Skocz do zawartości


Zdjęcie

SPOILER!!!! Drwal Thiago


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
76 odpowiedzi w tym temacie

budo_willykmwtw
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER!!!! Drwal Thiago
Mam nadzieje że dadzą jeszcze Tomkowi powalczyć w UFC. Na ile miał on podpisany kontrakt? Ważne że mieliśmy debiut Polaka w UFC, i trzeba się cieszyć, a jeszcze wiele pociechy będziemy mieli z jego walk w takich galach.
  • 0

budo_biceps
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER!!!! Drwal Thiago
Silva na pewno nie wyglądal na słabego ;) . No i ten rekord 10:0... nie tylko Drwal umie sie bić... ale to nie tragedia, z kazdej porazki można wyciągnąć pewną naukę... ;)
  • 0

budo_zden
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 306 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER!!!! Drwal Thiago
Oglądałem właśnie walkę na UFC on demand, wyglądało to tak, że w drugiej rundzie obaj wysiedli kondycyjnie, ale Tomek był jeszcze bardziej wykończony. Walka była w sumie wyrównana, Silva jednak był tym, który trafił i znalazł siły na to, żeby dobić Tomka. Kluczową kwestią w tej walce była kondycja. Uważam, że debiut jest w miarę udany:)
  • 0

budo_montesi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 478 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER!!!! Drwal Thiago
źródło:http://kosior.pl/index.php?p=9&aid=438
" Ciekawostkę stanowi fakt, że w narożniku przeciwnika Polaka oprócz trenera Thiago (po tej walce rekord 11-0-0), Jorge Macaco Patino, stali instruktorzy LGT Szczecin, bracia Mariusz i Maciej Linke." :?
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER!!!! Drwal Thiago

Oglądałem właśnie walkę na UFC on demand, wyglądało to tak, że w drugiej rundzie obaj wysiedli kondycyjnie, ale Tomek był jeszcze bardziej wykończony. Walka była w sumie wyrównana, Silva jednak był tym, który trafił i znalazł siły na to, żeby dobić Tomka. Kluczową kwestią w tej walce była kondycja. Uważam, że debiut jest w miarę udany:)


to moze bys ja wrzucil aby inni tez mogli obejrzec
  • 0

budo_zden
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 306 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER!!!! Drwal Thiago

to moze bys ja wrzucil aby inni tez mogli obejrzec


Gdyby się dało to dawno bym to zrobił, żeby pooglądać UFC on demand trzeba jakiegoś specjalnego playera i nie mam pojęcia w jaki sposób można to zripować :(
  • 0

budo_roberrto
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wwa

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER!!!! Drwal Thiago
moze screener :wink:
  • 0

budo_audax
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:RK
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER!!!! Drwal Thiago
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Walka Tomka Drwala , link z konkurencyjnego innym forum, jak sciagne to dam znac czy dziala, pozdro
  • 0

budo_firek23
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER!!!! Drwal Thiago
dziala:))))))))))))))))))) dzieki mistrzu wkoncu to zobacze bo niegdzie nie moglem znalesc;/pozdro
  • 0

budo_jjmaster
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER!!!! Drwal Thiago

" Ciekawostkę stanowi fakt, że w narożniku przeciwnika Polaka oprócz trenera Thiago (po tej walce rekord 11-0-0), Jorge Macaco Patino, stali instruktorzy LGT Szczecin, bracia Mariusz i Maciej Linke." :?


I co w tym złego?
  • 0

budo_charlie
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:PL\KRK\NH

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER!!!! Drwal Thiago

http://www.sendspace.com/file/pckr2c


mnie nie chodzi. potrzeba jakiś kluczy, haseł czy Bóg wie czego
  • 0

budo_mccoy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 528 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Illinois

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER!!!! Drwal Thiago
wlasnie skonczylem ogladac walke Drwala. szkoda, ze zabraklo kondycji. pierwsza runda byla jego i w drugiej bylo badzo dobrze, pomimo zmeczenia. gdyby nie zlapal tego prawego tak czysto na glowe na minute przed koncem, to roznie by moglo byc. mam nadzieje, ze ufc da mu jeszcze szanse. napewno warto.
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER!!!! Drwal Thiago
Zabrakło kondycji. Drwal nie chciał walczyć w parterze? Ten jego przeciwnik dobry jest w bjj?
  • 0

budo_patrol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 524 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER!!!! Drwal Thiago
Nic dodać nic ująć - wszystko zostało powiedziane. Walka była bardzo równa, gdyby to Tomek oddał wtedy cios a nie Brazylijczyk wszystko mogło pójść w drugą stronę, bo obaj byli równie zmęczeni.
  • 0

