jak by sędzia nie interweniował, to Pudzian by z Najmana przecier zrobił.
Gratulacje dla Pudziana !!!
Przed nami jeszcze 3 emocjonujące walki.
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Yeaaa 44sekundy
jak by sędzia nie interweniował, to Pudzian by z Najmana przecier zrobił.
Gratulacje dla Pudziana !!!
Przed nami jeszcze 3 emocjonujące walki.
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
jeki teraz cykl zrobic |
Sterydy i Prohormony |
|
|
||
Co zrobić z taka niedowaga ! |
Dieta |
|
|
||
Termogeniki -przydatne ale czy bezpieczne? |
Inne sporty |
|
|
||
Jak zrobic/dobrac nunchaku |
WALKA NOŻEM, BROŃ |
|
|
||
trzeba cos z tym zrobic |
Rozmowy nie na temat | Guest_maks_* |
|
|
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
FaceBook- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
EXPERTO - Ponad rok temu
Guest_GOLIAT_* - Ponad rok temu
EXPERTO - Ponad rok temu
- Ponad rok temu
Guest_GOLIAT_* - Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu