Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nastula trenuje z Cro Copem !!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

budo_flak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z kosmosu

Napisano Ponad rok temu

Nastula trenuje z Cro Copem !!!
Mirko trenuje bardzo ciężko do każdej walki. Zbliżająca się walka z Brazylijskim zawodnikiem Gonzaga nie jest wyjątkiem. Trenuje od kilku tygodni w swoim prywatnym ośrodku z dwukrotnym mistrzem świata BJJ Marcio Corletta, a niedawno dołączył do niego złoty medalista olimpijski w Judo. Samo wymówienie nazwiska Pawła Nastuli budzi szacunek u wszystkich judoków. Jest dwukrotnym mistrzem świata (z 1995 i 1997 roku) i złotym medalistą olimpijskim z Atlanty z 1996 roku. W najlepszym swoim okresie wygrał 312 razy w ciągu 1220 dni. Jego menadżer Michał Szymański mówi, że w historii Judo nikt nie dokonał czegoś takiego. nawet tak wielki sportowiec jest pod wrażeniem Mirko:
"Uczestniczę w zawodach MMA od dwóch lat, a Mirko jest najlepszy, więc chciałem z nim trenować. Mogę się wiele od niego nauczyć, a jeśli on czegoś nauczy się ode mnie, to będę zaszczycony. Nigdy nie spotkałem większego profesjonalisty od Mirko. Jest całkowicie skoncentrowany na treningu w każdej sekundzie sesji."

Styl Nastuli pasuje Mirko, bo Nastule próbuje wykonać na nim rzut lub obalić, czyli to czego będzie próbował Gonzaga.
"Uch, jego ataki wykańczają mnie, ale to najlepszy sposób by wypracować kondycję", mówi Mirko, którego partnerzy treningowi ciągle zmieniają się na ringu, a on chociaż zmęczony, nie odpuszcza nikomu.
Ponieważ Gonzaga jest znakomity w BJJ, Marcio Corletta, mistrz świata w BJJ z roku 2001 i 2004, również tutaj jest. 31-no letni Brazylijczyk, zajął również dwukrotnie drugie miejsca w mistrzostwach. Tak jak były partner treningowy Mirko - Fabrizio Werdum, Marcio Corletta trenuje Mirko w walce na ziemi.
"Mirko obiecał przyjechać do Porto Allegre w Brazylii, bo chce zdobyć czarny pas BJJ, a ja chcę pokazać mu matecznik piłki nożnej, której jestem zagorzałym fanem."

Tekst przetlumaczony z jakiegos chorwackiego forum, niestety nie ja tego dokonalem.
Pozdro
  • 0

budo_gusiek:)
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula trenuje z Cro Copem !!!
Kozak :) Też chcę trenować z Cro Copem :)
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula trenuje z Cro Copem !!!
Mirko chce dostac czarny pas bjj? Kurde przeciez wcale nie tak dawno dostal niebieski 8O
  • 0

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula trenuje z Cro Copem !!!
Z tym czarnym pasem dla Mirka, to chyba jakieś jajca :) Same eleganckie obrony przed poddaniem i umiejętność zajmowania pozycji dominującej to "trochę" za mało ;)

Co do treningu Nastuli z Crocopem, to ekstra sprawa. Paweł napewno się wiele nauczy, chociaż szczerze wątpię, byśmy kiedykolwiek zobaczyli go znowu na ringu. Myślę, ze teraz będzie się zajmował właśnie szkoleniem.
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula trenuje z Cro Copem !!!
Moge sie mylic,ale czy Mirko bedac w polsce kiedys na KSW nie mowil,ze Nastula niema przyszlosci w Pride czy cos podobnego?? :?
  • 0

budo_zden
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 306 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula trenuje z Cro Copem !!!
Widocznie zmienił zdanie po jego walkach, zwłaszcza ostatniej :)
  • 0

budo_p-chan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 848 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula trenuje z Cro Copem !!!
Chyba mówił to w afekcie ogólnego wkurwienia. :wink:
  • 0

