Skocz do zawartości


Zdjęcie

PRIDE 34 SPOILER


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
60 odpowiedzi w tym temacie

budo_maciekkapec
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE 34 SPOILER
Gala zajebista jak dla mnie ;) Butterbean ładnie wygrał choć chciałem zobaczyć jak znokautuje asfalta :D Zulu ma niebieski pas czy purpure ? haa "whatever" :D Aoki to byl do przewidzenia ;) bardzo mnie sie podobała walka Zelga i Takimoto, najlepsze to jak Zelg skakał na s tompa i stopa mu się zatrzymała 15 cm przed twarza kitajca :D walka Sokoudju z Arona to masakra... myslalem ze Arona rzuci tarzanem, nawet mowie do siorki ze Arona silny w chuj zaraz nim ciepnie, a tu bang bang fatality. Zauważyłem, że niezły ten Team Quest, Henderson zapasnik, który nokautuje przeciwników, Sokoudju judoka który robie to samo i jeszcze te konkretne kopniaki ;) ) chętnie bym go zobaczył z Overeemem, a potem Shogunem albo Silva, tylko zeby Wand wrócił do dawnej formy. Pozdrawiam ;) )
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE 34 SPOILER
Stojka dla Sokoudjou to zadna nowosc tu jego starsza walka dla tych ktorzy niewidzieli

  • 0

budo_ert
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE 34 SPOILER
czekam z niecierpliwoscia na kogos kto zmusi soukudjou do zaprezntowania swoich umiejetnosci w parterze.

mozliwe, ze w ten weekend nastala nowa era mma - era dominacji ufc i upadku pride i jednoczesnie narodzin supernowej ... SOUKUDJOU...
  • 0

budo_zly
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 378 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE 34 SPOILER
whoa dobry takimoto, swietny comeback i nawet w stojne dobrze, zelg tez niczemu sobie. szkoda ze tak malo dobrych walk
  • 0

budo_popo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1035 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:Iaido

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE 34 SPOILER
Mradu chyba inna walke ogladalismy, bo w mojej Arona sie ruszal po ko i nikt go nie cucil.
Prawdopodobnie walka by sie skonczyla, tak jak sie skonczyla, ale sedzia ja przerwal gdy Arona jeszcze sie bronil.


P.S. Oddawaj mojego browara :evil:
  • 0

budo_montesi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 478 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE 34 SPOILER
sędzia uratował brazylijską dupe Aronie przed ciężkim nokautem, ot co :)
  • 0

budo_deprawator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Sodomy i Gomory

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE 34 SPOILER
Dokładnie. Arona nie podnosi sie od razu, tylko leży i nie kuma bazy. Jakby sędzia nie zakończył tej walki, brazylijski tygrys byłby w poważnych opałach.
Z drugiej strony pechowo dał sie złapać na ten podbródek. Zobaczymy who is next (może mino uratuje honor btt). Jak na razie Souku jest btt hunter :twisted:

edyta: wlasnie doczytalem o przeniesieniu mino do ufc, to nie wiem kto bedzie bronil honoru btt :evil:
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE 34 SPOILER
Popo - no ja nie wiem jaka Ty walke ogladales, ale proponuje zebys zobaczyl jeszcze raz, jak Arona bezwladnie macha przeszczepami, a potem metnym wzrokiem wodzi po tlumie. Moze dziekowac sedziemu ze nie wyglada jak Sakuraba po walce z nim.
  • 0

budo_perun srogi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1077 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE 34 SPOILER

Sudoku "made my day", nie cierpię Arony (szczególnie za walke z saku) i cieszę się, że zaliczył dechy - skutecznie


o jaka walke chodzi??
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE 34 SPOILER
Panowie , nie ma co sie jarać. Podbródek który dostał Arona był bardzo słabej klasy. . Typowy cep w brodę. Arona niepotrzebnie trzymał łeb tak pochylony. Widać ze Kameruńczyk ma timing dobra prace nóg , ale żeby go nazywać objawieniem. Nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka :D
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE 34 SPOILER

o jaka walke chodzi??

