Skocz do zawartości


Zdjęcie

III MISTRZOSTWA POLSKI w BJJ Łódź 25.11.2007


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
306 odpowiedzi w tym temacie

budo_olafthenaturat
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 346 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: III MISTRZOSTWA POLSKI w BJJ Łódź 25.11.2007

My (Copa), jako jedyni na podium bylismy pojedyńczym klubem, a nie zbiorem klubów walczącym pod jednym szyldem.


Nie byliscie jedyni - patrz Walka Gniezno.


Napiszę jeszcze raz wyraźniej:

My (Copa), jako jedyni na podium bylismy pojedyńczym klubem, a nie zbiorem klubów walczącym pod jednym szyldem.

Pozdrawiam :D
  • 0

budo_gusiek:)
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: III MISTRZOSTWA POLSKI w BJJ Łódź 25.11.2007

Wyniki

Pasy Białe:

-64 kg
1.Mariusz Wydro (Dan Tarnów)
2.Kamil Tarnawski (ŁR)
3.Kamil Chudecki (BT)
3.Artur Kuzera (RG)

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Stopień mistrzowski Judo 1 dan. Były zawodnik gwardii Wrocław. Zwycięzca wielu turniejów Judo. Były członek Kadry Juniorów. Instruktor judo.Trener grupy początkującej Grappling w klubie WOJ-DAN TEAM. Mistrz Polski w Brazylian Jiu Jitsu 2007.


SERDECZNE GRATULACJE DLA MISTRZA POLSKI W BRAZYLIAN JIU JITSU BIALYCH PASOW !!!!!!!!!
WALKI Z KOLESZKAMI TRENUJACYMI PO 1-2 LATA SZUKAJACYMY DOSWIADCZENIA BYLY NAPEWNO BARDZO PASJONUJACE !!!!

PZDR


Serdeczne gratulacje. Jakby to moja nauczycielka od rosyjskiego powiedziała: pazdrawljaju i wesołych świąt :roll: :roll: :roll:
  • 0

budo_vroobel12
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stargard

Napisano Ponad rok temu

Re: III MISTRZOSTWA POLSKI w BJJ Łódź 25.11.2007
Ogólnie organizacja zawodów ok, wielki plus dla ekipy medycznej - miałem ten niefart, że musiałem skorzystać z ich usług (zwichnięcie stawu barkowego). sprawnie mnie opatrzyli i zawiezli do szpitala, tam od razu chcieli operować - żadnych dziwnych pytań na starcie o ubezpieczenie itp... taki pozytyw w nieszczesciu......
  • 0

budo_p.g.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gniezno

Napisano Ponad rok temu

Re: III MISTRZOSTWA POLSKI w BJJ Łódź 25.11.2007
Wiadomo czy beda jakies fotki ??
  • 0

budo_mck
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: III MISTRZOSTWA POLSKI w BJJ Łódź 25.11.2007

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Stopień mistrzowski Judo 1 dan. Były zawodnik gwardii Wrocław. Zwycięzca wielu turniejów Judo. Były członek Kadry Juniorów. Instruktor judo.Trener grupy początkującej Grappling w klubie WOJ-DAN TEAM. Mistrz Polski w Brazylian Jiu Jitsu 2007.


SERDECZNE GRATULACJE DLA MISTRZA POLSKI W BRAZYLIAN JIU JITSU BIALYCH PASOW !!!!!!!!!
WALKI Z KOLESZKAMI TRENUJACYMI PO 1-2 LATA SZUKAJACYMY DOSWIADCZENIA BYLY NAPEWNO BARDZO PASJONUJACE !!!!

