Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak wygląda twój trening


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

budo_siko
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Jak wygląda twój trening
k ciałem dowiedzieć się jak wygląda wasz trening w mt i kb jaki czas ile razy w tygodniu i jakie ćwiczenia wykonujecie dzięki za odp pozdrawiam
  • 0

budo_fazi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak wygląda twój trening
widze, ze nikt sie inny nie zglasza to ja sie wypowiem:

kickboxing:
3 x w tygodniu po 1,5h
ogolny plan (zreszta wiadomo, ze kazdy trening nie jest identyczny i sztywny):

-trucht w kolo po sali + skiping, przeplatanka, wyskoki siatkarskie, przerywany czasem pompkami, bywaja zabki, przyspieszanie na prostych itp itd
-rozciaganie- od delikatnego samemu, poszerzajac pomalu rozkrok po rozciaganie z partnerem, przy drabince itp; rozciaganie bywa czasem na przemian z technikami bez ochraniaczy, technicznie wykonujac kopniecia itp
-tarczowanie w parach i sprzecie: techniki- wiadomo...
-bywaja sparingi po lub zamiast tarcz
-silowka: pompki, brzuszki, grzbiety itp itd

no i oczywiscie zalezy od treningu:jednego dnia w tyg bywaja treningi pod szybkosc (np sprinty itp) i wytrzymalosc inne bardziej pod katem sily, inne technicznie itp- jak juz napisalem treningi sa raczej zroznicowane, ale uproszczajac- lecimy tym schematem mniej wiecej. Co do czasu poswiecanego poszczegolnym elementom, to ciezko mi napisac, bo nie patrze na zegarek na treningu, ale najwiecej oczywiscie technikom / sparingom reszte mozna sobie samemu obczaic.

ogolnie, wydaje mi sie, ze trudno wymyslic w tym wzgledzie cos nowego, reszta to juz zalezy od trenera, technik i samej SW
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024