnego, że już ma 8 Dana... ( dlaczego tylko 8 Dana??? skromny jakiś? ) ale spoko, do końca roku pewnie bedzie mial 10 Dana może nawet razem z Błaszkiewiczem. Bądź co bądź dwóch Soke, a więc ...
  • 0

budo_tasznik
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile % cukru w cukrze czyli ile % mistrza w mistrzu ;)
Sprawdźcie ile danów macie,bo może jak jednym przybywa to może innym ubywa ? :-)
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile % cukru w cukrze czyli ile % mistrza w mistrzu ;)
Prawo zachowania danów w układzie zamkniętym?
:wink:
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile % cukru w cukrze czyli ile % mistrza w mistrzu ;)
Są jakieś potwierdzenia tych danów(n.p. 9 dla M.Błaszkiewicza?)
Szukam w sieci i nie mogę znaleźć

Co do K. Pytlaka - też nie ma informacji, że dostał cokolwiek od K.Kondratowicza.
Stopnie w jj dostał od kogoś innego

W dniu 12.03.2007 roku Soke Siegfried Boedeker 10 Dan Daito Ryu Aiki-Bujutsu uznał naszą szkołę oraz przyjął w poczet 2 organizacji "Nippon Yawara Ryu Aiki-Ju-Jitsu Renmei" oraz "World Ju-Jitsu/ Aiki-Bu-Jitsu Federation", których to jest prezydentem.

Nadał również wyższy stopień mistrzowi Krzysztofowi Pytlakowi za propagowanie Ju-Jitsu. Otrzymane stopnie to:

8 Dan Yama-Ryu Aiki Ju-Jtsu- Menkyo Hanshi
8 dan Ju-Jitsu- Hanshi.


Trochę się gubię w danach i organizacjach szczerze mówiąc
  • 0

budo_ewik
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:MTw
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile % cukru w cukrze czyli ile % mistrza w mistrzu ;)
Ostatnio rzeczywiscie DANy rosną nam jak grzyby po deszczu. Z czasem zacznie ten tytuł mieć coraz mniejsze znaczenie. Powoli zaczyna się robić jak z wyzszym wykształceniem - mgr przed nazwiskiem nie robi już wrażenia

Idźmy z duchem postępu. Zróbmy konkurs internetowy komu powinno się przyznać kolejny DAN wtedy nawet nie trzeba będzie jeździć na seminaria czy inne tego typu imprezy by otrzymać kolejny stopień. Certyfikat podeslemy pocztą elektroniczną:)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024