Skocz do zawartości


Zdjęcie

(spoiler)UFC 74 Wyniki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
56 odpowiedzi w tym temacie

budo_mioski
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: (spoiler)UFC 74 Wyniki
Może za dużym fanem Arony jestem i nadal myślę, że wytrzymałby ten slam. Zderzenie głowami było, chyba nawet któryś z komentatorów mówił, że od tego Quinton miał rozcięcie. Wszystko to nie zmienia faktu, Randy jest super zawodnikiem i mam nadzieję, że jeszcze kilka walk wygra, a Dana promować już go bardziej nie musi i tak sprzeda mu każdą galę. Pozdro
  • 0

budo_maciekkapec
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: (spoiler)UFC 74 Wyniki

A tak pozatym ciekawe kto następny Crocop czy Nog zmierzy sie z Randym.


Prędzej od CC to AA zasługuje na Title Shota, a fajnie by bylo zobaczyć Noga z Brandonem Vera. Ewentualnie Randy'ego z Verą. Takie moje zdanie ;)
  • 0

budo_mioski
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: (spoiler)UFC 74 Wyniki
Vera najpierw z Timem walczy, AA też ma jakąś walkę w planach, z CC wszystko zależy od walki z Kongo jak przegra to już chyba kariery w UFC nie zrobi jak wygra obstawiam CC-Nog II. A pomyśleć, że jeszcze 2 lata temu waga ciężka była najsłabiej obsadzona w UFC.
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: (spoiler)UFC 74 Wyniki
Gala całkiem całkiem. Bardzo mnie cieszy fakt, że Koschek dostał lekcję a Diego na trybunach.... :lol: :lol: :lol: ten koleś jest naprawde jakiś nie ten tego. Alberto Crane choć nie miał kondycji to jego styl bardzo mi się podobał, gdyby lepiej się bronił i miał kondycję to mógłby wygrać samym grapplingiem. To jest poprostu piękne, czysta technika, przetoczenia, poprostu miodzio. Dodać do tego bardzo dobre uderzenia i mamy takiego zawodnika jak Tales Leites(sory za ew. błąd), gość jest świetny, ucieczka z gilotyny to normalnie gimnastica natural jak się patrzy :) W dodatku te dojście do balaszki, sweet 8)
Natomiast mejn iwent: teraz niech ktoś mi dalej ględzi, że cro cop dostał przez przypadek :P Gonzaga poprostu trafia tymi swoimi high kickami a że Mirek opuścił gardę....
Randy daje czadu a co do slamu i rozwalenia nosa to szit happens. Porównanie z walką Nog vs Fedor jest chybione. Tam rozcięcie było tak duże(i w dodatku nad okiem), że walka nie mogła być kontynowana, gdyby tutaj było rozcięcie nad okiem to by przerwali bo takie są zasady, że jak rozcięcie nieprzeszkadza w widzeniu to jedziem dalej a jak zalewa oko to stop.
Śmiem twierdzić, że Randy vs Nog byłby także dla Randy'ego, zakładając, że byłby w tak dobrej formie.

Ps.
I tak w końcu wejdzie tam Tomek Drwal i wszyscy będą na 6 miesięcznym urlopie po ko :twisted:
Ps.2
Ciekaw jestem kto tym razem wpadnie na koksie :lol:
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: (spoiler)UFC 74 Wyniki
GSP dal czadu. fantastico.
Huerta wyrasta na nowa gwiazde. i dobrze. zajebiscie walczy i jest LW :)

a Randy? myslalem ze Napao stawi wiekszy opor. ten cios bania w nos byl gorszy od kciukow Liddella. kontrowersyjnie, ale jednak wygral...

