Skocz do zawartości


Zdjęcie

Grupa Capoeiry w (okolicach) Tucholi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

budo_lethalek
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tuchola

Napisano Ponad rok temu

Grupa Capoeiry w (okolicach) Tucholi
Jak w temacie. Szukam takiej grupy żeby chociażby zobaczyć trening i pomyśleć czy to coś dla mnie bo na filmach wygląda świetnie :-) Tylko nie piszcie że gogle bo szukałem i szukałem i nic nie znalazłem. Jeśli ktoś sie nie orientuje gdzie Tuchola to w Kujawsko-pomorskim godzine drogi (około) z Torunia
  • 0

budo_carrneiro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Grupa Capoeiry w (okolicach) Tucholi
Sam sobie odpowiedziałeś. Toruń. Pozdro.
  • 0

budo_cornugon
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Grupa Capoeiry w (okolicach) Tucholi

Jeśli ktoś sie nie orientuje gdzie Tuchola to w Kujawsko-pomorskim godzine drogi (około) z Torunia


...i również godzinę drogi z Bydgoszczy , a tam znajduję się sekcja grupy ABADA , info o treningach znajduje sie w temacie o klubach , pozdrawiam .
  • 0

budo_lethalek
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tuchola

Napisano Ponad rok temu

Re: Grupa Capoeiry w (okolicach) Tucholi
No właśnie mi chodzi że godzina drogi czyli po prostu daleko :? a nic bliżej nie ma? No jeśli nic nie będzie to sie zastanowie no ale do tego bilet bym musiał zakupić co jakiś czas do chaty by było troche ciężko wrócić bo po 21:00 raczej tak już nie kursują (nie orientuje sie nie uczęszczam na przystanek :-) ) mam do tego szkołe na głowie to już wogóle... sam bilet też jest drogi (chyba żę rowerem :) )
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024