Skocz do zawartości


Zdjęcie

TUF 5


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
58 odpowiedzi w tym temacie

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 5

Tak na marginesie:
Cory się pogrążył i nie widze dla niego wygranej w dalszym etapie, teraz wszyscy wiedzą, że nie ma żadnego doświadczenia w walkach oraz nie ma czym zagrozić.

ma serce do walki i wole zwyciestwa! ja mu bede kibicowal :)
  • 0

budo_zly
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 378 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 5

Emerson powinien był wygrać bez dogrywki (w której faktycznie dał dupy). :evil:


nie no co ty? w dogrywce wygral bez dwoch zdan, weszlo mu kilka moznych i czystych low kickow, a to ze troche sie cofal nic nie znaczy. nie wiem jaka walke ogladali sedziowie ale thats life. zreszta, tak jak ktos juz mowil, jakby rob walil low kicki wczesniej to by spokojnie wygral w pierwszych dwoch. w ogule rob troche mnie rozczarowal bo duzo gada ale malo robi. niby dobry nie ale jak wejdzie do ringu to jakby nie chcial wygrac.
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 5

poza tym sadze, ze Corey zasluzyl na ten awans. ot, sprawiedliwosc dziejowa ;)
a w ogole, to ten sezon nudny jak flaki z olejem. gdyby nie ten, jedyny zreszta murzyn, to nie wiem czy bym ogladal ;)


obawiam sei ze znajac myslenie amerykanow to Corey wlasnie wygral jako ten jedyne usiskany czarny lol
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 5

nie no co ty? w dogrywce wygral bez dwoch zdan, weszlo mu kilka moznych i czystych low kickow, a to ze troche sie cofal nic nie znaczy.

Tak, ale walczył jakby to była pierwsza runda, a nie ostatnia i decydująca. To miałem na myśli.
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 5

obawiam sei ze znajac myslenie amerykanow to Corey wlasnie wygral jako ten jedyne usiskany czarny lol

jesli nie zartujesz to przesadzasz :) to nie Unia Europejska :P
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 5

obawiam sei ze znajac myslenie amerykanow to Corey wlasnie wygral jako ten jedyne usiskany czarny lol

jesli nie zartujesz to przesadzasz :) to nie Unia Europejska :P


co ma Unia europejska do murzynow???
Ty widze nie wiesz jak w USA traktuje sie murzynow ze sa prawem narzucone limity ile musi byc murzynow w firmie na stanowiskach zarzadzajacych, czy ile musi byc przyejtych an uniwersytet lub ze do pracy w aparacie miejskim murzyni sa zawsze przyjmowani przed bialymi mimo iz biali mieliby lepsze kwalifikacje - to sa prawnie narzucone rzeczy
wiec nie gadaj bezsensu o unii europejskiej....
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 5
mhm, nie wiedzialem.
ale zdania o UE nie wycofuje. za niedluga u nas bedzie podobnie z kobietami i homoseksualistami ;)
  • 0

budo_mccoy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 528 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Illinois

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 5
Tomasz, byles kiedys w usa, czy tylko na filmach widziales? :-) segregacja rasowa i rasizm sa w tym kraju ciagle zywe pod sliczna przykrywka politycznej poprawnosci.

ale wracajac do tuf - obejrzalem kilk walk i HL joe lauzona i jestem pod wielkim wrazeniem. chlopak ma duzy talent i tylko fizycznie wydaje sie byc ciut za maly na 155 lb.
pozdro
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 5

Tomasz, byles kiedys w usa, czy tylko na filmach widziales? :-) segregacja rasowa i rasizm sa w tym kraju ciagle zywe pod sliczna przykrywka politycznej poprawnosci.


bylem. poza tym duza czesc moich znajomych w Pekinie to Amerykanie i momo tego ze jeden z nich jest zcarny to sam opowiada takie historie
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 5
Właśnie skończyłem oglądać odcinek 7. Spoko był. Penn wywalił Wanga, jego drużyna wygrała obydwie walki w pierwszej rundzie: pierwszą nijaką, drugą wzorcową. Ale najlepsze było w zapowiedzi kolejnego odcinka: Penn i Pulver pokażą pazury, no i wreszcie, po czterech sezonach, ktoś się będzie tłukł w domu. Mam nadzieję, że polecą głowy. :twisted:
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 5
No to ładnie podsumowały się walki ostatniej szansy dla drużyny bj'a :)
Street fighter pokonany :lol: Intuicja mi podpowiada, że ktoś się będzie śmiał z niego, że żaden z niego kozak i będzie tłuczka :) Oby Wanga nie wstawiali jak kogoś wykopią bo będzie kolejna nudna walka a na tym etapie zostali sami najlepsi.
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 5
heheh. sezon jest taki denny, ze zaczeli puszczac po dwie walki w odcinku ;)

fajnie, ze beda sie w domu bili. nareszcie jakas akcja. bedzie sens wstawac o tej 3:55 :)

Team Pulver jedzie :]
  • 0

budo_mccoy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 528 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Illinois

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 5
nechrist, wstajesz o 3 rano zeby ten show ogladac 8O :?: :!:
ciekawe, kto sie bedzie bil i fajny byl komentarz jednego z uczestnikow - "to byla najbardziej techniczna walka uliczna jaka w zyciu widzialem" :)
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 5
ymmm... tak? :)
o 3.55 w zasadzie. czasem o 3.50, jak mam w planie robienie herbaty albo grzanie mleka 8)

czy tylko ja wstaje? ;)
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 5

czy tylko ja wstaje? ;)

ymmm... tak? :)
  • 0

budo_hov
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koshaolin
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 5
zenada
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 5
Oglądam teraz 3 sezon i tylko potwierdza mnie w przekonaniu, że tuf5 jest najbardziej nudny.


Ps.
Kuuuuuurde kiedy jakiś Pride wkońcu będzie, wszędzie jakieś ufc tylko....
  • 0

budo_mccoy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 528 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Illinois

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 5
btw ogladam ten show razem z zona raczej z sentymentu, wywolanego tym, ze pierwszy sezon "nawrocil" moja polowice na fanke mma. teraz oglada ze mna kazde ufc z wypiekami na twarzy i zaskakuje mnie niusami w rodzaju "a wiesz, ze forrest gryffin ma syfa w kolanie? widzialem na youtube jak mu noge kroili - obrzydlistwo" na co ja "zajebiscie, a co dzis na obiad?" :) :) :) (btw dialog autentyczny)
formula programu sie powoli konczy/juz sie skonczyla. jak tak jeszcze jeden sezon zrobia bez zmian i urozmaicen, to zaczne ogladac lige kreglarska i rozgrywki pucharowe w warcaby :D
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 5
sezony 1, 2 i 4 były fajowe :) . Uważam ze źle zrobili że już nie ma konkurenci sprawnościowych. Może nie wszystkie były ciekawe ale niektóre mogły sie podobać. Tym bardziej że to powodowało większa rotacje w wybieraniu walk.
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 5

sezony 1, 2 i 4 były fajowe

w 4 szczególnie zapadł mi w pamięci psikus Shonie'ego Carter'a na Fights Announcement w drugim odcinku
"Charles Macarty! .......it is not you!" i wszyscy w śmiech :) :) a później Bam Bam zakrwawił większość oktagonu :lol:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024