Skocz do zawartości


Zdjęcie

MŚ WMF - kilka pytań


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
63 odpowiedzi w tym temacie

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MŚ WMF - kilka pytań
nic nie znalazłem na temat poparcia tych organizacji dla IFMA
  • 0

budo_nak muay
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: MŚ WMF - kilka pytań
OZZZ i MUAY THAI jesli dobrze pamietam to ja boksowalem w Bangkoku a nie wy i czemu twierdzicie ze odpadlem po pierwszej walce. W klasie B pierwsza walke wygralem przez TKO w 3 rundzie z reprezentantem Łotwy nastepnie po( jak sie wydawalo prezesowi i reszczie ekipy) wyrownanym pojedynku przegralem z reprezentantem Ukrainy (MUDRUK Andriej-3 miejsce na Mistrzostwach ukrainy) ktory pozniej wygral cala ta wage. Co do kontrowrsyjnych wynikow w mojej "karierze" przypominasz sobie Ozz moj start w singen z zeszego roku? stales mi narozniku i udzielales fachowych wskazowek :) . Przypominam sobie twoje oburzenie wynikiem i obietnice"odwolania sie" od tego werdyktu. Pamietam tez co zrobil "moj" jak go nazywacie kolega. On przynajmniej protest skladal na mioejscu a nie poczta!!!! poczcie nie mozna ufac droga do Bangkoku daleka i nie wiadomo czy dotrze.Co do sedziwania na ifmie,pamietam ze po werdykcie w bangkoku prezes byl bardzo zdziwiony i nawet chcial skladac protest (oplata 100 dolarow-ktora ja mialem uiscic nie PZMT??!!!) I znowu "moj" kolega poprosil glownego sedziego zeby wutlumaczyl prezesowi zasady sedziwania w ifmie.Prezes po 5 latach czlonkostwa nie bardzo sie orientowal.
Prosil bym was byscie nie mieszali mojej osoby w te wasze potyczki!!!! Jezdze na zawody bo Lubie!!!!
  • 0

budo_nak muay
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: MŚ WMF - kilka pytań
Przepraszam nie podpisalem sie Marcin parcheta
  • 0

budo_muaythai
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MŚ WMF - kilka pytań
Poniżej link do zaświadczenia o poparciu przez Komitet Olimpijski Tajlandii dla IFMA (2 sekundy w wyszukiwarce google :D )

Podsumowując "uznania" lub brak takowych "uznań" przez jakieś urzędy dla jakiś federacji... to wszyscy powinni wiedzieć, że jedyną organizacją, która ma specialne zezwolenie Rządu Tajlandii jest World MuayThai Council (WMC). To właśnie WMC poprzez głosowanie i uchwałę parlamentu Tajlandii zostało upoważnione do promowania MuayThai na świecie jako jedyna organizacja. A WMC do sportu amatorskiego wybrało tylko IFMA !!! Zatem nie porównujmy federacji WMF (założonej przez paru kolegów w 2003 roku) do IFMA, która zrzesza 110 państw, jest członkiem GAISF, pracuje pod patronatem WMC i działa od ponad 15 lat !

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_nak muay
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: MŚ WMF - kilka pytań
Jeszcze jedno kiedy startwalem jako zawodnik PZMT(na swoj koszt) to bylem opisywany przez was pozytywnie,a teraz kiedy pojechalem za pieniadze PZKB to juz jestem cieniak i przegrywam pierwszej walce:) widocznie dzieki Pzkb obnizylem Loty
  • 0

