Skocz do zawartości


Zdjęcie

bjj Poznań...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

budo_ketchup
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

bjj Poznań...
witam, chciał bym trenować bjj, jednak pracuje jeden tydzien na rano a kolejny na popołudnie. wiecie moze gdzie w Poznaniu są jakies kluby w których spotkania odbywają się i rano i wieczorem, tak abym mógło swoją pracę dostosować do treningów?? Pozdrawiam.
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj Poznań...
Strefa Walki, treningi "ranne" odbywają się we wtorki i czwartki na Winogradach - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] masz grafik.

Z tym, że od września.
  • 0

budo_ketchup
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj Poznań...
no tak tyle to i ja wiem, chodzi o to ze jeden tydzien chciał bym trenować rano a drugi wieczorem.
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj Poznań...
Nie rozumiem problemu - to trenuj tak.
  • 0

budo_radazz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj Poznań...
Płacisz za ilość treningów w tygodniu, a kiedy i na co chodzisz do Strefy to niewazne, placisz za 3 i chodzisz np. 3xbjj, albo 2xbjj i 1xmma, i inne kombinacje. I niewazne w jakie miejsce pojedziesz, bo Strefa ma w kilku miejscach treningi. Wiec 1 tydzien pojdziesz sobie na bjj wieczorkiem, a na drugi rano i nie ma problemu.
  • 0

budo_ketchup
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj Poznań...
hmm... szkoda ze nie ma treningow po 21... a trenowanie 3 razy w tygodniu przez 2 tygodnie w miesiacu, da mi cos?? mozna tak trenować w strefie??
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj Poznań...
W zasadzie stracisz kasę za połowę treningów, to wszystko. Co do kwestii praktyczności... "Coś" da, "czegoś" się nauczysz, aczkolwiek możesz mieć problemy z utrwaleniem "teorii". Mimo wszystko jeśli nie masz lepszej alternatywy, to oczywiście wal śmiało na treningi :wink: .
  • 0

budo_radazz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj Poznań...

hmm... szkoda ze nie ma treningow po 21... a trenowanie 3 razy w tygodniu przez 2 tygodnie w miesiacu, da mi cos?? mozna tak trenować w strefie??


Masz jeszcze 2 poranne treningi, zatem by wychodzilo 2x 3treningi plus 2x2 treningi, co daje 10 treningow (dobrze licze? :) ) miesiecznie, a wypada ok 12 treningow miesiecznie jezeli chodzisz 3 razy w tyg. Strata 2 to chyba niewiele. O ile na te poranne (w zasadzie wczesnopoludniowe) dasz rade chodzic.
  • 0

budo_ketchup
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj Poznań...
a wiecie moze czy są jakies kluby sambo w poznaniu...??
  • 0

budo_ketchup
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj Poznań...
albo inaczej... moze to nie miejsce na takie pytania ale i tak zapytam... mam 21lat, i chciał bym zacząc trenowac jakies sztuki walki w poznaniu... jestem dosc duzym chłopcem 100kg przy 180cm, (przez siłownie nabrałem trochę masy :) , jednak nie jestem człowiekiem wyglądającym jak kark, jednym slłowem brzuszek piwny). Chciał bym poprawic swoją kondycje a jednoczesnie znalezc jakąs sensowną, pasującą do mnie sztukę walki. ja myslicie z moimi warunkami co mógł bym trenowac (sumo nie wchodzi w gre). aha i jest mi to obojętne czy to bedzie walka w stojce czy w parteze... doradzicie mi cos?? proszę o odpowiedz... pozdrawiam
  • 0

budo_kocyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 996 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj Poznań...
pochodz sobie na rozne treningi i sam wybierzesz, a nie smecisz przed kompem i ci brzuchol rosnie..
  • 0

budo_ketchup
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj Poznań...

pochodz sobie na rozne treningi i sam wybierzesz, a nie smecisz przed kompem i ci brzuchol rosnie..


nie smęce tylko sie pytam, jak Ci sie nie podoba to się nie wypowiadaj... przed pojsciem na treningi chciał bym cos od was sie dowiedziec... po to wkoncu są fora...
  • 0

budo_radazz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj Poznań...
Wchodzisz do dzialu bjj to ciezko uzyskac inna odpowiedz niz "Wal na Bjj, spodoba ci sie, dasz rade, poznasz nowych kumpli i bedziesz im mogl lamac rece :D ". A tak serio to przyjdz zobaczyc trening, jak spodoba ci sie co zobaczyles to wpadnij na nastepny juz powalczyc. Nie spodoba sie to pojdziesz gdzie indziej.

Kondycje na bjj poprawisz, nie wiem co do ciebie pasuje, bo cie nie znam, a po warunkach fizycznych ciezko powiedziec, bo sa kategorie wagowe i w kazdym sporcie mozesz dac rade.

Przybyl, zobaczyl, powalczyl i podjal decyzje. Proste. Pozdro
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj Poznań...

Chciał bym poprawic swoją kondycje a jednoczesnie znalezc jakąs sensowną, pasującą do mnie sztukę walki.

I my mamy wiedzieć, co tobie będzie pasować? :roll: :wink:

W Poznaniu masz dobry grappling, dobry boks, kb, kravke, żyć nie umierać...
  • 0

budo_gregorius
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj Poznań...
WItam,

przypadkiem natrafilem na forum ;)

Ketchup: ja tez mam zamiar zaczac BJJ tylko tyle ze nie w strefie tylko w Cyklonie ;) in da Poznań :)

Pozdrawiam
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj Poznań...
Widzisz to Radek, on dyskredytuje Strefę :wink: .
  • 0

budo_radazz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj Poznań...
Eee tam dyskredytuje- idzie tam gdzie wygodniej (chyba).
  • 0

budo_gregorius
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj Poznań...
Oj chłopaki zaraz tam dyskredytuje...

Poprostu mam bliżej i tyle :) ) a po drugie może i znajomi, z którymi będzie jakoś lżej zacząć, doradzą itd. :) ) od września zaczynam w cyklonie.

Pozdrowienia dla Strefy :) )
  • 0

budo_radazz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj Poznań...
No to powodzenia w treningach :) Swoja droga to jakies randori czasami miedzy szkolami by sie przydalo, zawsze troche inaczej sie walczy, pod inna presja.
  • 0

budo_gregorius
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj Poznań...
RaDazz no i pięknie :) ) a macie jakies regularne spotkania nie wiem w lokalach czy cos ??? tak nawiasem mowiac jestem z Murowanej Gosliny - 20 km kolo Poznania.

Pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024