Skocz do zawartości


Zdjęcie

sekciarstwo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_tsunami
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 264 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

sekciarstwo
czy w waszych klubach panuje takie przekonanie ze jak ktos cwiczyl w klubie a potem przestal to jest szykanowany i wysmiewany?, czy w waszych klubach trenerzy mysla ze maja monopol i najlepsza metodyke na wszystko a juz w samoobronie sa the best i wysmiewaja inne sporty czy sztuki walki i za nic nie przyjma do siebie krytyki?Czy nie wydaje wam sie glupie ze nawet poza sala jak jedziecie na rowerze musicie zrobic uklon jak mijacie swojego trenera z zona o malo sie przy tym nie zabijajac(autenytyczny przypadek).Czy to aby nie jest przerost formy nad trescia?a i ostatnie pytanie czy jak rozmawiacie na inne tematy niz tkd(no bo przeciez NORMALNI ludzie maja inne zainteresowani rozne) to czy wasi koledzy z klubu czy trenerzy krzywo sie na was nie patrza?
  • 0

budo_tynks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 943 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: sekciarstwo
1.Nie raczej nikt nie jest szykanowany i wyśmiewany nawet jak odejdzie z klubu
2.Nie w moim klubie trener nie uważa że ma najlepszą metodykę itd.
3.Nikt nie wyśmiewa innych sportów/sztuk walk z przyjmowaniem do siebie krytyki jest różnie :wink:
4.U mnie nie trzeba robić ukłonów poza salą wystarczy dzieńdobry.
5.Nie nigdy nikt nie patrzył na mnie krzywo jak rozmawiałem na inne tematy niż tkd a sam trener często z nami tak rozmawia.
  • 0

budo_matkd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: sekciarstwo
nie;) choc np ja w odruchu mam lekki ukłon jak ogolnie sie witam ale zwykle uscisk dłoni z trenerem "dzien dobry" heh zartowac to zartuje bardzo czesto ale nei ma jakiegos wysmiewania etc.=)
  • 0

budo_stern
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KS DRAGON
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: sekciarstwo

czy w waszych klubach panuje takie przekonanie ze jak ktos cwiczyl w klubie a potem przestal to jest szykanowany i wysmiewany?,


nie,

czy w waszych klubach trenerzy mysla ze maja monopol i najlepsza metodyke na wszystko


hmmm,
nasz trener ćwiczy kadrę, a ta ma sukcesy, więc trudno odpowiedzieć na to pytanie ;) .
Nasi klubowicze też mają sukcesy, więc tym bardziej ;)

a juz w samoobronie sa the best i wysmiewaja inne sporty czy sztuki walki


nie

i za nic nie przyjma do siebie krytyki?


nie pamiętam krytyki pod jego adresem ;)

Czy nie wydaje wam sie glupie ze nawet poza sala jak jedziecie na rowerze musicie zrobic uklon jak mijacie swojego trenera z zona o malo sie przy tym nie zabijajac(autenytyczny przypadek).


Głupie to jest jak nie wiem co

Czy to aby nie jest przerost formy nad trescia?


jest

a i ostatnie pytanie czy jak rozmawiacie na inne tematy niz tkd(no bo przeciez NORMALNI ludzie maja inne zainteresowani rozne) to czy wasi koledzy z klubu czy trenerzy krzywo sie na was nie patrza?


nie.

Tsunami, Ty w jakiejś sekcie jesteś ? :)
  • 0

budo_tsunami
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 264 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: sekciarstwo
tak sie skladam ze znam twojego trenera stern i nic mu nie moge zarzucic :wink: nie jestem w sekcie hehe ale zaobserwowalem to zjawisko w paru klubach i ciekawi mnie wasza opinia
  • 0

budo_pilarz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: sekciarstwo

czy w waszych klubach panuje takie przekonanie ze jak ktos cwiczyl w klubie a potem przestal to jest szykanowany i wysmiewany?


W klubie w którym kilka miesięcy temu trenowałem, a rok temu pojechaliśmy razem na obóz, tak właśnie jest. Tym bardziej to dziwne, że moim trenerem był mój dawny klubowy kolega. Kiedy wiele lat temu ja miałem jakieś tam kolorowe pasy on dopiero zaczynał. Teraz sytuacja jest inna. Ja nie zdawałem, on tak i poobwieszał się złotymi belkami na pasie i tak jak piszesz, słowa żadnej krytyki w tym krytyki konstruktywnej do niego nie docierały.
Nie docierało do niego jak wielu z nas sugerowało trochę inny trening, tylko kopaliśmy w pacunie i rurki z pianki z piętnastolatkami. A trener kwitował: "jesteśmy klubem sportowym, jak komuś nie pasuje to..."

No i nie pasowało kilku osobom więc przestali się pokazywać na treningach. Nie żółte paski, ale czarne i czerwone pasy.

Gdyby na odejściu się tylko skończyło. Ja stałem się jak to on sam mówi (trener) "wrogiem". Z serdecznego kolegi stałem się antybohaterem w jego bajce. Porównanie dobre, bo to facet po trzydziestce, a całe dnie spędza przy PlayStation.

Osobom trzecim opowiada szczegóły mojego życia, które nawet jego nie powinny interesować. Powinienem go szanować bo ma wyższy stopień, ale na prawdę jego zachowanie jest poniżej wszystkich norm. Tak na prawdę powinienem do niego zadzwonić i go zbluzgać, albo zwyczajnie go najeb**ć, bo jest z metra cięty i to nie moja waga.

Ale doszedłem do wniosku, że jest schizofrenikiem i nie będę burzył jego świata.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024