budo_nak muay
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: MŚ WMF - kilka pytań
MUAYTHAI: jezeli ktos jest zle poinformowany to z pewnoscia Ty.
1) NIE jestem trenerem kadry PZKB
2) oczywiscie, powiedzialem i napisalem, ze sedziowie z PZKB nie znaja sie na Muay Thai ale zostalo to przyjete bez obrazy. PZKB zadbalo natychmiast o to aby jeden z sedziow zostal wyslany na zskolenie do Bangkoku. Kiedy PZMT, przez tyle lat rozwijania i wspierania MT zrobilo cos podobnego? Nigdy bo uwazacie, ze wiecie wszystko na temat MT.
A twoja wiedze na temat sedziowania bylo widac na IFMA. Byles zdziwiony przegrana Simonidesa i Parchety. Dopiero kiedy zalatwilem spotkanie z sedzia francuskim ktory wytlumaczyl jak sedziuja sedziowie w organizacji IFMA, zrozumales dla czego nasi zawodnicy przegrali. Przykro bylo patrzec, ze jezdzis na zawody do Bangkoku juz kilka lat i nie masz pojecia o tym jak sedziuja. Jak w takim przypadku mozesz dac przydatne wskazowki swoim zawodnikom i wyszkolic sedziow u nas?
3) Co do IFMA-GAISF: Czy jestes w stanie poprzec swoje wypowiedzi jakimikolwiek dokumentami? Wiem, ze IFMA jakies dokumenty przedstawila w GAISF ale te wlasnie dokumenty sa aktualnie sprawdzane. Moze ma to powiazanie z pobytem prezydenta GAISFu w wiezieniu?
Wiem, ze sam chciales byc uznay przez WMF, byles nawet u nich w zeszlym roku, podales sie za prezesa POLSKIEGO ZWIAZKU MUAY THAI ( ktory jeszcze dzis nie istnieje ) i zostales wurzucony, no chyba ze nazwiesz Maka Janecka klamca, bo jak na razie to twierdzisz ze ja wypisuje same bzdury. Pisze tylko to co sie dowiedzialem na roznych spotkaniach w Bangkoku.
4) Nie musisz pisac w swoich postach "kolega" Marcina, czy tez trener. Mozesz spokojnie pisac, bo wiadomo kim jestem i ze sie nie ukrywam ani nie wstydze swoich wypowiedzi.
Nie wiem czy pamietasz, ale w Bangkoku zaproponowalem Ci pomoc w zakresie rozwoju Muay Thai. Olales mnie tak jak to zrobiles z wieloma osobami i zawodnikami. Twierdzisz ze wiesz wszystko ( no moze nie tylko Ty ale Ty i twoj zarzad ) na temat Muay Thai. Ale wprowadzasz ludzi w blad. Wasz slogan ONE WORLD ONE MUAY THAI jest smieszny.
Powinniscie go zmienic na MUAY THAI ONLY FOR PZMT. Jedna sprawa jest jasna: sportu nie mozna monopolizowac! Nigdy nikt nie bedzie mial wylacznosci na taki czy inny sport.

Marek Wolosewicz
  • 0

budo_muaythai
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MŚ WMF - kilka pytań
Marcin - no nerwowy się zrobiłeś :) JUŻ SETNY RAZ POWTARZAM: GRATULACJE DLA FIGHTERÓW !!! i nie obracajcie kota do góry ogonem... dyskusja nie jest o zawodnikach! Dyskutujemy o organizacjach i klasach.
p.s. co do kasy na wyjazdy to nie daje Ci PZKB tylko Państwo :) , a tak dokładnie to nie wiem czemu bronisz PZKB bo ja słyszałem troszkę inaczej co do finansowania Twoich wyjazdów do Tajlandii...
p.s. ten niedobry prezes PZMT rok wcześniej z własnej kasy (nie państwowej - bo taką to łatwo się wydaje) wysłał ekipę PZMT na mistrzostwa do Tajlandii. Niestety na ostatnie nie miał kasy. I tu rola menadżera klubu.... jak jest słaby to płaci zawodnik !!!
p.s. znana Ci osoba udawała zawodnika na tych zawodach aby płacić za hotel mniej... i ten zły prezes dopłacił za nią bo IFMA sprawdza po zawodach spis zawodników i zapłatę za hotele... Ty też zapomniałeś o czymś...odnośnie finansów...

