Skocz do zawartości


Zdjęcie

Perfect Harmony cup 2008


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

budo_pretorianin
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Perfect Harmony cup 2008
Witam. Kluby "PRETORIAN-PERFECT HARMONY" Koźmin Wlkp. i "PRETORIAN" Gorzów Wlkp. postanowiły zorganizowac turniej BJJ. Mamy wszelkie możliwości techniczno-finansowe,aby taki turniej zorganizowac. Kwestia jest tego typu, że chcielibyśmy poprzez ten vortal zorientowac się jaki termin byłby najbardziej odpowiedni. Nie chcielibyśmy, aby turniej kolidował z innymi już zaplanowanymi. Dlatego otwieramy dyskusje na temat daty turnieju. Według nas można by taki turniej przeprowadzic w lutym lub marcu. Z naszej strony proponujemy zawodnikom:bazę noclegową, żywieniową, zapewniamy:puchary, medale, nagrody rzeczowe, atrakcyjne nagrody pieniężne (kolorowe pasy oczywiście). Sprawę traktujemy poważnie i oczekujemy waszej opinii. Serdecznie pozdrawiamy.
  • 0

budo_charlie
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:PL\KRK\NH

Napisano Ponad rok temu

Re: Perfect Harmony cup 2008
zaproponujcie inny system rozgrywania walk aniżeli niesprawiedliwy pucharowy, którego organizatorzy innych zawodów się uczepili i nie chcą odpuścić.
a wtedy data będzie mniej ważna 8)

pozdrawiam
  • 0

budo_brat pit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 992 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolyca i okolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Perfect Harmony cup 2008
najlepiej każdy z każdym :wink:
  • 0

budo_krystian lodz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Perfect Harmony cup 2008
Myślę Charlie ,że wcale tak nie jest iż organizatorzy idą na łatwizne i nie chcą zmieniać systemu rozgrywek. Spójrz na to z tej strony,że z każdym rokiem poziom organizacyjny zawodow wzrasta i organizatorzy starają się udoskonalać organizację zawodów. niestety niektóre zmiany wymagają czasu ,nie da się zrobić wszystkiego na raz. Uważam ,że powinniśy stosować przepisy CBJJ według których rozgrywane są wszystkie najważniejsze turnieje , modyfikując w tych przepisach jeden tylko element. Wprowadzając repasaże co dałoby szanse niektórym zawodnikom na większą ilość walk.
Sam jestem w tym roku organizatorem Mistrzostw Polski w BJJ i po tych zawodach chcę zaproponować by od następnych mistrzostw wprowadzić tę właśnie formę rozgrywek.

co do tematu,to myślę że każdy termin jest dobry jeżeli tylko nie pokrywa się z inną imprezą .
  • 0

budo_gabber bt
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:BT Szczecin
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Perfect Harmony cup 2008
a propo MP kiedy podasz szczegóły? :-) miały być w poprzednią niedziele :wink:
POzdrawiam
  • 0

budo_charlie
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:PL\KRK\NH

Napisano Ponad rok temu

Re: Perfect Harmony cup 2008

Uważam ,że powinniśy stosować przepisy CBJJ według których rozgrywane są wszystkie najważniejsze turnieje , modyfikując w tych przepisach jeden tylko element. Wprowadzając repasaże co dałoby szanse niektórym zawodnikom na większą ilość walk.


i o tym właśnie pisze.
wieksza ilośc walk = więcej uczestników.

Sam jestem w tym roku organizatorem Mistrzostw Polski w BJJ i po tych zawodach chcę zaproponować by od następnych mistrzostw wprowadzić tę właśnie formę rozgrywek.
.


a dlaczego już nie od tych tegorocznych ?
  • 0

budo_popo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1035 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:Iaido