PZDR


nie gadaj bzdur, miał biały w bjj i startował w takiej kat.
  • 0

budo_jodan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 775 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zależy od punktu odniesienia

Napisano Ponad rok temu

Re: III MISTRZOSTWA POLSKI w BJJ Łódź 25.11.2007
zapomniałeś może dodać emota do posta czy zwyczajnie idziesz w zaparte/lecisz w kulki?
taki Paweł Nastula też nie ma pasa w bjj, dla przykładu. Nominalnie ma prawo bić się w białych, czemu nie...
  • 0

budo_paweł kb
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:łódź
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: III MISTRZOSTWA POLSKI w BJJ Łódź 25.11.2007
A macie stronke z wynikami ?
  • 0

budo_mystic
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: III MISTRZOSTWA POLSKI w BJJ Łódź 25.11.2007

A macie stronke z wynikami ?


Sprawdz kilka stron wstecz
  • 0

budo_yamahita
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: III MISTRZOSTWA POLSKI w BJJ Łódź 25.11.2007

Ogólnie organizacja zawodów ok, wielki plus dla ekipy medycznej - miałem ten niefart, że musiałem skorzystać z ich usług (zwichnięcie stawu barkowego). sprawnie mnie opatrzyli i zawiezli do szpitala, tam od razu chcieli operować - żadnych dziwnych pytań na starcie o ubezpieczenie itp... taki pozytyw w nieszczesciu......


Ja bym sie bał takiej chetnej reakcji na operacje w szpitalu w Łodzi :D
  • 0

budo_19qba10
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: III MISTRZOSTWA POLSKI w BJJ Łódź 25.11.2007
juniorzy
+84.3

3.Radosław Kacprzak - SW
  • 0

budo_campo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 905 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rybnik
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: III MISTRZOSTWA POLSKI w BJJ Łódź 25.11.2007

Wyniki

Pasy Białe:

-64 kg
1.Mariusz Wydro (Dan Tarnów)
2.Kamil Tarnawski (ŁR)
3.Kamil Chudecki (BT)
3.Artur Kuzera (RG)

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Stopień mistrzowski Judo 1 dan. Były zawodnik gwardii Wrocław. Zwycięzca wielu turniejów Judo. Były członek Kadry Juniorów. Instruktor judo.Trener grupy początkującej Grappling w klubie WOJ-DAN TEAM. Mistrz Polski w Brazylian Jiu Jitsu 2007.


SERDECZNE GRATULACJE DLA MISTRZA POLSKI W BRAZYLIAN JIU JITSU BIALYCH PASOW !!!!!!!!!
WALKI Z KOLESZKAMI TRENUJACYMI PO 1-2 LATA SZUKAJACYMY DOSWIADCZENIA BYLY NAPEWNO BARDZO PASJONUJACE !!!!

PZDR


Odebrać mu tytuł, którym bezczelnie promuje się na swojej stronie. Taka jest moja koncepcja! Odbierze się jednemu, to drugi pomyśli zanim się wpisze w szeregi białych pasków
  • 0

budo_sawosz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: III MISTRZOSTWA POLSKI w BJJ Łódź 25.11.2007

zapomniałeś może dodać emota do posta czy zwyczajnie idziesz w zaparte/lecisz w kulki?
taki Paweł Nastula też nie ma pasa w bjj, dla przykładu. Nominalnie ma prawo bić się w białych, czemu nie...


bo w sumie ma prawo... by to było z jego strony mega buractwo ale prawo ma... tak jak ten gosc miał. powinno sie go napietnowac ale nie ma podstaw żeby zabierać tytuł.
  • 0

budo_campo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 905 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rybnik
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: III MISTRZOSTWA POLSKI w BJJ Łódź 25.11.2007
Siódma edycja Ligii Bjj
Kraków 8.04.2006

Początkujący:
- 61 kg
1. Gnacy Rolad LO
2. Michalczyk Michał GK
3. Dżymała Robert SW
- 67 kg
1. Śmierzchalski Tomasz SW
2. Wydro Mariusz SDT
3. Pietrucha Jakub GR
3. Urbaniak Piotr GK

Zastawiam to bez komentarza
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: III MISTRZOSTWA POLSKI w BJJ Łódź 25.11.2007
Odebrać będzie ciężko, ale zawsze można nie dopuścić do kolejnej edycji, choć to pewnie też nie przejdzie.