O tą, w której obił sakurabie gębe do tego stopnia, że wyglądała jak wielgachny kartofel. W pozycji północ-południe ładował kolanami. Jednak nie wiem czemuby winić Arone, przecież to sędzia nie przerywa nigdy walk japończyków co często było widać. Obok sakuraby jest m.in. yoshida którego niedawno sedzią ciągnął za rękę i wlókł na środek ringu żeby wznowić walkę. Po to jest sędzia żeby przerywać walki o czasie, normalka, że żaden zawodnik nie będzie chciał przerwać nawet jak ledwie żyje i zamiast 1 to widzi 10 przeciwników ale to sędzia ma dbać o jego zdrowie.
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE 34 SPOILER

o jaka walke chodzi??

O tą, w której obił sakurabie gębe do tego stopnia, że wyglądała jak wielgachny kartofel. W pozycji północ-południe ładował kolanami. Jednak nie wiem czemuby winić Arone, przecież to sędzia nie przerywa nigdy walk japończyków co często było widać. Obok sakuraby jest m.in. yoshida którego niedawno sedzią ciągnął za rękę i wlókł na środek ringu żeby wznowić walkę. Po to jest sędzia żeby przerywać walki o czasie, normalka, że żaden zawodnik nie będzie chciał przerwać nawet jak ledwie żyje i zamiast 1 to widzi 10 przeciwników ale to sędzia ma dbać o jego zdrowie.


Nie o to chodzi ze go zdewastował, a o to, że to rozkrwawionej rany wtykał mu paluchy w parterze. BArdz nieczyste zagranie.

Bardoz sie ciesze ze dostał, szkoda ze nei mocniej
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE 34 SPOILER
Jakbyś sie przypatrzył to byś zobaczył, że większość zawodników tak robi jak ich przeciwnik ma rozcięcie, tzw. crossface na rocięciu jest robiony bardzo często. Ostatnio oglądam i powiększam kolekcję Pride'ów więc wiem co mówię :wink: A jak ma całą głowę spuchnietą to sory ale jak tutaj nie uciskać? :)
Ja tam bronić Arony nie będę, wam sie nie pododba mi się tam jego styl walki podoba. Agresywny i mocny, jednak trafił na kogoś na kogo jego obalenia nie działają a zamiast zadać swojego mocnego low'a to sam je zbierał, niezły paradoks swoją drogą. :)
  • 0

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE 34 SPOILER
Arona przegrał bo nie przykładał się i oszukiwał na treningach. Podczas jazdy na desce ciągnął go Pitbull, a miał samemu się odpychać :wink: ot i cała tajemnica przegranej...
  • 0

budo_mck
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE 34 SPOILER
ten no... Sokoudjou to chyba bokser, nawet komentator w Pride przedstawił go chyba jako reprezentanta olimpijskiego w boksie RPA, zresztą to widać, żę ma zwody bokserskie i jak na zawodnika MMA to dość skomplikowane kombinacje stosuje. Umie się bronić przed obaleniem, ale jego parter to zagadka.
  • 0

budo_perun srogi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1077 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE 34 SPOILER
moim zdaniem to w duzej mierze sukces lajona z afryka to element zaskoczenia bo badz co badz jest swiezy i go troche niedoceniali jeszcze przynajmniej do walki z arona bo ze wygral z minotoro to moglbybyc czysty przypadek a teraz pewnie robia w gacie:D
  • 0

budo_flak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z kosmosu

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE 34 SPOILER
Mck, Sokodju jest judoka z Senegalu :wink: Wychodzi na to ze twoj japonski jest slaby bo niebardzo zrozumiales co mowil komenator :twisted:
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE 34 SPOILER

moim zdaniem to w duzej mierze sukces lajona z afryka to element zaskoczenia bo badz co badz jest swiezy i go troche niedoceniali jeszcze przynajmniej do walki z arona bo ze wygral z minotoro to moglbybyc czysty przypadek a teraz pewnie robia w gacie:D


Jak to jest, że jak dobry nowy zawodnik wygrywa ze starym ulubieńcem tłumów to nagle 100 różnych usprawiedliwień pokonanego się znajduje ? ;)

Walka była ekstra.

