Skocz do zawartości


Zdjęcie

Włodarczyk vs Cunningham uwaga wynik


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Włodarczyk vs Cunningham uwaga wynik
Dziwne ze nikt jeszcze nie zlaozyl tematu...Coz Diablo spieprzyl sprawe byl wyraznie gorszy od poczatku do konca nie wiem co sie z nim dzialo ..w sumie w wywiadzie powiedzial ze braklo mu troche czasu n aprzygotowania i mial za dluga przerwe ... szkoda :(
  • 0

budo_piotrekde1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 853 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Włodarczyk vs Cunningham uwaga wynik
Rewanz Cunningham'owi sie udal. Walczyl zdecydowanie lepiej i zasluzenie wygral.
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: Włodarczyk vs Cunningham uwaga wynik

Rewanz Cunningham'owi sie udal. Walczyl zdecydowanie lepiej i zasluzenie wygral.


to byla jedna z najnudniejszych walk jakie w zyciu widzialem. klincz przeplatal sie z klinczem. Cunningham mial dobra taktyke, "na przetrzymanie" - bo przeciez nic wiecej nie pokazal.
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Włodarczyk vs Cunningham uwaga wynik
no, ale jaki wynik? KO (co i jak) czy punkty?
  • 0

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: Włodarczyk vs Cunningham uwaga wynik
punkty
  • 0

budo_piotrekde1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 853 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Włodarczyk vs Cunningham uwaga wynik
Dwóch sedziów na korzysc Cunningham'a, jeden remis:
116-112 Steve
114-114
115-112 Steve
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Włodarczyk vs Cunningham uwaga wynik
czekalem by walke obejrzec ale zgadzam sie ze ostatecznie byla strasznie nudna :roll: tak naprawde widzialem moze 4-5 rund z 12 wiecej bym nie wytrzymal :) za to swietnie walczyl Jonak jego walka bardzo mi sie podobala. Gratki dla niego za zdobycie tytulu :!:
  • 0

budo_rol
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Włodarczyk vs Cunningham uwaga wynik

czekalem by walke obejrzec ale zgadzam sie ze ostatecznie byla strasznie nudna :roll: tak naprawde widzialem moze 4-5 rund z 12 wiecej bym nie wytrzymal :) za to swietnie walczyl Jonak jego walka bardzo mi sie podobala. Gratki dla niego za zdobycie tytulu :!:


Jak obstawiacie wynik walki Jonaka gdyby trwała 12 rund?
  • 0

budo_piotrekde1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 853 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Włodarczyk vs Cunningham uwaga wynik
Wydaje mi sie, ze Jonak by wygral nawet 12-rundowy pojedynek. Gdyby walka trwala dalej moze Rosjanin wygralby 2 ostatnie rundy, ale nie sadze zeby zdolal znokautowac Jonaka, a ten mial duza przewage punktowa. Czyli tak czy inaczej stawialbym na zwyciestwo Polaka.
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Włodarczyk vs Cunningham uwaga wynik
Koncowka byla ciezka dla Jonaka trudno mi powiedziec czemu. Napewno to slizganie po macie oslabilo go troche w szczegolnosci ze pare razy zebral ciosy w momencie kiedy probowal utrzymac rownowage...oczywiscie duzo sil stracil tez w pieknym stylu zaczynajac walke.Mysle ze nie dalby sie znokautowac ale moglby przegrac te dwie rundy albo zremisowac(i mysle ze moglby to zrobic nawet umyslnie by grac" na przetrwanie" :wink: )
  • 0

budo_darozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 224 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:właśnie,skąd?
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Włodarczyk vs Cunningham uwaga wynik
wypowiedź byłego mistrza [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


:twisted:
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: Włodarczyk vs Cunningham uwaga wynik

wypowiedź byłego mistrza


ladniej brzmi: wicemistrza swiata :D
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Włodarczyk vs Cunningham uwaga wynik
jak dla mnie to wszystkie walki "Diablo" są nudne. Facet stoi, czasem walnie, mocno bo mocno ale rzadko :(
  • 0

budo_slawas
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gorzów Wlkp., Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Włodarczyk vs Cunningham uwaga wynik
Zgadzam się z Laserem. Niestety "Diablo" powinien Bogu dziękować za to, że udało mu się w ogóle zdobyć tak prestiżowy tytuł mistrza świata. Uważam go za naprawdę dobrego boksera, walczącego na całkiem przyzwoitym poziomie, jednakże nie stać go na pokonanie nawet tych "lepszych" (od słabych) zawodników a co dopiero mówić o czołówce w tej kategorii wagowej. Jego pojedynki są delikatnie mówiąc "mało widowiskowe" (trochę przypominąją mi "porywające do bólu" pojedynki niemieckich bokserów). Ale cenię go za dosyć inteligentne wypowiedzi, komunikatywność i znajomość branży. Szkoda, że to już wszystko i że takich bokserów, solidnych ale niestety nie najwyższej próby - jest u nas najwięcej. I wyżej już nie ma nikogo. Wystarczy wspomnieć o Boninie czy "Cyganie". Wszyscy wyżej wymienieni prezentują podobną klasę jakości. Gromią słabych, mają efektowne rekordy i tytuły (chociaż o marce tych pasów nie muszę wspominać), nie są ułomkami, i to już wszystko...
Szkoda... Ale pamiętajmy, że cały czas jeszcze jesteśmy świadkami narodzin boksu zawodowego w naszym kraju, że profesjonalny poziom tej dyscypliny dopiero raczkuje. Wierzę, że będzie lepiej. Oby jak najszybciej, żebyśmy nie musieli zbyt często załamywać przed ekranem rąk...
  • 0

budo_johny90
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Włodarczyk vs Cunningham uwaga wynik
Diablo nie pokazał nic w tej walce, Cunningham tez nie, ale ma dluzsze lapy i wykozystal to trzymajac Polaka na dystans, a jak za blisko podszedl to klincz. Ja sam nie wiem jak wytrzymalem 12 rund , ale za to Jonak rzeczywsicie pokazal klase, ale te 12 rund to nie wiem czy by wytrzymal bo byl strasznie zmeczony. Ja nie moge sie doczekac kolejnej walki w moim pieknym miescie (i pewnei kolejnej na, ktora nie pojde), czyli Tomasz Adamek vs Luis Andres Pineda. Trzymam kciuki za Adamka bo jest naprawde swietnym bokserem :)

Najgorsze jest to, ze po tej walce nie mamy zadnego mistrza swiata ;( ,ale juz 9 czerwca...
  • 0

budo_ernst
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Włodarczyk vs Cunningham uwaga wynik
Lepiej brzydko wygrać niż ładnie przegrać!Cunningam miał dobra taktykę co by o tej walce nie mówic wygrał i to sie liczy.Nie dał sobie zrobic krzywdy.

Na polsacie sport w poniedziałek ogladałem gale z niemiec gdzie walczył rosjanin(nazwiska nie pamietam)o imponujacym bilansie walk i KO z niemcem o pseudonimie Hook o równie imponujacym bilansie.Obaj niepokonani.Ich waga to Cruiser tak jak diablo.Walczyli o możliwosc walki o mistrzostwo swiata właśnie IBF ale ta walka to był piękny boks.Jak ktos widział to wie o czym mówie.Podejrzewam ze gdybu Diablo lub Cuningam spotkali sie z którymś z nich wiele by nie zwojowali prezentując taki poziom jak ostatnio.
P.S wygrał Hook
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024