bylem oburzony i zdziwiony ze nie walczyl Drwal, a sie okazalo ze to dopiero 8 wrzesnia ;)
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: (spoiler)UFC 74 Wyniki
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Sobral poprostu zrobił z oktagonu miejsce zbrodni, dosłownie hehhehe
Po rozcięciu kałuża krwi było tak spora, że aż komentator się zaniepokoił, poprostu widok jak na miejscu zbrodni.
Anakonda weszła pięknie jak w masło ale jakoś nie jestem szczególnie oburzony, że uśpił gościa. Nie było w tym hmmm dramatycznego klepania, poprostu... zasnął :)
Tak czy siak mocny comeback.
  • 0

budo_taz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: (spoiler)UFC 74 Wyniki
Też w sumie się cieszę że Kocheck dostał lanie.
Jeszcze raz do walki wieczoru to poprostu uważam że
widowisko byłoby ciekawsze gdyby nie to zderzenie
głowa nos. Chyba poprostu spodziewałem sie
że ta walka będzie bardziej interesująca niż była.
  • 0

budo_zden
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 306 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: (spoiler)UFC 74 Wyniki

http://www.dailymotion.com/swf/3C3iApP47oDWzk0eu
Sobral poprostu zrobił z oktagonu miejsce zbrodni, dosłownie hehhehe
Po rozcięciu kałuża krwi było tak spora, że aż komentator się zaniepokoił, poprostu widok jak na miejscu zbrodni.
Anakonda weszła pięknie jak w masło ale jakoś nie jestem szczególnie oburzony, że uśpił gościa. Nie było w tym hmmm dramatycznego klepania, poprostu... zasnął :)
Tak czy siak mocny comeback.


Tylko to uśpienie kosztowało go 25000 baksów :)
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: (spoiler)UFC 74 Wyniki
Heath podobno cos tam zle sie zachowal w stosunku do Babalu,na wazeniu czy cos.Niewiem ktos napisal na sherdogu ze Babalu byl na niego zly bo cos tam..-nieznam szczegolow:(.Dobrze ze tylko usnal,jeszcze troche by przytrzymal duszenie to moze juz by sie wogule nie obudzil.Wtedy to by byly jaja-Na pierwszysch stronach gazet-"Zabojstwo w Octagonie" 8O 8O 8O :? .a cale MMA zostalo by zdegradowane do poziomu w jakim sie zaczynalo :? .Babalu wtedy nie byl by chyba zbyt popularny w kregach fanow MMA z calego swiata.Pewnie musial by zyc w ukryciu reszte Swoich dni 8O :? :) .Dobrze ze tak sie skonczylo.
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: (spoiler)UFC 74 Wyniki
Apropo jeszcze Ufc on demand .Chodzi o walki ktore mozna sciagnac na kompa i te ktore niebyly pokazane w tv vide Babalu vs David Heath.Raz udalo mi sie sciagnac z neta jedna walke ufc on demand w niezmienionej formie w jakiej chyba sciagnal kupujacy.Otoz walka byla w zajebistejjj jakosci !!!!!.High Definition.Nie jestem pewien czy wszystkie walki sa w takiej jakosci ale jesli tak to oplaca sie za nie kazdy cent.Niemam obecnie karty kredytowej ale moze pogadam z kumplem i sciagne kilka walk,kosztuja 1.99$ za sciagniecie.Po raz pierwszy obejrzalem walke w hd i musze powiedziec ze jest o niebo lepiej niz normalnie.Tak dokladna ostrosc i zywotnosc obrazu ze wydaje sie jak bym siedzial na trybunach.Chcialbym zobaczyc wiecej walk w takiej rezolucji.Az zal sciska jak pomysle jak UFC moze wygladac w HD na 50 calowej 1080p plazmie/lcd 8) .Jezeli ktos chce moge sprobowac wrzucic walke na jakis server zebyscie Sami zobaczyli.Nie na wszystkich monitorach moze to wygladac az tak dobrze.Ale porzadny monitor lcd powinien wystarczyc.Walka to UFC 70 Sakara vs Valimaki.
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: (spoiler)UFC 74 Wyniki
Ta, wiesz, że w HD to ta walka będzie zajmowac conajmniej tyle miejsca co cała gala? :P

Pewnie musial by zyc w ukryciu reszte Swoich dni

jakby wyszedł po pieczywo to wszyscy by przeszli na drugą stronę ulicy w obawie o zaduszenie :)

Tylko to uśpienie kosztowało go 25000 baksów

jak to? babalu zabulił za to? chyba źle zrozumiałem
  • 0

budo_zden
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 306 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: (spoiler)UFC 74 Wyniki

Tylko to uśpienie kosztowało go 25000 baksów

jak to? babalu zabulił za to? chyba źle zrozumiałem


Źródło: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Cytat:

Nevada State Athletic Commission Executive Direct Keith Kizer said after the fight that he planned on holding half of Sobral's $50,000 purse until a review of his conduct against Heath could be completed.


