Skocz do zawartości


Zdjęcie

Judo dla 7latka - W-wa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

budo_maciek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 875 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Judo dla 7latka - W-wa
Hej,

Ciocia wysyla chrzesniaka mojego od 2 lat na aikido. Chlopakowi podoba sie tylko poczatek i koniec treningu, natomiast godzina suchych technik go nudzi. Zdziwilo mnie, ze tak wygladaja treningi dla dzieci ale coz. Glownym powodem wyslania go na MA byla poprawa sprawnosci - w porownaniu do rowiesnikow jest zwyczajnie slabszy, przewraca sie na prostej drodze, itp.

Chcialbym go wyslac na Judo zeby zobaczyc, czy bardziej mu sie spodoba. Mieszka kolo Agrykoli. Znalazlem na budo takie adresy:

Warszawa

Gwardia
ul. Racławicka 132
(0-22) 844-35-87

W-wski Ośrodek Sportów Walki
ul. Ogólna 9
(0-22) 834-80-69

AZS AWF
ul. Marymoncka 34
(0-22) 834-37-04

AZS UW
ul. Krakowskie Przedmieście 26
(0-22) 826-30-71

Czy gdzies tam jest fajna sekcja na 7latkow?

Dzieki!
M.
  • 0

budo_who85
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 233 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo dla 7latka - W-wa
No ja moge zaproponowac jeszcze judo na PW maja tam sekcje dla dzieciakow i treningi calkiem fajnie wygladaja, przynajmniej nikt sie nie nudzi ;)
Treningi prowadzi Niedomagala, przewaznie jeszcze jest paru studentow na sali to tez sie wlaczaja do treningu, i wtedy chyba dzieciaki maja najwieksza radosc, jak przewroca starszego i wiekszego ;)
Treningi sa chyba w poniedzialek i czwartek o 18 (ale to jeszcze wejdz na strone [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i zadzwon na sale )
  • 0

budo_langus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sanok
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo dla 7latka - W-wa
Hejo!

Potwierdzam - kiedyś przyglądałem się temu treningowi dzieciaków na PW - oprócz judo jest kupa śmiechu i fajnej zabawy.

Pozdrowionka
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo dla 7latka - W-wa
Wielokrotnie oglądałem treningi dzieciaków AZS UW i mogę je z czystym sumieniem polecić. Nie jestem żadną miarą ekspertem od trenowania dzieciarni, ale wszystko wyglądało bardzo solidnie. Suchych technik nie było za dużo, trochę szarpania, sporo fikołków i innych akrobacji. Dzieciaki wyglądały na bardzo zadowolone. Przejdź się i zobacz, jeśli możesz - treningi te odbywały się bodajże we wtorki i czwartki około 17 w małej sali judo (na dole przy szatni).
  • 0

budo_maciek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 875 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo dla 7latka - W-wa
Dobra, na razie bede chcial zeby wyslali malego na PW. Dziekuje za pomoc z namiarami - sam bym sobie nie poradzil. Ciekawe, ze rodzicow np. przekonuje fakt, ze na sali sa studenci i ze beda mieli na dziecko dobry wplyw :)

Znacie jakies fajne filmiki z dzieciakami uprawiajacymi judo? Z jednej strony cos, co nie przerazi mamy dziecka (tzn. nie highlilighty z ufc), a z drugiej cos co zainteresuje malca. Na razie szukam na youtube ale jezeli w tym siedzicie, to moze znacie cos godnego polecenia.

Dzieki!
  • 0

budo_jodan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 775 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zależy od punktu odniesienia

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo dla 7latka - W-wa
wszystko powyższe mogę powtórzyć o sekcji dziecięcej na AWF. Wojtek Bochnak i jego ojciec Jerzy naprawdę odwalają tam kawał dobrej roboty. choć oczywiście nie jest to funny judo, najbardziej polecane w tym wieku

UKJ Ryś na Natolinie to również dobry adres.
  • 0

budo_voyzzek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:w-wa
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo dla 7latka - W-wa

Znacie jakies fajne filmiki z dzieciakami uprawiajacymi judo? Z jednej strony cos, co nie przerazi mamy dziecka (tzn. nie highlilighty z ufc), a z drugiej cos co zainteresuje malca. Na razie szukam na youtube ale jezeli w tym siedzicie, to moze znacie cos godnego polecenia.

Dzieki!


mały slideshow z ukj-aon warszawa: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_dimitri
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo dla 7latka - W-wa

Hej,

Ciocia wysyla chrzesniaka mojego od 2 lat na aikido. Chlopakowi podoba sie tylko poczatek i koniec treningu, natomiast godzina suchych technik go nudzi. Zdziwilo mnie, ze tak wygladaja treningi dla dzieci ale coz. Glownym powodem wyslania go na MA byla poprawa sprawnosci - w porownaniu do rowiesnikow jest zwyczajnie slabszy, przewraca sie na prostej drodze, itp.

Chcialbym go wyslac na Judo zeby zobaczyc, czy bardziej mu sie spodoba. Mieszka kolo Agrykoli. Znalazlem na budo takie adresy:

Warszawa

Gwardia
ul. Racławicka 132
(0-22) 844-35-87

W-wski Ośrodek Sportów Walki
ul. Ogólna 9
(0-22) 834-80-69

AZS AWF
ul. Marymoncka 34
(0-22) 834-37-04

AZS UW
ul. Krakowskie Przedmieście 26
(0-22) 826-30-71

Czy gdzies tam jest fajna sekcja na 7latkow?

Dzieki!
M.



Polecam klub Pawła Nastuli W-wa Żoliborz.
  • 0

budo_wand
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa/Dublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo dla 7latka - W-wa
Polecam klub Nastka, lub Gwardie W-wa ...
  • 0

budo_arturj
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo dla 7latka - W-wa

No ja moge zaproponowac jeszcze judo na PW maja tam sekcje dla dzieciakow i treningi calkiem fajnie wygladaja, przynajmniej nikt sie nie nudzi ;)
Treningi prowadzi Niedomagala, przewaznie jeszcze jest paru studentow na sali to tez sie wlaczaja do treningu, i wtedy chyba dzieciaki maja najwieksza radosc, jak przewroca starszego i wiekszego ;)
Treningi sa chyba w poniedzialek i czwartek o 18 (ale to jeszcze wejdz na strone [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i zadzwon na sale )

Też polecam Politechnikę. Zajęcia dla najmłodszych odbywają się według rozpiski podanej na stronie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników].
  • 0

budo_arturj
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo dla 7latka - W-wa

No ja moge zaproponowac jeszcze judo na PW maja tam sekcje dla dzieciakow i treningi calkiem fajnie wygladaja, przynajmniej nikt sie nie nudzi ;)
Treningi prowadzi Niedomagala, przewaznie jeszcze jest paru studentow na sali to tez sie wlaczaja do treningu, i wtedy chyba dzieciaki maja najwieksza radosc, jak przewroca starszego i wiekszego ;)
Treningi sa chyba w poniedzialek i czwartek o 18 (ale to jeszcze wejdz na strone [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i zadzwon na sale )


Też polecam Politechnikę. Zajęcia dla najmłodszych odbywają się według rozpiski podanej na stronie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Koszt 60zł/miesiąc.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024