Skocz do zawartości


Zdjęcie

staż z Jiro Kimura shihan Wenecja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
49 odpowiedzi w tym temacie

budo_redakcja budojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 857 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: staż z Jiro Kimura shihan Wenecja


Zaproście Kimurę do PL bo naprawdę warto, a rodzimy Kobajaszi Sztajl tylko na tym skorzysta, choć nie ukrywam że parę lokalnych autorytetów trochę może ucierpieć.


Mówisz to jako autorytet lokalny, czy międzynarodowy :?: :twisted:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


:) :lol: :) :lol: :) :lol: :) :lol: :) :lol: :) :lol: :) :lol: ---ale.... nie rozumiem :? :? :? :? :? :? :? :?
chodziło o Kobajaszi Sztajl :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: staż z Jiro Kimura shihan Wenecja

I dobrze mówisz bo całe to rozróżnienie na profilem i frontalnie to aiki-dziwoląg pierwszej klasy. A zatem aikidocy wszystkich krajów - stać normalnie .

Widać ten Mistrz Kimura jakiś niedouczony ;)
Jak będziemy chcieli se poćwiczyć HombuDojo Stajl to sie przejdziemy na jakiś Aikikaiowy staż.
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: staż z Jiro Kimura shihan Wenecja

I dobrze mówisz bo całe to rozróżnienie na profilem i frontalnie to aiki-dziwoląg pierwszej klasy. A zatem aikidocy wszystkich krajów - stać normalnie .

Widać ten Mistrz Kimura jakiś niedouczony ;)
Jak będziemy chcieli se poćwiczyć HombuDojo Stajl to sie przejdziemy na jakiś Aikikaiowy staż.

Garry, nie bądź beton :D :wink: Rozszerzaj horyzonty, jak Redakcja namawia po dobroci :wink: :) :D

Ł (wielbiący siłe persfazji El Presidente) 8) :D
  • 0

budo_hara-kiri
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: staż z Jiro Kimura shihan Wenecja
Korzystając z okazji, że Redakcja się udziela w tym topicu, zadam pytanie.
Czy pismo Budojo ostatecznie wyzionęło ducha?
  • 0

budo_jeżyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WaWa

Napisano Ponad rok temu

Re: staż z Jiro Kimura shihan Wenecja

Czy pismo Budojo ostatecznie wyzionęło ducha?


Nie wiadomo, ale wszystko mozliwe, podobno stało w księgarniach profilem :twisted:
  • 0

budo_hara-kiri
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: staż z Jiro Kimura shihan Wenecja

Nie wiadomo, ale wszystko mozliwe, podobno stało w księgarniach profilem :twisted:

Eee, to raczej nie to, ja z tych aiki-dziwolągów jestem i zwykle staję profilem a miewam się całkiem nieźle :-)
To jak z tym pismem...?
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: staż z Jiro Kimura shihan Wenecja

Nie wiadomo, ale wszystko mozliwe, podobno stało w księgarniach profilem :twisted:

Eee, to raczej nie to, ja z tych aiki-dziwolągów jestem i zwykle staję profilem a miewam się całkiem nieźle :-)
To jak z tym pismem...?

Na dwoje babka wrózyła. Jak stało profilem to nie dało sie trafić - także czytelnikom - to wersja dla Kobajaszowców. :)
Redakcja zaś powie, że własnie dlatego że stało profilem to dosięgła je nokautujaca reka wolnego rynku (nie zadziałało postrzeganie sferyczne) i zaliczyło pismo K.O. konczac swą krótką, acz burzliwą karierę - jak zapewnił mnie na ostatnich Targach Książki w Krakowie smutny pan z wydawnictwa Bellona, które (współ?)finansowało projekt.

Ł. (co to mysli, ze jakeś kiep to i w profilu i w normalu dostaniesz w maskę) :) 8) :wink:
  • 0

budo_shawnee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1617 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to zależy kto pyta...

Napisano Ponad rok temu

Re: staż z Jiro Kimura shihan Wenecja

Ł. (co to mysli, ze jakeś kiep to i w profilu i w normalu dostaniesz w maskę) :) 8) :wink:

Amen, howgh i co tam jeszcze :wink: :)
  • 0

budo_redakcja budojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 857 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: staż z Jiro Kimura shihan Wenecja

Korzystając z okazji, że Redakcja się udziela w tym topicu, zadam pytanie.
Czy pismo Budojo ostatecznie wyzionęło ducha?


Przejdą lata i wieki przeminą.... i wspomnimy czerwone logo aż się łezka w oku zakręci.
A co do istoty problemu, to tenże Pan z tejże Bellony rzekł był "to pana pismo to jest wie pan.... za dobre - jakby było gorsze.... to by było lepsze dlatego zawiesimy na razie wydawanie tego budoja"
Miałem nieodparte wrażenie że gdzieś już to słyszałem........ :? :? :? :roll: :? :? :?

  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: staż z Jiro Kimura shihan Wenecja
Jeden klasyk mawiał, ze prawdziwego meżczyznę poznaje sie nie po tym jak zaczyna, ale jak konczy. Jemu koniec tez nie wyszedł, ale porzekadło ostało się.
A pisze to w kontekście tzw. dobrego obyczaju, którego u nas niestety wciaz, ze świeca szukać. Jak pismo startuje i sie sprzedaje to logo i info wyłażą zwykle z kazdego kąta az strach lodówkę otworzyć. A pogrzeb odbywa sie cichy i bezimienny niczym rażonego dzuma trupa do komunalnego grobu. Co gorsza pozostawia sie zwykle czytelników bez grama informacji, o tym, ze pismo przestaje sie ukazywac i skazuje na domysły.
Pisze to nie tylko o Budojo, ale i o wielu innych projektach wydawniczych, tak z obszaru SW , jak i publikacji ogolnotematycznych. Tymczasem cywilizowany świat ma takie praktyki jak list z informacją do czytelnikow i prenumeratorów, czy np. uczestnikow liczacych sie gremiów typu niniejszy vortal, w który liderzy przedsiewziecia informują o tym co sie zdarzyło, jakie sa plany (jesli są), co z egzemplarzami archiwalnymi, i wreszcie dziękują wszystkim czytelnikom i przyjaciołom pisma. Zwłaszcza w dobie stron internetowych jest to dziecinnie łatwe. W końcu "szlachectwo zobowiązuje ". Tymczasem ostatni numer ukazał sie w połowie 2005 roku a w grudniu 2007 dalej oficjalnie nikt nic nie wie. Tego mi zabrakło, a sadząc z ogólnego stanu dezinformacji i błąkającycjh się sierotach po Budojo nie tylko mnie.

Ł. (redaktorujący sobie to tu, to tam od ponad 15 lat)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024