Swoją drogą szkoda, że nigdzie w przepisach nie ma adnotacji odnośnie stażu w innych sportach chwytanych, tak jak to miało miejsce w przypadku bodajże Zbyszko Cup. Wtedy wszystko byłoby jasne i możnaby było działać, a tak pozostaje tylko liczyć na ludzką uczciwość.

Tymczasem zawsze znajdzie się jakiś cwaniak, który wykorzysta każdą szansę, żeby się wypromować.
  • 0

budo_brat pit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 992 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolyca i okolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: III MISTRZOSTWA POLSKI w BJJ Łódź 25.11.2007
Myślę, że ten start był po prostu jednym z turniejów przygotowujących Pana Mariusza Wydro do Mistrzostw Europy Brazylian Jiu Jitsu 2012 w kategorii juniorów.
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: III MISTRZOSTWA POLSKI w BJJ Łódź 25.11.2007
Nie byłem pewny i chodziło to za mną, aż sprawdziłem. Miałem na myśli oczywiście nie Zbyszko Cup, a No Problem Cup. :oops:
  • 0

budo_pienia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: III MISTRZOSTWA POLSKI w BJJ Łódź 25.11.2007
nie chce tu bronic pana Wydro, bo rzeczywiscie zachowal sie troche nie fair, ale wezcie pod uwage, ze nie wszyscy obracaja sie w srodowisku okoloforumowym i nie wszyscy mogli slyszec o propozycji podzialu wg. stazu w sportach chwytanych. ma bialy pas wiec wystartowal w bialych. oczywiscie mozna zarzucic brak ambicji, ale dopoki regulaminy nie beda JASNO okreslac kto ma startowac w jakiej kategorii nie mozemy miec pretensji do kogos ze wystartowal w swojej. natomiast teksty o "buractwie", "cwaniactwie" i "tchorzostwie" sa troche nie na miejscu jesli nie znacie czlowieka. i zeby nie bylo, nie jestem z tarnowa i nie znam pana Wydro :)
  • 0

budo_conan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WWA

Napisano Ponad rok temu

Re: III MISTRZOSTWA POLSKI w BJJ Łódź 25.11.2007
Może warto napisać prośbę do Polskiego Związku Judo o przysłanie listy posiadaczy stopni mistrzowskich - o ile jest to legalne i nie podchodzi pod ustawę o ochronie danych osobowych (pamiętam, że widzałem kiedyś takie zestawienie na stronie Oyama Karate). W ten sposób można wyłapać wszystkich "początkujących czarnych pasów" przed rozpoczęciem zawodów. Nawet jeśli nikomu nie będzie się chciało sprawdzać każdego nazwiska, to być może zadziała jako straszak na oszustów...
  • 0

budo_vroobel12
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stargard

Napisano Ponad rok temu

Re: III MISTRZOSTWA POLSKI w BJJ Łódź 25.11.2007

Ja bym sie bał takiej chetnej reakcji na operacje w szpitalu w Łodzi :D


no troche się bałem, ale skonczylo sie opakowaniem w gips i wyslaniem do domu z zaleceniem wykonania zabiegu (więc chyba skórki nie chcieli:))
w szczecinie nie operowali mnie, bo moga byc potem jakies komplikacje, dali gips na 3 tygodnie. czekaja mnie ze 3 miechy bez treningów.....
  • 0

budo_mystic
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: III MISTRZOSTWA POLSKI w BJJ Łódź 25.11.2007
Moze jakas deklaracja podpisywana przed zawodami ...albo po prostu biale pasy nie sa brane w druzynowce , nie maja nagrod wartosciowych i tyle ( tak jak kilka razy bylo ) , no i oczywiscie nei maja punktow do rankingu chwytaczy :twisted: ( co juz jest)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024