Skocz do zawartości


Zdjęcie

BMKowy serwis


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

budo_cassini
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1739 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kresy

Napisano Ponad rok temu

BMKowy serwis
Co jak co, ale Benchmade serwis ma po byku. :)
Pierdyknęła mi omega w nożu. Posłałem im maila i bez żadnych zbędnych pytań wysłali mi dwie. :)
Waliło ich, że rozkręciłem oś główną w nożu, co skutkuje utratą gwarancji.
Przysłali i już. Nawet kasy nie chcieli. Co solidna firma, to solidna firma. :)
Jednocześnie potwierdzam, że AXIS z jedną tylko omegą nie zamknie się na paluchach. :wink:
Oczywiście czuć, że nóż zablokowany jest słabiej (może wystąpić BP) i fakt, że przy zamykaniu ostrze nie jest dobrze przyciągane do rękojeści, co stwarza pewne zagrożenie przy przenoszeniu noża w kieszeni, ale ogólnie rzecz biorąc blokada z jedną omegą działa stosunkowo poprawnie. :)
  • 0

budo_schtruntz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 909 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: BMKowy serwis
Brawo dla ludzików z BM, w końcu nać klijjent nać pannn !
Aż mam ochotę złamać ósme przykazanie, coś tam naściemniać i poprosić ich o nowe omegi do mojej 710-tki. Ot tak na wszelki wypadek ;)

Tylko się boję, że nie zdołam złożyć nożyka z powrotem do kupy.
BTW: jaka jest skala trudności tej operacji dla kogoś o hmm ... "niskiej kulturze technicznej" ?
  • 0

budo_cassini
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1739 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kresy

Napisano Ponad rok temu

Re: BMKowy serwis

Tylko się boję, że nie zdołam złożyć nożyka z powrotem do kupy.
BTW: jaka jest skala trudności tej operacji dla kogoś o hmm ... "niskiej kulturze technicznej" ?

Przede wszystkim trza dysponować odpowiednimi narzędziami. Bez zestawu torksów nawet nie trza o tym myśleć. Resztę raczej zrobisz sam. Trza pamiętać tylko, by nie pogubić śrubek i pamiętać, które do czego idą. Można sobie nawet rozrysować na papierze jak się takich rzeczy nie kojarzy.
Myślę, że dlatego właśnie chłopaki z BM uzależniają ważność gwarancji, od nieodkręcania osi głównej, czy rozbierania noża, bo jakby jeden z drugim zaczął sobie beztrosko rozkręcać nóż, to połowę śrubek by pogubił. :wink:
Dodać trza, że BMka zabezpiecza śruby klejem, więc może wystąpić przy odkręcaniu opór. Jeśli byłby zbyt duży, to można podgrzać troszkę suszarką do włosów. :wink:
W każdym razie u mnie nie wystąpiła taka potrzeba. :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024