Skocz do zawartości


Zdjęcie

PRIDE 34 SPOILER


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
60 odpowiedzi w tym temacie

budo_dzik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kraków

Napisano Ponad rok temu

PRIDE 34 SPOILER
Już kilka dobrych godzin od gali a nie widzę tematu z wynikami, dlatego pozwolę sobie takowy założyć.

Jak wrażenia ?

"The African Assassin" znowu górą. Sprał kolejnego zawodnika z najwyższej półki. Widać ze BTT nie ma do niego szczęścia.
Poza tym świetna walka Galesic vs Takimoto.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] <- pełne wyniki, razem z krótkim opisem

Czy ktoś wie co się działo na ringu kiedy stali na nim Sakakibara, Saku i Tamura ?

pozdrawiam, dzik
  • 0

budo_ditz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE 34 SPOILER
Sokoudjou szaleje! Zarzuccie jakimś video z tej walki, musze to zobaczyć.
  • 0

budo_dmosiu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE 34 SPOILER

Sokoudjou szaleje! Zarzuccie jakimś video z tej walki, musze to zobaczyć.


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE 34 SPOILER
Całkiem fajna gala. Wszystkie walki skończone przed czasem. :)

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Zwyczajna burda. Ale za to jaka! Thompson na deskach w drugiej sekundzie! Potem klincz, wymiana kilku równoczesnych ciosów po ryju w klinczu... ostatecznie młodość górą.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
O, w mordę! Nadal zbieram szczękę z podłogi. Sokoudjou to już nie zawodnik jednego KO, a wschodząca gwiazda.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Niby śmiech na sali, ale Esch mnie zaskoczył konsekwencją w dążeniu do kimury.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Dokładnie to, czego się spodziewałem po Aokim. Fajne kolanka Lo-a-njoe, ale to dużo za mało.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
W sumie nic wielkiego, ale fajne zakończenie.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Drago dobrze się bronił, tak przed sprowadzeniami, jak i w parterze, ale zdecydowanie zbyt mało atakował. Należało mu się.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Niezła walka, sporo parteru (raczej typu zapaśniczym), ale bez rewelacji. Fujita dominował, a potem nagle oddał plecy i koniec.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Dużo parteru. Walka jak dla mnie średnia, ale kończąca kombinacja Takimoto wyczesana.
  • 0

budo_popo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1035 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:Iaido

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE 34 SPOILER
Moim zdaniem sedzia zbyt szybko przerwal walke arony z bambusem... walka, na ktora najbardziej czekalem, zostawila pewien niedosyt i niesmak...

Butterbean sweep'nal zulusia i poddal go kluczem lol

Daragao to wogole porazka, co on robi w pride ? i ta smieszna proba sweepowania, jak by nauczyl sie tylko jednego przetoczenia, ale zapomnial, ze nie zawsze jest ono skuteczne, a buziakujacy zolty pedal znowu wygral...

Frye okazal sie jeszcze gorszy kondycyjnie od Thompsona.

Ladna walka Mansona.


Ogolnie kiepska gala.
  • 0

budo_ditz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE 34 SPOILER
Sokoudju napewno jest Judoką? 8O . Jego stójka powala, dwie walki z czołówką PRIDE i dwa nokauty. Szkoda tylko, że po raz drugi walczył tak krótko, bo dalej nie można w stu procentach ocenić jego umiejętności.
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE 34 SPOILER
Wlasnie po tym ze walczyl tak krotko - mozna. Nawet tacy zawodnicy jak Arona czy Minotoro nie byli dla niego zagrozeniem. Wschodzaca gwiazda. Popo - naprawde uwazasz ze za wczesnie przerwano walke? No nie wiem, jak dla mnie jezeli ktos sie nie rusza, a potem nie moga go docucic przez kilka minut, metnym wzrokiem wiedzie po sali i wykonuje nieskoordynowane ruchy rekami, to raczej jest zknockotuowany i nie moze walczyc. Ale moze uwazasz inaczej.
  • 0

budo_dxa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 386 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE 34 SPOILER
No nie na bank nie za wczesnie przerwana widziales jakiego buta Sukodżu walnal Aronie , chyba sedzia to zamortyzowal ale jakby nie wkroczyl to jakby polecial drugi a potem kilka szybkich ciosow piescia to by arone jeszcze w karetce cucili
  • 0

budo_montesi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 478 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE 34 SPOILER
o ja cie... 8O ..Sokoudjou :) chyba namiesza w Pride. Nie wiem dlaczego ,ale sie ciesze jak B. Top Team dostaje w dupe :wink:
  • 0

budo_jakub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2280 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE 34 SPOILER
po walce sperry tlumaczyl aronie co sie stalo...
chyba sedzia jednak uratowal arone przed szpitalem...
  • 0

budo_hoolxter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 295 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE 34 SPOILER
Dla mnie gala przeciętna. Cieszy wygrana Butterbean'a przez Keylock'a ? lol oraz chyba nabardziej wygrana Sokoudjou z tym jebanym chujem Ryśkiem.
Thompson vs. Frye ładna rzeźnia. Wąsaty predator chyba powinien definitywnie zakończyć karierę. Trochę go shitem zalało no i kondycha siadła. Szkoda że Fujita przegrał.