budo_audax
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:RK
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER!!!! Drwal Thiago
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] I runda
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] II runda walki Tomka Drwala ,
dziala bez wpisywania hasla i tym podobnych udziwnien ~~
  • 0

budo_|mm0rta|
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER!!!! Drwal Thiago
Drwal pokazał się z dobrej strony.
To niezaprzeczalny fakt ale nie możecie mi powiedzieć że na coś takiego liczyliście.
Czekalem 3 dni żeby zobaczyc ta walke. Jestem wląsnie na świeżo po 2 razie i wszystko by było dobrze gdyby nie kondycja. To co mówili spikerzy że stres wywołany pierwszą walka w tak poważnej organizacji jak ufc czesto jest widocznie przekładalny na warunki fizyczne zawodnika. Thiago to BJJ black belt więc rozumiem niechęc do schodzenia z nim do parteru i Tomek bronił się przed tym bardzo sprawnie. Walka wyglądała troche jak pojedynek w formule K1. Ciekawy jestem nowych wywiadów przeprowadzonych z Drwalem po walce. W przerwie pomiędzy rundami mówi ze czuje się "spoko" Ale oddycha ciężko i ma wyraźnie opuszczone rece. Thiago w doskonalej kondycji fizycznej zajechał Drwala kondycyjnie mimo że był bardziej ruchliwy w swoich przestrzałach. Ciekawy jestem dalszej kariery Tomka ( 2 walka w UFC czy out? ) i Thiago ktory z pięknym rekordem 11-0 i w doskonałej formie fizycznej z niezłą stójka, czarnym paskiem bjj może za na ostro powalczyc w 205.

- Pozdrawiam J.

ps. Oby Dana dał 2 walke Tomkowi ...
  • 0

budo_zly
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 378 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER!!!! Drwal Thiago

Chuj, zdarza się. Ważne, że Tomek dobrze walczył.


no nie. silva byl lepszy, lepiej przygotowany. drwal sie niezle pokazal, jest bardzo atletyczny i ma duzo sily ale walczyl za malo technicznie. mosi miec wiecej skill'w w stojce, aby nie rzucac wszystkiego na sile, ale bardziej z technika, to tak szybko sie nie zmeczy.

fajnie byloby zobaczyc jak walczy po przygotowaniach w oboznie na swiatowym poziomie, big bear, ATT, MFS, Shootfighters Londyn, Cro Team.
  • 0

budo_michal_m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1034 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nyc

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER!!!! Drwal Thiago
szczegolnie cro team ze slabym crocopem i jego gwiazda swiatowych ringow igorem pokrajacem
  • 0

budo_mccoy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 528 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Illinois

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER!!!! Drwal Thiago
pewnie ze by mu sie przydal dobry zagraniczny team. thiago go nie zajechal kondycyjnie (sam byl na ostanich nogach), ale trafil szczesliwie i potrafil pojsc za ciosem. technicznie - prawie kazde kopniecie drwal albo blokowal albo kontrowal. na sherdogu dopatrzyli sie lowkickow ktorymi punktowal silva. ja tam widzialem, ze glownie przecinal powietrze, a drwal wsadzil pare takich, ktore bylo slychac w ostatnich rzedach widowni. jestem zdania, ze solidny prawy prosty jest zawsze lepszy niz wyszukane technicznie "wiatraki" i drwal ma tego w nadmiarze. los chcial, ze nie on trafil, tylko brazylijczyk. szacunek dla Tomasza Drwala, za swietna walke i czekamy na wiecej.
... a ze przegral... - "zdarza sie" K. Vonegutt :evil:
btw. swietna obrona przed sprowadzeniem :!:
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER!!!! Drwal Thiago
Kozacka walka, coś jak Paweł Nastula z Barnettem :D
Z jego walki w klinczu Mirek powinien brać przykład, tj. odwrócenie sytuacji, wyrwanie się i jazda. Mam nadzieje, że z żebrami wszystko gra bo conajmniej jeden middle kick wszedł jak w masło.
Ciekaw jestem na ile walk ma kontrakt no i czy nie będzie akcji typu... "Silva on Doping!" :lol: .
Co do Silvy: hmm jak Tomek powiedział "nic szczególnego". Ma mocne kopnięcia ale to Tomek miał przewagę w boksie. Myślę, że jakby Tomek miał lepszą kondycję jak Silva to Silva by dyszał w drugiej rundzie, zresztą i tak zaczął pomijając fakt, że jego przeciwnik nie miał sił. Silva jest groźny ale wystarczy kogoś tak dobrego jak Tomek z mocną kondycją i jego rekord się popsuje. Zróbmy rewanż!! :D
:)
aUDaX
Wytłumacz mi proszę sens wrzucania linka tylko do tematu ze spojlerem? :roll:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024