Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wypowiedź zawodnika MMA o stylu Ryu-Te Kempo


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
44 odpowiedzi w tym temacie

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: Wypowiedź zawodnika MMA o stylu Ryu-Te Kempo
... rzekl czlowiek-modliszka ;)

apeluje po raz kolejny, zamknij ktos ten temat :roll:

pzdr
  • 0

budo_atoml1
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Wypowiedź zawodnika MMA o stylu Ryu-Te Kempo

Stare wschodnie przyslowie mowi:

"Madrym tlumaczyc nie trzeba a na wiedzacym wszystko zadne tlumaczenia nie dzialaja 8)

I tak Rickson mimo ze tai-chi jest nieskuteczne nadal bedzie formy z tego systemu wykonywal mimo ze zapatrzeni w niego ludzie beda z tego stylu sie nabijac 8)

Wielcy sa wielkimi tylko dlatego ze nie byli ograniczeni 8)


Masz rację, znowu mnie poniosło HAHAHA :)
  • 0

budo_yuda
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Przemyśl

Napisano Ponad rok temu

Re: Wypowiedź zawodnika MMA o stylu Ryu-Te Kempo

I tak Rickson mimo ze tai-chi jest nieskuteczne nadal bedzie formy z tego systemu wykonywal mimo ze zapatrzeni w niego ludzie beda z tego stylu sie nabijac 8)


no tak ale ja na przyklad nie wiem po co Rickson robi te formy. czy dlatego ze Mu sie podobaja jako cwiczenie zdrowotne czy dlatego ze uwaza ze cos w nich jest czego moze uzyc w czasie walki. ja tego nie wiem

wplatajac ten przyklad tutaj od razu marginalizujemy Ryu-Te jako system bojowy i przyrownujemy go do moim zdaniem nie bojowego tai-chi a w temacie nie o to chodzi. tutaj mamy wypowiedz zawodnika MMA ktory wyraza swoje zdanie na temat skutecznosci stylu ktory cwiczy
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wypowiedź zawodnika MMA o stylu Ryu-Te Kempo
Rickson uprawia też jogę i ginastica natural, bo jak sam mówi w "Choke," bardzo ważny dla niego jest koncept ludzkiego ciała jako mechanizmu, który należy utrzymywać w zdrowiu i sprawności. Jednak zastosowanie tejże jogi w walce jest znikome (ginastica natural to trochę inna bajka), podobnie jak wspomnianego tai chi. Słaby to argument jeśli rozmawiamy o skuteczności tej czy innej sztuki walki.
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Wypowiedź zawodnika MMA o stylu Ryu-Te Kempo
ehh dobra temat umiera na święto zmarłych więc jak komuś smutno z tego powodu to zapalcie znicz na monitorze :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024