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula trenuje z Cro Copem !!!
Mówił po walce z Mino, że nic nie pokazał.
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula trenuje z Cro Copem !!!
Podejrzewam, ze po tym jak Nastek porzucal sobie Barnettem jak worem kartofli i obil mu ryj do koloru sliwki, Mirko zmienil zdanie ;) .
  • 0

budo_roninck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula trenuje z Cro Copem !!!
No i super :)niech sie Nastula rozwija i pozniej przekazuje wiedze i doswiadczenie mlodym zwodnikom!!!Z tego co slyszałem to nastula miał tez jechac do Brazylii do BTT lub ChuteBox.Oby tak dalej.POzdro
  • 0

budo_isengrim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 246 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:MAOD Academy

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula trenuje z Cro Copem !!!
Świetna sprawa :) Wyobrażacie sobie jaki byłby szał jakby Crocop w następnej walce wyjechał z jakimś fajnym rzutem? :)

A co to czarnego paska dla Mirka - hmmm, submission via LHK? :twisted:
  • 0

budo_p-chan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 848 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula trenuje z Cro Copem !!!
He he, i z Nastulą w narożniku. :)
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula trenuje z Cro Copem !!!
Bardzo fajnie, że Nastek pracuje z CroCopem, tylko... co z parterem? Niby judo, niby umie, ale pokazał przecież, że jeszcze trochę mu brakuje. Niech dorwie jakiś czarny pasek wreszcie i poćwiczy z nim to i owo, wtedy dopiero będzie zajebiście. No, chyba że Marcio Corletta uczy również Nastulę. Jeśli tak, to już nie mogę się doczekać następnej jego walki. :)
  • 0

budo_adis
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula trenuje z Cro Copem !!!
Powiem, że w lekkim zdziwieniu jestem ale i bardzo mnie to cieszy!! Świetna wiadomość! :)

Teraz tylko czekać na efekty współpracy. ;)
  • 0

budo_ghostnet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 338 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jesteś??

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula trenuje z Cro Copem !!!

Świetna sprawa :) Wyobrażacie sobie jaki byłby szał jakby Crocop w następnej walce wyjechał z jakimś fajnym rzutem? :)

A co to czarnego paska dla Mirka - hmmm, submission via LHK? :twisted:


...a wyobrazcie sobie jakby Nastek nastepna swoja walke zakonczylby jakims High kickiem na :D

Wspolpraca z pewnoscia wyjdzie obu panom na dobre, mam przynajmniej taka nadzieje. Nastek zalapie cos z BJJ i moze troche stojki... zreszta nabierze doswiadczenia w walce z typowymi uderzeczami, a Mirko no wiadomo robi swoje :)
Ps: wiadomo cos na temat dalszych planow Nastuli??
  • 0

budo_montesi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 478 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula trenuje z Cro Copem !!!
Bardzo bym chciał zobaczyć jeszcze jak Nastula wygrywa w Pride.
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula trenuje z Cro Copem !!!

Świetna sprawa :) Wyobrażacie sobie jaki byłby szał jakby Crocop w następnej walce wyjechał z jakimś fajnym rzutem? :)

...a wyobrazcie sobie jakby Nastek nastepna swoja walke zakonczylby jakims High kickiem na :D

Zejdzcie na ziemie. Nastula nie zostanie Cro Cop'em a Cro Cop nie zostanie Nastula. Pierwszy bedzie doskonalil obrony przed uderzeniami i kopnieciami aby schodzic do parteru a drugi bedzie doskonalił obrony przed sprowadzeniami. Tak ja to widze 8)
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula trenuje z Cro Copem !!!
Ja to widzę tak, że Mirek szepnie słówko i Nastula dostanie jakiś dobry kontrakt :) i ustawi się na emeryturkę
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula trenuje z Cro Copem !!!
bardzo rzeczowe podejscie do sprawy :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024