Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rash poszukiwany


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

budo_moon
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rash poszukiwany
to już opis do niebieskiego aby nie było: New with tags mens small Cryp "Hydro Blue" short sleeve rash guard....This rashguard is simply explosive.... no ale jeśli mamy spieraĆ się o nazwę to.... Pozdrawiam!!

Ps.raczej oczekiwałem jakiś merytorycznych opini,porad, ktore pomogłbyby mi w zakupie.
  • 0

budo_sawosz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Rash poszukiwany

jest to rash dla surferów


he he, to chyba "pianka" a nie rash


chyba jednak rash ;)
  • 0

budo_robertson
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rash poszukiwany
Co powiecie o firmie HOTBLOOD? Zwłaszcza jeśli chodzi o jakośc?
  • 0

budo_bambucha
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tyskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Rash poszukiwany
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
interesuje mnie wasza opinia o raszach bad boya, przystępna cena ale jak z jakością?
  • 0

budo_leonzawodowiec
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Rash poszukiwany
Właściciel oficjalnego przedstawiciela na Polskę firmy Bad-Boy, jeden ze sponsorów tego forum napisał na swojej stronie internetowej, że sklep do którego podałeś linka sprzedaje podróbki Bad Boya. Ile w tym prawdy nie wiem...i nie chce nikogo oczerniać bo każdy może sobie tak napisać, że np. "tylko u mnie są oryginalne rzeczy tego i tego a gdzie indziej nie". Ale myślę, że jest to rzecz godna uwagi i powinna byś wyjaśniona na tym forum. Może powinni sie wypowiedzieć właściciele obu sklepów. Przecież gdy cos kupuje to chce mieć pewność, że jest to rzecz oryginalna a nie podróbka z szopy u dziada.;-) Cena 99 zł to szczerze trochę mało jak na rzecz sprowadzaną z Brazylii. Dochodzi przecież do tego cło i jakieś podatki jeszcze. Czy w takim razie jest na tym forum ktoś na tyle kompetentny aby tą kwestię wyjaśnił??
  • 0

budo_deprawator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Sodomy i Gomory

Napisano Ponad rok temu

Re: Rash poszukiwany

Cena 99 zł to szczerze trochę mało jak na rzecz sprowadzaną z Brazylii.


Wcale nie. Rzeczy w Brazylii sa tanie jak barszcz. Nie chodzi mi o te rozpopularyzowane przez internet dla reszty swiata w $, tylko o ciuchy w Brazylii , dla lokalnych za r$.
  • 0

budo_leonzawodowiec
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Rash poszukiwany

Wcale nie. Rzeczy w Brazylii sa tanie jak barszcz. Nie chodzi mi o te rozpopularyzowane przez internet dla reszty swiata w $, tylko o ciuchy w Brazylii , dla lokalnych za r$.


No ok, co racja to racja. Ale może ktoś ustosunkował by się do tego co jest napisane na stronie polskiego dystrybutora Bad-Boya. Jeśli ktoś coś wie oczywiście.
  • 0

budo_bambucha
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tyskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Rash poszukiwany
Szczerze mało mnie interesuje czy oryginał czy podróbka wazne zeby dał rade wytrzymac długo na macie dlatego fajnie jak by sie ktos wypowiedział kto trenuje w wyzej wymienionym raszu
pzdr.
  • 0

budo_leonzawodowiec
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Rash poszukiwany
No a mnie interesuje czy to oryginał czy podróbka. Płacąc za coś co jest jakiejś marki wybieram tą markę a nie podróbkę. Chyba, że celowo wybieram podróbkę ale wtedy chciałbym o tym wiedzieć.
  • 0

budo_o'brona
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rash poszukiwany
Witam

Nazywam się Artur Jarota

Z firmą BAD BOY współpracuje od 8 lat. Jestem jej jedynym autoryzowanym przedstawicielem i dystrybutorem w Polsce Najprostszym uwiarygodnieniem tego faktu jest umieszczenie mojej firmy na amerykańskiej stronie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Jest to oficjalna strona jedynego właściciela marki BAD BOY. Myślę , że wszelkie dalsze komentarze są zbyteczne. Wyciągnięcie wniosków jest oczywiste!

Pozdrawiam
Artur Jarota
P.H BOA
ul.Daliowa 3 60-175 Poznań

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_sawosz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Rash poszukiwany
skoro juz przy tym jesteśmy to rash guard pisze sie przez a ... od wysypki bodajże z angielskiego

pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024