Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pierdoły na MTV


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

budo_grzebyk90
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 370 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Pierdoły na MTV
Ostatnio na MTV znalazłem za przeproszeniem gówniany program, jest tam wiele gównianych programów i nic bym nie pisał gdyby nie to ,że to jest o Sztukach Walki.
Polega on na tym:
Grupka osób bierze udział w turnieju, wykonują zadania powiązane ze Sztukami Walki i walczą na macie przeciw sobie. Nie wiem czy to jest light-contact bo to bardziej wygląda na molestowanie niż na walkę. W Walce dobija mnie to:
-Uderzenia i kopnięcia nawet gdyby były wykonywane z dużą siła nie zrobiły by krzywdy dorosłemu mężczyźnie. Oni wykonują jak najszybsze ruchy , często pomijając technikę(grunt by dotknęło przeciwnika i ładnie wyglądało)
-Wszystko jest robione aby był show i ludzie to kupili. przykład: Nie ma tam ponoć kontaktu na głową a jeden koleś zaczął robić efektowne obrotówki prosto na łeb które nie miały szansy dojścia (za długi dystans) ale za to jak elegancko wyglądały
-Zawodnicy dbają bardziej o to by im się fryzura nie rozwaliła aniżeli by stoczyć godny pojedynek.
-Chłopcy walczą z kobietami
Nie wiem czy mamy tych pseudo fighterów wiedzą ,że oni bawią sie w sztuki walki w TV.
Takie pierdoły w TV moim zdaniem obrażają sztuki walki jakie oni reprezentują i hańbią pamięć twórców tych styli.
Takie jest moje zdanie.
Czekam na wasze opinie i mam nadzieję ,że będzie można podyskutować.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024