Powodzenia w walkach .... gdzie byś ich nie toczył

Ojjj co Ty tak na tego prezesa PZMT...?
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MŚ WMF - kilka pytań
to co podałeś Muaythai nie otwiera się, ale jeśłi Ci chodzi o pismo z 1998 r. To jest ono troszkę nieaktualne. Po w 2003 to WMF powstał z IFMA i jeszcze jednej organizacji i on miał jednoczyć MT. Jednak IFMA która dostała prikaz zjednoczenia się zaczeła od innej strony. Marci ma racje że GEIFS zastanawia się co zrobic z tym problemem, gdyż defacto zostali oszukani.

Pozatym nie rozumiem czemu Ty tłumaczysz się jak by ktoś oskarżal Cię i zarabiania kokosów na MT. mam wiele zastrzeżeń do Ciebie ale jestem w sportach walki tak długo, że wiem iż trudno tutaj się dorobić. Zresztą Marcin też jakoś nie uderza w aspekt finansowy.

A marcin czy 2 osoby nie ukończyły kursu sędziowskiego :D
  • 0

budo_nak muay
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: MŚ WMF - kilka pytań
MUAY THAi nie rob ze mnie klamcy! teraz juz przeginasz.nie wiesz co pisac, to nie pisz nic a nie glupoty! Powiem Ci jak bylo. Przed wyjazdem otrzymalismy smsa ( albo maila, nie pamietam ) od PZMT ze mamy wplacic pieniadze na konto za hotel bo juz wszystko zostalo za nas zaplacone w Bangkoku. Ze wzgledu na to ze jechalismy oddzielnie postanowilismy rozliczyc sie na miejscu.
W hotelu dowiedzielismy sie ze jeszcze nic nie zostalo wplacone za polski team.zapytalismy ile za kogo ( podajac Marcin=zawodnik, Marek=trener ) powiedziano nam taka sama cene.
A z jakiej paki mialbym placic cos do reki Prezesowi a nie do biura IFMA? skoro to oni upominali sie o doplate?
Jezeli byla roznica, to na pewno jest slad ( rachunek, faktura na PZMT za doplate za oszusta ) to prosze mi wyslac kopie i zwroce Wam pieniadze, nie ma sprawy.
  • 0

budo_nak muay
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: MŚ WMF - kilka pytań
A tak w ogole, to byl temat MS WMF.
Jezeli sa jakies problemy do omowienia, sprawy do uregulowania to czemu czekacie zeby je wyrzucac na forum i to rok czasu? Prosze bardzo, wezwijcie nas do biura czy na jakiekolwiek spotkanie albo napiszcie oficjalne pismo i sobie wszystko wytlumaczymy.
O zaplate skladki upominacie sie, dlaczego nie o reszte? ( skoro jestesmy Wam winni pieniadze )
  • 0

budo_muaythai
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MŚ WMF - kilka pytań
Marcin: przepraszam masz rację, moja pomyłka pierwszą walkę wygrałeś. Jeszcze raz zrozum nikt nie pisze nic na Ciebie złego... dla mnie dyskusja jest o organizacjach a nie zawodnikach.
GRATULUJĘ MEDALU
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: MŚ WMF - kilka pytań
Przepraszam walnelem literowke(jestem na statku i nie mialem dzuo czasu bo zasieg pojawil sie na minute) ale srednio intelgentny tapir by sie domyslil co chcialem napisac.
  • 0

budo_rozzzbooynick
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krk

Napisano Ponad rok temu

Re: MŚ WMF - kilka pytań

Przepraszam walnelem literowke(jestem na statku i nie mialem dzuo czasu bo zasieg pojawil sie na minute) ale srednio intelgentny tapir by sie domyslil co chcialem napisac.


