Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gwardia Opole pytanko tudziez pare:)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

budo_benevv
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Gwardia Opole pytanko tudziez pare:)
Witam, moze ktos jest zorientowany na temat Gwardii Opole, sekcji Judo. Mianowicie chcialbym rozpoczac tam treningi, i w zwiazku z tym mam pare pytan...
1. Mam 22 lata, nigdy nie trenowalem judo, czy jest w ogole mozliwosc rozpoczecia treningow od podstaw (trenowalem pare innych rzeczy;), chodzi o to czy stawiaja na mlodziez czy moze tam wejsc praktycznie kazdy niezaleznie od stazu i bedzie szkolony...
2. Jezeli tak, to ile treningow w tygodniu, na jakie godziny, cena itd. (cos sie do klubu dodzwonic nie moglem a strony nie ma)
3. Potrzebuje judogi od razu/w szybkim czasie?
4. Ewentualnie jakis nr telefonu do biura jakiegos tam, oraz w jakich godzinach moglbym uzyskac jakas informacje.
Pozdrawiam
  • 0

budo_langus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sanok
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Gwardia Opole pytanko tudziez pare:)
Hejo!

Moim zdaniem najlepiej będzie jak przejdziesz się tam osobiście i spytasz jakiegoś trenera.

Pozdrowionka
  • 0

budo_tengu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 605 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: Gwardia Opole pytanko tudziez pare:)
czesc,

wale z glowy, w Opolu o ile pamietam sa 2 kluby judo, Gwardia Opole i Azs Opole. Moze pojawily sie jakies nowe.

AZS ul. Luboszycka 9 (0-77) 453-84-47 w.125

Gwardia ul. Kowalska 2 (0-77) 533-77-71

Nie wiem jak to jest z judo dla doroslych w tych klubach, niestety tego typu grupy dla doroslych chcacych potrenowac dopiero raczkuja. Nie wiem tez jak jest z zielonymi nabytkami. Mowiles, ze juz cos trenowales, to powiedz trenerowi o tym, no i mam nadzieje, ze umiesz podstawy takie jak np. pady.
Obydwa kluby maja grupy zawodnicze, takze na pewno treningi sa codziennie, przyjdz tam ok 18 a na pewno bedziesz mial sie kogo zapytac i z kim pogadac. Kiedys bylo tak, ze 1 miesiac treningow byl za darmo, nie wiem czy to sie zmienilo. Potem bylo to ok 35zl, to bylo chyba w Gwardi. W zaleznosci od tego do jakiej grupy pojdziesz, to od tego bedzie uzaleznione jak szybko bedzie potrzebowal judo-gi.

Powodzenia
  • 0

budo_benevv
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gwardia Opole pytanko tudziez pare:)
Odpowiadam bo moze ktos bedzie zainteresowany podobnym problemem... Bylem dzisiaj na sali Gwardii, nie ma chyba zasadniczo takiego czegos jak judo dla doroslych ktorzy nie maja stazu z tego co wywnioskowalem. Mimo wszystko powiedziano mi zebym wpadl w czwartek, trenuja jakies mlodziki chyba do 17 lat bez stazu tez (chyba). Ogolnie sam jestem ciekaw co to bedzie, czy mi odradzą dalszą przygode czy moze jakos sie tam bede mogl uczyc.

Pozdro
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024