Skocz do zawartości


Zdjęcie

'Magda z Łodzi walczy w klatce' czyli Shidokan Łódź na I str


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

budo_dzey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2486 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z grzbietu wielblada
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: 'Magda z Łodzi walczy w klatce' czyli Shidokan Łódź na I str
wczoraj kleilem fuge w lazience :wink:

za to moja ex- i trenowala kickboxing i szydelkowala..
ale ani jedno ani drugie nie pomoglo jej kontrolowac agresji.. :?
  • 0

budo_three
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: 'Magda z Łodzi walczy w klatce' czyli Shidokan Łódź na I str

wiec reasumujac - po co jeszcze nasze piekne, wspaniale kobiety "psuc" agresja skoro po swiecie biega tylu facetow-idiotow z przerostem ego i testosteronu..? :wink:


No dobra, teraz przynajmnej wiem już co poeta miał na mysli, dosłownie i bez niedomówień. Co prawda witki mi opadły i tak juz zostały, ale co robić :wink:

Rzecz w tym, że na moje oko ilość idiotow z przerostem ego i testosteronu płci obojga jest w społeczeństwie mniej więcej stała. I nikt nikogo, u licha ciężkiego, nie jest w stanie 'zepsuć' :roll: Treningi sw przyciagają ludzi, którym 'odrobina agresji na co dzień' jest do szczęścia potrzebna - i co Ci się wyraźnie w głowie nie mieści, są wśrd nich piękne, wspaniałe kobiety.. które po prostu to lubią, same z siebie i 'od zawsze' 8)
  • 0

budo_mychaa3
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: 'Magda z Łodzi walczy w klatce' czyli Shidokan Łódź na I str
hehe miałam farta akurat weszłam na forum i przeczytałam o audycji idealnie o 13.15 więc zaraz mogłam sobie włączyć.
Powodzenia dla Magdy!!! ;)
  • 0

budo_mystic
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: 'Magda z Łodzi walczy w klatce' czyli Shidokan Łódź na I str
Co do trenowania przez kobiety full-contactowych sportow jak box, mma , mt wg mnie nie powinny, poniewaz nie podoba mi sie to , po prostu widac , jestem za malo tolerancyjny jak widze dwie kobiety np boksujace to wyglada to nie smacznie , przynajmniej dla mnie.

Agresja...w fermie drobiu na stanowisku podzynania gardel nie moga pracowac kobiety, stanowisko wyglada tak ,ze leca sobie kurczaki i jest noz przez ktory przechodza ginac, tam ktos pracuje i doglada dookola...kobieta nie moze tam pracowac, poniewaz podobno po kilku miesiacach wywoluje w niej to instynkty zabojcze, agresje itp, nie wiem czy to prawda ,ale tak jest.


apropo trenowania bjj z kobietami, u nas jest tylko jedna, nie mowi nigdy ,zeby trenowac z nia jak z facetem ,a raczej zeby uwazac bo jest kobieta....na zawodach za to nigdy nie odpuszcza
  • 0

budo_three
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: 'Magda z Łodzi walczy w klatce' czyli Shidokan Łódź na I str

[...], nie wiem czy to prawda ,ale tak jest.

<--- :)
De gustibus, podobac się wszystkim nie musi, ale nad argumentacją to bym popracowała..

Natomiast w temacie..
Jak juz odświeżony, to PR-u cią dalszy:

Po pierwsze - Magda w tvn24: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Po drugie - dzisiaj o 8:30 Magda wystąpiła w 'Dzień dobry tvn', może ktos znajdzie w necie albo wypatrzy powtórkę (osobiście odsypiałam imprezę i tak jakoś nie mogłam wstać :) ), oprócz niej pojawili się tez nasi panowi - młode wilki łódzkiego shidokanu ;)
Po trzecie - niedługo będzie artykuł w szeroko rozumianej 'prasie kobiecej', dziennikarz zapowiadał że 'się na mma zna', jak będzie - zobaczymy...

Zapraszamy przed telewizory, a zaraz potem - na treningi :wink:
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: 'Magda z Łodzi walczy w klatce' czyli Shidokan Łódź na I str
Dzey - nie moge sie z Toba zgodzic. Kiedy trenowalem, bylo mi duzo latwiej ukierunkowac agresje, wyrzucic ją z siebie, opanowac się. Teraz mam z tym ogromne problemy.
  • 0

budo_corfe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 260 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 'Magda z Łodzi walczy w klatce' czyli Shidokan Łódź na I str

Co do trenowania przez kobiety full-contactowych sportow jak box, mma , mt wg mnie nie powinny, poniewaz nie podoba mi sie to , po prostu widac , jestem za malo tolerancyjny jak widze dwie kobiety np boksujace to wyglada to nie smacznie , przynajmniej dla mnie.

Widzisz , to działa na zasadzie utarcia się norm społecznych . To że kobieta nie powinna walczyć w brutalnych sportach itd. Siła osobowości jedynie pcha ludzi w to co społeczeństwo ( W głównej mierze ) odrzuca . Na tej samej zasadzie idzie w parze chłopiec co uprawia balet . No też można powiedzieć że nie pasuje i tak samo jak on jest odrzucany przez rówieśników za to co kocha , tak samo Panna Magda przez jakąś tam część społeczeństwa .

I nie uważam że jeżeli dziewczyna uprawia sporty walki to jest agresywna , tak samo jak nie uważam że chłopiec chcący uprawiać balet jest hermafrodytą ;-) . Poprostu chęć samorealizacji pcha tych ludzi do tych zajęć/sportów które do płci nie pasują . Kobiece czy nie kobiece , jej wybór .
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024