swój swojego zrozumie.
:lol:
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: MŚ WMF - kilka pytań
nie zesraj sie...
  • 0

budo_rozzzbooynick
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krk

Napisano Ponad rok temu

Re: MŚ WMF - kilka pytań
ale mi pojechałeś .... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ps. bez obaw- już dziś to robiłem :D :D:D:D:D
  • 0

budo_budo_boy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 239 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MŚ WMF - kilka pytań
Panowie proponuję wrocić do poprzednich wątków rozmowy, bo były naprawdę ciekawe i myślę, że wiele osób by jeszcze poczytało sobie co nieco na "wcześniej"poruszane tematy...
Wasze potrzeby fizjologiczn, aczkolwiek niewątpliwie inspirujące śa dla otoczenia, jednak w ch** nie pasują do dyskusji :)
  • 0

budo_rozzzbooynick
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krk

Napisano Ponad rok temu

Re: MŚ WMF - kilka pytań
święta prawda. ale dla Gagatka jak widać to nad wyraz interesujący temat więc chciałem mu kulturalnie odpowiedzieć :D :D:D:D
  • 0

budo_mcieslinski
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MŚ WMF - kilka pytań
widze tu próby dyskontowania WMF przez najprawdziwszych królewskich tajbokserów.jest to co najmniej śmieszne bo jeśli by to miała być marginalna organizacja to tajemniczy don prezio pzmt w zeszłym roku nie podawał by się za szefa polskiego teamu,co miało miejsce i jakie. miało cel umieszczanie i chełpienie sie fotkami z ludżmi tej organizacji,którzy zresztą póżniej go wyprosili na trybuny.
a co do walk to jest to system taki sam jak w boksie amatorskim,nie ma podzialu na "a"i"b"class.jest tylko jedna klasa a podzial to juniorzy,seniorzy i kobiety.
poziom zawodniczy-prezio szlachcia widzial więc się można jego zapytać,i te same ekipy zobaczycie na IFMA w "a"class-ci co pojadą.
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MŚ WMF - kilka pytań
gratuacje za medal :) szkoda tylko tej kontuzji
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: MŚ WMF - kilka pytań

Marcin - no nerwowy się zrobiłeś :) JUŻ SETNY RAZ POWTARZAM: GRATULACJE DLA FIGHTERÓW !!! i nie obracajcie kota do góry ogonem... dyskusja nie jest o zawodnikach! Dyskutujemy o organizacjach i klasach.
p.s. co do kasy na wyjazdy to nie daje Ci PZKB tylko Państwo :) , a tak dokładnie to nie wiem czemu bronisz PZKB bo ja słyszałem troszkę inaczej co do finansowania Twoich wyjazdów do Tajlandii...
p.s. ten niedobry prezes PZMT rok wcześniej z własnej kasy (nie państwowej - bo taką to łatwo się wydaje) wysłał ekipę PZMT na mistrzostwa do Tajlandii. Niestety na ostatnie nie miał kasy. I tu rola menadżera klubu.... jak jest słaby to płaci zawodnik !!!
p.s. znana Ci osoba udawała zawodnika na tych zawodach aby płacić za hotel mniej... i ten zły prezes dopłacił za nią bo IFMA sprawdza po zawodach spis zawodników i zapłatę za hotele... Ty też zapomniałeś o czymś...odnośnie finansów...

Powodzenia w walkach .... gdzie byś ich nie toczył

Ojjj co Ty tak na tego prezesa PZMT...?


Chcac nie chcac ( a jestem swiecie przekonany ze chcac) dotykasz zawodnikow. Marcin nie stoczyl jednej walki na Mistrzostwach Świta i ty swietnie o tym wiesz!!! celowo napisales by pokazac go w zlym swietle!!! i nie ma tu dyskusji !!! Wiec nie udawaj Niemca nie dziw sie czemu jest nerwowy!!
Co do pieniedzy panstwowych to nikt z fajterow nie przetanczyl tych pieniedzy tylko reprezentowali nasz kraj!!!
Nie przyslales nam zadnego maila z wezwanie do zaplaty jakich kolwiek pieniedzy bo moj mail jest kontaktowy. Wiec teraz piszac o jakis zaleglosciach finansowych jest conajmniej zalosne...

rOZZZbooynick fakt nie wysililem sie zbytnio ale ty ystaliles poziom wymiany naszych postow na wstepie czepiajac sie mojej literowki...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024