Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kluby w Szczecinie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

budo_angry
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nadejdzie atak??
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Kluby w Szczecinie
Czy ktoś mógłby mi ktoś odpisac jakie kluby MT są w Szczecinie, a konkretnie na jakich ulicach się znajdują i czy sa dobre pod wzgledem treningów, czy nie jest to trenowanie na pokaz, czy też żeby nabijac komus forse do kieszeni. Wiem ,że są 3 dobre kluby i na tym konczy się moja wiedza.chciałbym dowiedziec się coś nie cos o naborze do sekcji jak i pełnych adresach klubów, reszty dowiem się od trenerów, najwazniejsze są dla mnie aktualne adresy wszystkich dobrych klubów MT w Szczecinie.

Dziękuje za odpowiedzi i licze na fachową pomoc w tej sprawie. POZDRAWIAM
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kluby w Szczecinie
3 dobre kluby?? skad masz te info ??
idz na mazurska reszte sobie odpusc
  • 0

budo_nak muay
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kluby w Szczecinie
Z tego co nam wiadomo jedynie nasz klub w Szczecinie jest oficjalnym klubem ( czyli zarejestrowanym Stowarzyszeniem Kultury Fizycznej ) Muay Thai oraz oficjalnie zrzeszonym w Polskim Związku Kickboxingu co daje możliwość startu w zawodach krajowych jak i międzynarodowych.
Trenerzy posiadają dyplomy instruktorskie wydane przez organizację WMF ( World Muay Thai federation ) które zdobyli w Bangkoku. Ponadto trenuje w naszym klubie wielu doświadczonych zawodnków i medalistów.
Najlepiej wyierz się na trening, sprawdź osobiście czy Ci odpowiada i sam zdecyduj.

Pozdrawiamy.
NAK MUAY SZCZECIN
  • 0

budo_nak muay
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kluby w Szczecinie
Wszystkie potrzebne informacje znajdują się tutaj:

http://www.forum-kul...showtopic=88497
  • 0

budo_angry
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nadejdzie atak??
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Kluby w Szczecinie
Nak Muay dzięki wielkie za info :) A miałem właśnie napisac na prv do ciebie o najświeższe informacje o waszym klubie :lol: cóż za zbieg okoliczności, nie prawdaż??

Odwiedzę was napewno w tym tygodniu i zobaczę wasze treningi, po czym zapisze się.Poza tym jest to najblizszy dla mnie klub w Szczecinie(jeżeli chodzi o dojazd), tylko te treningi w soboty :cry: (mam co drugi tydzień zjazdy na uczelni)Jak byś mógł podaj mi jakieś konkretne,aktualne info o waszym klubie na prv tzn. godziny treningu, dni treningu, liczbe trenujących i ich osiągnięcia, średnią wieku trenujących w grupie początkującej jak i zaawansowanej oraz jak wygląda sprawa sprzętu osobistego(rękawice itp)i sprzętu klubowego,jak i cenę za miech trenowania i co tam jeszcze możesz podac ,a o co zapomniałem zapytac :lol:

POZDRAWIAM i DZIĘKUJE :wink:
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kluby w Szczecinie
ale len z Ciebie:P wejdz moze na strone klubu ktora jest w opisie Marka:P
  • 0

budo_angry
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nadejdzie atak??
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Kluby w Szczecinie
Nie żaden leń :wink: poprostu chciałem dowiedziec się czegoś więcej niż tylko godzin i dni trenigów.Chciałem między innymi dowiedziec się coś więcej o ludziach tam trenujacych oraz ich osiągnięciach, stażu w MT jak i wieku tam trenujących i ich wieku od do.Wszystkie dane jakie mam o MT w Szczecinie to dane stare, skoro tak cię zaskoczyło ,że w Szczecinie są 3 kluby MT. Kożystam z wszechmocnego GOOGLE ale i tam są stare i niepełen dane oraz niedziałajace w pełni stronki (np.Nakmuay.pl :wink: )Z neta dowiedziałem się o trzech klubach, są to: NakMuay, Ronin i Kulpoldam Polsa. No, ale skoro nie widzę żadnych sprzeciwów ze strony innych forumowiczów w momentach gdy Nak Muay mówi że jego klub jest najlepszy w Szczecinie....... to chyba tak jest :wink:

P.S. Jakbym był "leniem", to bym teraz na tym forum nie pisał, bo bym go nie znalazł :) POZDRAWIAM
  • 0

budo_angry
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nadejdzie atak??
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Kluby w Szczecinie
OK, nie będe więcej "truł dupy". Wybiore się na Mazurską i sam zobaczę i ocenię :wink:
  • 0

budo_nak muay
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kluby w Szczecinie
Angry - dobra decyzja, najlepiej przekonać się samemu.
A przy okazji, nie twierdzę że nasz klub jest "najlepszy" tylko żaden inny klub czy sekcja nie prowadzi już MT w Szczecinie. Więc jeżeli chcesz trenować Muay Thai to zapraszamy do nas. Chyba że zastanawiasz się między MT i Kickboxingiem, chociaż teraz mamy również grupę low-kick/K1 :wink:

Pozdrawiam i zapraszam na salkę!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024