Skocz do zawartości


Zdjęcie

Galeria fotek z Birmingham


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Galeria fotek z Birmingham
Właśnie wrzuciłem na net ponad 200 zdjęć z naszego wyjazdu na otwarte MŚ kolorowych pasów do Birmingham (ITF mistrza Choi Jung Hwa). Zapraszam do oglądania - jest też trochę fotek z rywalizacji czarnych pasków:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_spitfire
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Galeria fotek z Birmingham
Będą też filmiki?

Gizmo wiesz coś może na temat ew. powrotu koreańczyków do "wiedeńskiego" ITFu?
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Galeria fotek z Birmingham
Których Koreańczyków? W Korei Pd. są organizacje wszystkich trzech odłamów ITF. W Birmingham zresztą też byli, co widac na paru fotkach.

Filmik się zrobi, jak tylko czas znajdę.
  • 0

budo_tynks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 943 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Galeria fotek z Birmingham
Gratuluje medali :wink:
  • 0

budo_martialartist
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Galeria fotek z Birmingham
Fajne foty, ale... czy jestem jedyną osobą, która uważa MŚ kolorowych pasków za jakiś tani komercyny chwyt? Przecież MŚ to impreza dla ludzi, którzy osiągnęli w swojej dyscyplinie mistrzowski poziom, dzięki któremu mogą zostać najlepszym zawodnikiem np. tkd na świecie. A kolorowy pasek, dajmy na to zielony, ma też zostać Mistrzem Świata Taekwondo? Trochę to niepoważne i nie wiem czy do czegoś dobrego doprowadzi...Bo czy najlepszą motywacją do treningu nie jest właśnie zakazany owoc w postaci, elitarnego bądź co bądź, wyjazdu na Mistrzostwa Świata i reprezentowania swoich barw narodowych?
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Galeria fotek z Birmingham
Spokojnie. Wiadomo, że impreza taka jak MŚ kolorowych pasków (otwarta) nie ma porównania z "dorosłymi" MŚ w jakiejkolwiek dyscyplinie i faktycznie ma charakter zabawowo-komercyjny. Zresztą to kwestia nazewnictwa - żeby daleko nie szukać, ekipa PZTKD też uczestniczy w podobnych imprezach: rok temu był Puchar Świata w Benidorm (dla kolorowych pasków też), teraz w ramach Pucharu Europy w Finlandii jest European Challenge dla kolorowych pasów. Kiedyś w GTF było to rozwiązane ciekawie - przy okazji MŚ odbywał się turniej o nazwie Festiwal Kolorowych Pasów. W kickboxingu obok MŚ rozgrywane są Puchary Świata, które są otwarte i uczestniczyć może każdy. Po Birmingham też zresztą pozwoliłem sobie zasugerować jednej z "decyzyjnych" osób, żeby może rozgrywać tego typu otwarte imprezy jako Puchar Świata - ale ja akurat mały żuczek jestem i to była taka prywatna sugestia, zobaczymy czy ktoś z tego skorzysta.

Cały dowcip w tym, jaka wagę przykłada się do tego typu imprez - dla moich ludków ten wyjazd był akurat nagrodą za rok ciężkiej pracy, a ponieważ wiedzą, ile roboty trzeba włożyć w wygranie MP, dostanie się do kadry i wyjazd na MŚ czy ME, które nie są turniejami otwartymi (np. w kickboxingu), nie obawiam się też zbytnio, że ładne skądinąd krążki z Birmingham pourywają im kapsle.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024