Napisano Ponad rok temu

Re: Perfect Harmony cup 2008
No coz Charlie, przejechac pol Polski i odpasc po 1 walce moze byc bardzo frustrujace...
  • 0

budo_stando
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Warszawy
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Perfect Harmony cup 2008
w Kobyłce w kwietniu było 171 zawodniów (dwie maty) system inny niż pucharowy oznacza zawody minimum 2 dniowe ;)

p.s Kwiecień to po raz 10 Grand Prix w grapplingu i walce wręcz w Kobyłce (zwyczajowo drugi weckend po świętach WN
- pozdrawiam i zapraszam
  • 0

budo_krystian lodz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Perfect Harmony cup 2008
Charlie odpowiem na to pytanie,dlaczego w tym roku nie ma systemu pucharowego ?
Pragnę wspomnieć ,że to nie ja wymyśliłem i narzuciłem reguły Mistrzostw Polski oraz kilka innych spraw. Wszystkie w/w sprawy ustalone były na spotkaniu szefów klubów w Koninie. J można powiedzieć jestem wykonawcą i nie uważam za stosowne na tę chwilę zmieniać coś czego nie ustaliłem. Mam tylko nadzieję tak jak wspomniałem wcześniej ,ze kilka spraw ulegnie jeszcze zmianie co wyjdzie wszystkim w przyszłości na plus.
Dla tych co system pucharowy jest niesprawiedliwy.Na zeszłorocznych Mistrzostwach Europy oczywiście obowiązywał system pucharowy a na dodatek w jednej z katygorii w pierwszej walce spotkało się dwóch polaków. I co na to powiecie,to jest pech! Nie ma co narzekać tylko cieszyć się ,że z każdym rokiem wszystko idzie do przodu.Pozdrawiam
  • 0

budo_pretorianin
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Perfect Harmony cup 2008
Zgadzam się,że w przypadku repasaży taki turniej mógłby trwac dwa dni, my, póki co chcielibyśmy przeprowadzic go w tradycyjny sposób, chiociażby dlatego,że będzie to nasz pierwszy raz. Mamy nadzieję, że atrakcyjne nagrody przyciągną miłośników BJJ z całej Polski, przez co poziom zawodów będzie wysoki, a system wiąże się z nazwą zawodów, jeśli puchar to system pucharowy. Może w następnych edycjach należałoby wprowadzic repasaże np w kolorowych pasach.
  • 0

budo_sajrus
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 180 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Soho

Napisano Ponad rok temu

Re: Perfect Harmony cup 2008
czy planowane zawody sa stricte BJJ czy może też mozliwe byłoby przeprowadzenie turnieju bez Gi - pytam dla całkowitej pewności.
a system francuski? albo własnie pucharowy "do dwóch przegranych"?
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Perfect Harmony cup 2008
b fajny system walk był na LLC3 ( Jerz i Watson się kłaniają). Czytelny, sprawiedliwy, i każdy miał minimum 2 walki zagwarantowane
  • 0

budo_harandil
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Perfect Harmony cup 2008
System byl ok, choc byl pewien balagan z barazami.
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Perfect Harmony cup 2008
No było trochę bałaganu. Mam nadzieję że za rok będzie lepiej.
  • 0

budo_pretorianin
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Perfect Harmony cup 2008
Turniej odbędzie się w GI, czyli BJJ. A system pucharowy taki jak dotychczas. Nie chcemy jako pierwsi eksperymentowac. Nagrody będą ciekawe, więc jest sie o co bic. :wink:
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Perfect Harmony cup 2008
No nie jako pierwsi :)
  • 0

budo_miłujący pokój
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Perfect Harmony cup 2008

Nagrody będą ciekawe, więc jest sie o co bic. :wink:

Czyżby uścisk ręki Preziów
  • 0

budo_columbus
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dragon's Den Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Perfect Harmony cup 2008
jeśli mogę coś zasugerować to koniec lutego lub początek marca to chyba dobre daty, po ME w Lisbonie i przed Kobyłką (jeśli jest coś w tzw. międzyczasie to poprawcie mnie proszę).
ze spraw organizacyjnych to chciałbym prosić o wzięcie pod uwagę dwóch rzeczy:
- możliwość ważenia się poprzedniego dnia wieczorem, oraz
- organizację czasową jeżeli chodzi o podział na wagi. Chodzi mi o uniknięcie sytuacji jaka miała miejsce w Koninie (z całym szacunkiem dla organizatorów, zawody ogólnie b. fajne), gdzie nie było jasno powiedziane, kiedy zaczynają wyższe wagi i niektórzy zjawili się o 10:00, a pierwszą walkę mieli o 15:00.
pozdrawiam
  • 0

budo_pretorianin
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Perfect Harmony cup 2008
Wstępny termin zawodów to 15 marzec 2008. więcej szczegółów podamy po nowym roku. :D
  • 0

budo_pienia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Perfect Harmony cup 2008
a liga bjj w krakowie?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024