Więc przepraszam, mała poprawka, planowano zatrzymać połowę jego kasy za walkę czyli 25000$, ale nie jest wyraźnie napisane że zostało to wykonane. Pewnie jeszcze usłyszymy jak to się ostatecznie skończyło.
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: (spoiler)UFC 74 Wyniki
Nice :)
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: (spoiler)UFC 74 Wyniki

Apropo jeszcze Ufc on demand .Chodzi o walki ktore mozna sciagnac na kompa i te ktore niebyly pokazane w tv vide Babalu vs David Heath.Raz udalo mi sie sciagnac z neta jedna walke ufc on demand w niezmienionej formie w jakiej chyba sciagnal kupujacy.Otoz walka byla w zajebistejjj jakosci !!!!!.High Definition.Nie jestem pewien czy wszystkie walki sa w takiej jakosci ale jesli tak to oplaca sie za nie kazdy cent.Niemam obecnie karty kredytowej ale moze pogadam z kumplem i sciagne kilka walk,kosztuja 1.99$ za sciagniecie.Po raz pierwszy obejrzalem walke w hd i musze powiedziec ze jest o niebo lepiej niz normalnie.Tak dokladna ostrosc i zywotnosc obrazu ze wydaje sie jak bym siedzial na trybunach.Chcialbym zobaczyc wiecej walk w takiej rezolucji.Az zal sciska jak pomysle jak UFC moze wygladac w HD na 50 calowej 1080p plazmie/lcd 8) .Jezeli ktos chce moge sprobowac wrzucic walke na jakis server zebyscie Sami zobaczyli.Nie na wszystkich monitorach moze to wygladac az tak dobrze.Ale porzadny monitor lcd powinien wystarczyc.Walka to UFC 70 Sakara vs Valimaki.

wrzucaj.
pzdr
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: (spoiler)UFC 74 Wyniki
Akurat walka zajmuje bardzo malo bo okolo 70 mb jesli dobrze pamietam.Nie jest to pelne HD 1920 x 1080.Hd zaczyna sie juz od 1280 x 720 i w gore.Niewiem jaka rozdzielczosc ma ten plik.Po drugie walka dosc szybko sie skonczyla:)).Niech ktos poda jakis latwy w uzyciu server na upload i jak wroce z pracy to wrzuce.
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: (spoiler)UFC 74 Wyniki
mediafire/gigasize/badongo/.....megaupload/rapidshare heheheh
ja się przyzwyczaiłem, że np. film "300" w HD zajmował od 5 do 10 gb (... i wrzucony na rapidshare/megaupload ):o stąd me słowa :)
  • 0

budo_szerszy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TYCHY
  • Zainteresowania:Zapasy

Napisano Ponad rok temu

Re: (spoiler)UFC 74 Wyniki
swietny comeback babalu - dawno nie widziałem tyle krwi w mma- czy wam też sie skojarzyło z dexterem?
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: (spoiler)UFC 74 Wyniki
Mi bardziej z walką Bam Bam'a z TUF4 on zapaskudził większość oktagonu :) a oczy musiał przecierać jego przeciwnik bo to na niego się sączyło :)
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: (spoiler)UFC 74 Wyniki
Wrzucilem na rapidshare i megaupload.Na rapidzie po sciagnieciu pisze ze nie mozna pobrac bo server sie zablokowal czy cos.Teraz wrzucilem na megaupload pisze UPLOAD COMPLETEI i jest jakis link w prawym gornym,bodajze do tego linka. [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i u mnie sie wogule nie otwiera.Zaczynaja powoli mi dzialac na nerwy te servery :? :?
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: (spoiler)UFC 74 Wyniki

Niestety cała szerokość pasma jest obecnie zarezerowana dla klientów posiadających konta Premium. Darmowe pobieranie plików będzie dostępne po upływie 50 minut.

Pracujemy obecnie nad zwiększeniem przepustowości dla użytkowników niepłacących. Przepraszamy za utrudnienia.

Zespół Megaupload

mu to obecnie chyba najwiekszy syf jaki moze byc...


polecam: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024