Pozdro 600
  • 0

budo_panicz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE 34 SPOILER
Sokoudjou potwierdził swoją klasę , tylko nie wiadomo jak z jego kondycją bo jak na razie jego przeciwnicy nie utrzymali się na ringu nawet 3 gołotów, gość jest cholernie mocny fizycznie i jak na judokę ma świetną stójkę no i nokautujące uderzenie, mam nadzieje że kolejną walkę stoczy z Huntem lub Barnettem

Edson Draggo vs Yoshihiro Nakao co ten Draggo wyprawia, miał być Mikem Tysonem pride a nie oddał żadnego ciosu, to już w walce z Nastulą się lepiej prezentował

James Thompson vs Don Frye widać że Don nie ma siły walczyć dłużej jak 1,5 minuty, generalnie mógł wygrać gdyby kopnął w łeb tego pajaca Thomsona po pierwszym nokdaunie

Butterbean vs Zuluzinho haha jak pierdalneli razem na ring to myślałem że się zarwie, i ta kołyska na brzusiach :) , ale kimurka dała radę
  • 0

budo_perun srogi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1077 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE 34 SPOILER
no ciekawe pewnie teraz dla sokodoju dadza fedora

pzdr
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE 34 SPOILER
łahahaha godzille w parterze i to jeszcze wygrana przez klucz :) :) :) :) :) no nie mogę :) :)
Kurde Sudoku szaleje, pokazał, że nie jest byle kim tylko naprawde kompletnym zawodnikiem, cud miód :)
Aoki... heh proste, że wygrał.
Aż strach reszte walk oglądać bo poprostu szczena mi jeszcze zwisa.
  • 0

budo_franky
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 193 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE 34 SPOILER
a dla mnie sedzie troche za wczesnie przerwal walke mogl poczelak z 10 sec wiecej moze by sie w parter zmontowali i byla by walka na ziemi i sztrzala arona by przetrzymal jak dla mnie sedzie troche za szybko wkroczyl i ja bym mial o to troche pretensje ale arona byl jakis taki troche jakby moze ze nie przestraszony ale czol presje tak mi sie wydaje i go to troche zgubilo mog odskoczyc jak trzymal go za noge a nic to nie dawalo, mog inaczej troche to rozegrac no ale trudno ptrzegral ja liczylem na jego wielka wygrana ale szkoda wielka ze przegral teraz tylko czekac na jego nastepna kurde no ale kicha ja tam za BTT jestem na maxa jak dla mnie super team ale czasem nie maja farta albo pecha moze tak to napisze...
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE 34 SPOILER
Mod on: Franky - popraw jakosc swoich postow albo sie pozegnamy.
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE 34 SPOILER
Wydaje mi się, że sędzia zrobił dobrze bo jakby ten kop wszedł na głowe i cała reszta to Arona by jeszcze troszke poleżał, ten knockdown i tak był solidny, wystarczy zobaczyć w powtórce w jakiej pozycji ciało Arony leciało.
Całkiem serio chciałbym zobaczyć pojedynek Sudoku vs Silva a następnie vs Shogun
  • 0

budo_zeus01
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE 34 SPOILER
Sudoku jedzie brazylijczyków chyba bedą musieli wystawć na niego kogoś z CB
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE 34 SPOILER
Ciekawe walki!
Grubasy mnie mocno rozbawily :lol: Nie spodziewalem sie walki w parterze hehe
Sudoku :wink: moze niezle namieszac w Pride, poprostu szok, swietna stojka, obrona przed sprowadzeniem, niesamowity knockdown 8O
Aoki zgodnie z przewidywaniem, ladnie to zakonczyl.
Edson kompletna porazka, parter jeszcze gorszy niz z Nastula, widac niczego sie od tamtej walki nauczyl, chyba nie nadaje sie jeszcze do Pride :roll:
  • 0

budo_brat pit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 992 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolyca i okolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE 34 SPOILER
Sudoku "made my day", nie cierpię Arony (szczególnie za walke z saku) i cieszę się, że zaliczył dechy - skutecznie :twisted:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024