Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nastula.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Nastula.
Wie ktoś kiedy/z kim ma walczyć ?

Żadnych info nie mogę znaleźć :/

Gubrin
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula.
To on ma jeszcze walczyc? Faktycznie chyba nie jestem na biezaco.
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula.
Została mu jedna walka ? Albo się mylę ...
  • 0

budo_biceps
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula.
Ale tamta firma już nie istnieje tak jakby :cry: a przynajmniej pracodawca sie zmienił wiec nie wiem czy to jeszcze aktualne :/
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula.
Nie wiadomo kiedy/czy będzie Pride. Dana jedyne co mówił to to, że bardzo chciałby aby Pride dalej działał ale jest dużo pracy i problemów. Osobiście nie uważam aby chciał likwidować bo jak ostatnio było w news'ach on chce swoim łysym czerepem zabłysnąć w Japonii i nie widzę innego sposobu niż odrodzenie Pride bo niby co, zlikwiduje Pride(genialne widowisko) i da swoją wiochę z kolorowymi światełkami i oktagonem?
Cóż, jeśli w przeciągu następnych 2-3 miesięcy nic się nie wydarzy to większość zawodników z Pride pójdzie w świat i nie będzie czego odradzać.
Czyli jeśli ni ma pride to ni ma nastuli a do ufc nikt go nie weźmie bo nie opłaca się.
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula.
A co z konsekwencjami afery dopingowej? Bo nawet nie wiem na czym stanelo, jakims zakazie walk na rok czy cus?
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula.
To se poszukaj :P
Okres zawieszenia minął bo tak to by nie było sensu dla niego trenować i przygotowywać się.
  • 0

budo_robertson
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula.
Nastula ciągle trenuje... pomagał w przygotowywaniach Mirka do walki z Gongazą a także i do tej najbliższej z Kongo. Jeśli chodzi o treningi to nie popuszcza... albo zasówa na Chorwacji albo w Warszawie i ciagle się uczy. Swego czasu mówiło się też o wyjeździe do Brazylii ale nie wypaliło. W sumie sie nie dziwie skoro znacznie bliżej miał mozliwośc trenowac z samym Cro Cop'em. Pewne jest, że do następnej walki Nastek wyszedłłby jako lepszy zawodnik, bogatszy o nowe umiejetności i doświadczenie. Miała sporo czasu aby nadrobic braki w stójce jak i parterze, tegop czasu nie zmarnował... pytanie tylko czy będzie miał okazje to wykorzystac? Mam nadzieje, że Pride ruszy jesienią i Paweł wystąpi na jakiejś gali.[/scroll]
  • 0

budo_sajrus
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 180 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Soho

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula.
oby..Paweł ma duuże szanse na powalczenie jeszcze dobrych kilku walk, spojrzcie przecież kogo mu dawali na sam początek!!
niestety wszystko chyba zależy od tego jak sie potoczą sprawy "organizacyjne"..
  • 0

budo_jap
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula.
W wywiadach zapowiadał ze wraca na ring w Japońji jakoś jesienią, Pride również ma sie reaktywować więc może jeszcze coś z tego będzie. Moim zdaniem Nastula powinien doszlifować swój parter bo obalać potrafi jak pokazał skutecznie, na nokaut może sie nadziać nawet Crocop, Silva, GSP czy Lidell wiec trening stójki i tak nie daje gwarancji.

Pytanie tylko kto zostanie z liczących sie przeciwników w Pride dla niego choć z drugiej strony to szansa aby poprawić nie najlepszy jak dotąd rekord MMA. Jest popularny w Japońji być może dałoby sie potem przejść do K1.
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula.

Japońji

8O
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula.
Co wy sie tak czepiacie parteru to ja nie wiem, jak walczył z Mino to zabrakło mu sił a tak to było naprawdę dobrze zważywszy na przeciwnika.

Japońji

8O

Nie no ale niektórzy twierdzą, że przecież nie można się czepiać, right? :lol:
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula.
ja mysle, ze do konca roku sprawa z Pride sie wyjasni. jak bedzie gala to moze organizacja podyszy jeszcze troche. jak do konca roku nic sie nie stanie, to raczej bedzie znaczylo ze Fertittowie ja pogrzebali.

chcialbym jeszcze raz zobaczyc Nastule triumfujacego na japonskiej ziemi.
  • 0

budo_robertson
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula.

ja mysle, ze do konca roku sprawa z Pride sie wyjasni. jak bedzie gala to moze organizacja podyszy jeszcze troche. jak do konca roku nic sie nie stanie, to raczej bedzie znaczylo ze Fertittowie ja pogrzebali.

To po co UFC wykupiło Pride? Po to by je pogrzebac czy po to aby czerpac większe zyski organizując gale także i na drugim końcu świata? Pride musi wrócic... gale robi o niebo lepsze niż UFC. Raz, że przyciąga znacznie większe rzesze fanów, dwa, że oprawa jest niesamowita... Japończycy organizują to z pasją, kulturą, bez kiczu jak w UFC gdzie fighterzy kreowani sąna zabijaków, natomiast w Pride są oni wielkimi bohaterami. W Japonii MMA ma większe znaczenie, nie jest to tylko show... to coś więcej.

Tęskni mi się za Pride'em. :(
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula.

To po co UFC wykupiło Pride?

i wlasnie tego poki co nie wie nikt...
poza tym zeby sciagnac najlepszych do ufc.
  • 0

budo_skylark1987
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Las w Łódzkim
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula.
Między Pride'm a Ufc'e jest jedna zasadnicza różnica - wielkie emocje, mniejsza kasa, a większa kasa, mniejsze emocje... Pride miał swój charakter, który przyciągał wielu ludzi na gale, a Ufc bez obrazy ma swój styl, ale jest za bardzo prostolinijne... dodam, że lubie oglądać ufc, ale nigdy nie czułem tego co podczas gali w Japonii........ stolicy.......
  • 0

budo_jap
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula.
Schabu sorry za błąd. gdybym pochodził z Japońji popełniłbym sepóku.
  • 0

budo_sawosz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula.
Schabu ha ha ha dobre....
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024