Pozdrawiam.
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE 34 SPOILER
Wlasnie obejrzalem reszte walk, wczoraj skomentowalem walki grubasow, Sudoku, Aoki i Edsona, teraz czas na nastepne :wink:
Jeff Monson vs Kazuyuki Fujita - strasznie nie lubie fizolskiego stylku Monsona, ale debiut udany, choc cala walke dominowal Fujita, to jednak udalo sie Monsonowi roztrzygnac to na swoja korzysc. Ciekawe jak zaprezentuje sie w kolejnych walkach Pride.
Makoto Takimoto vs Zelg Galesic - kolwjny debiut, tym razem z Chorwacji i ju nie tak udany, duzo akcji w walce, ale umiejetnoisci parterowe Zelga pozostawiaja wiele do zyczenia, stad taki wynik.
Thompson VS Don Frye - dobry poczatek Dona, ale pozniej juz bylo coraz gorzej. Ze tez Frye przez tyle lat nie trenowal parteru. Walka ogolnie masakra, te lawiny ciosow, wymiany cepow.
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE 34 SPOILER
kurde, ludzie, wy myslicie? czy trzezwiejecie po swietach?
Sokoudjou, to ani bokser, ani z RPA ani z Kamerunu.
rozwiaze wasz dylemat: to jest judoka z Kamerunu 8O . niedowiary, co?... :?

ale do rzeczy.
gala calkiem niezla. strasznie duzo gadania, no ale z racji zaistnialych okolicznosci to zrozumiale. nawet Sakuraba sie poplakal :(

Nakao vs Drago -> lipa. Drago nie dorasta do poziomu Pride. coraz gorszych zawodnikow zaczeli dobierac. jak widac zastrzyk braci Fertita byl niezbednym ratunkiem.

Bean vs Zulu -> ;) myslalem, ze bedzie ko. ale sub tez moze byc ;)

Takimoto vs Galesic -> bardzo ladna walka. kurcze podoba mi sie jak japonscy medalisci judo ida na wymiane "toe to toe/pound 4 pound(?)" z uderzaczami (vide Yoshida vs Silva). i choc najczesciej nie konczy sie to dla nich zbyt dobrze, to szacun ze sie decyduja na cos takiego. oczywiscie parter Makoto bez porownania z parterem Galesica. ale i tak jestem pod wrazeniem. mysle, ze Zelg jeszcze zawalczy.

Yvel vs Shoji -> ee. Yvel zlal emeryta. nic szczegolnego. szkoda Akiry. jedyny pozytyw, to ze Gilbert nic nie swirowal tym razem. a nawet schodzac do szatni usciskal jakas japonska dziewczynke ;)

Frye vs Thompson -> ŁAŁ :!: zajebista walka. Frye to "one tough motherfucker", ktory sie nigdy nie poddaje 8O . inna sprawa ze James uderza jak pizda i nie mogl wasacza znokautowac, nawet jak ten stal zupelnie odsloniety. kondycji obu zabraklo. ale Frye ma 41 lat, a nie kazdy ma na nazwisko Couture. bardzo fajna walka. nawet byl dirty boxing a'la Frye vs Takayama :) no i byly smaczki, z tym ze Don byl wielkim idolem Jamesa i to jak Kolos przed nim kleknal po walce 8O . i straszonko tez bylo zajebiste :) ogolnie, bardzo pozytywna walka. tylko szkoda troche Frye'a. zamiast stac jak kolek, mogl zrobic... cokolwiek. poza upadkiem, ale nie upadl i to sie liczy. szacun.

Aoki vs Loacostam -> a idzcie... skad oni biora zawodnikow z takim rekordem... :? costam probowal murzaj latac kolanami, ale mysle, ze on to akurat w Pride niczego nie zwojuje.

Sokoudjou vs Arona -> YEAH :!: :twisted: murzaj pokonal buca Arone (widzialem wszystkie Pride'y od 1szej rundy gp 2003 + kilka wczesniejszych i wszystkie UFC od 42 + pare wczesniejszych i NIGDY nie widzialem, zeby jeden zawodnik dlubal drugiemu paluchami w ranie!...). sedzia spisal sie doskonale. Arony podczas lotu na mate, po podbrodkowym juz nie bylo. good night mr. Arona :>. cale szczescie ze Soko jest w LHW i nie bedzie sie poki co sprawdzal w HW. chcialbym go zobaczyc z Wandem. mysle, ze dla obu bylaby to dobra walka. gdyby tylko Wand wrocil do formy... :?

Monson vs Fujita -> lubie Monsona. ale wolalem zeby wygral Fujita. bylby to taki mily akcent na zakonczenie pewnej epoki... walka jak na dwoch klockow nawet niezla. aczkolwiek jak napisalem... zwyciestwo bylo symboliczne... :roll:


generalnie gala mi sie podobala. karta nie byla szczegolna ale walki na solidnym poziomie. zobaczymy co bedzie dalej...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024