Skocz do zawartości


Zdjęcie

"SZKOLA PSYCHOPATOW" Kolejny artykul ktory nam &qu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
61 odpowiedzi w tym temacie

budo_dusza
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 516 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:BYTOM

Napisano Ponad rok temu

"SZKOLA PSYCHOPATOW" Kolejny artykul ktory nam &qu
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

JESLI BYLA JUZ MOWA O TYM ARTYKULE TO PROSZE MODERATORA O SKASOWANIE TEMATU (niejestem ostatnio na bierzaco ;) ... )

A TAK PRZY OKAZJI... W LONDYNIE REKLAMUJA GALE UFC KTORA ODBEDZIE SIE W MANCHESTERZE 21 KWIECIEN... POZDRO ...
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: "SZKOLA PSYCHOPATOW" Kolejny artykul ktory nam &qu

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

JESLI BYLA JUZ MOWA O TYM ARTYKULE TO PROSZE MODERATORA O SKASOWANIE TEMATU (niejestem ostatnio na bierzaco ;) ... )


no ale o co chodzi ??
  • 0

budo_stern
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KS DRAGON
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: "SZKOLA PSYCHOPATOW" Kolejny artykul ktory nam &qu

http://facet.wp.pl/kat,1007849,wid,8750031,wiadomosc.html


a autor w którymś miejscu minął się z prawdą? (pomijając to czy MMA przenosi się na stosunki "uliczne", bo to rzecz dyskusyjna).
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: "SZKOLA PSYCHOPATOW" Kolejny artykul ktory nam &qu
sorry za moja nieuwage i doczytanie tylko pierwszej strony...ale ten artykul to jakiś debil napisał..zastanawia mnie jakie emocje kierowaly nim przy pisaniu tego artykułu :wink: :)
  • 0

budo_stern
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KS DRAGON
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: "SZKOLA PSYCHOPATOW" Kolejny artykul ktory nam &qu

sorry za moja nieuwage i doczytanie tylko pierwszej strony...ale ten artykul to jakiś debil napisał..zastanawia mnie jakie emocje kierowaly nim przy pisaniu tego artykułu :wink: :)


ale co konkretnie jest nieprawdą?
  • 0

budo_schtruntz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 909 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: "SZKOLA PSYCHOPATOW" Kolejny artykul ktory nam &qu

ale co konkretnie jest nieprawdą?

sugerowanie lajkonikom, co to czytają, że obijanie głowy przez 12 rund i wznawianie tego no knockdownie jak to ma miejsce w boksie jest bardziej "humanitarne", "zgodne z naturą" i "honorowe" niż kilka bomb z dosiadu w parterze kończące całą zabawę.
  • 0

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: "SZKOLA PSYCHOPATOW" Kolejny artykul ktory nam &qu
Stern, czy byłeś chociaż raz na treningu MMA?
  • 0

budo_stern
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KS DRAGON
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: "SZKOLA PSYCHOPATOW" Kolejny artykul ktory nam &qu
Panowie to wasze MMA przesłania Wam rozsądek ?? ;)

Facet napisał:
Nigdy nie było tak, że bije się leżącego.
Było tylko tak, że leżącemu zakładało się dźwignie.

Koniec jego tezy.
Ktoś się nie zgadza, to poproszę o argumenty.
  • 0

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: "SZKOLA PSYCHOPATOW" Kolejny artykul ktory nam &qu
Odpowiedz na moje pytanie!!

Uważam, że ta teza jest błędna, gdyż już na igrzyskach w starożytnej Grecji istniała konkurencja o nazwie Pankration.
  • 0

budo_hódy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "SZKOLA PSYCHOPATOW" Kolejny artykul ktory nam &qu

Panowie to wasze MMA przesłania Wam rozsądek ?? ;)

"Zawodnikom nakłada się rękawice, na skutek czego preferowane jest wcale nie chwytanie przeciwnika i rzucanie go na matę, ale – uderzanie w każdej pozycji."

o preferencjach mozna rozmawiac w kontekscie danego zawodnika

"Wydawać by się mogło, że zwycięstwo w walce jest przyznawane komuś, kto jest technicznie lepszy, a za udane akcje sędziowie przyznają punkty."

no faktycznie tak tylko sie wydaje
naprawde wygrywa osoba gorsza technicznie a za udane akcje sa punkty ujemne ...

"Łomot trwa w najlepsze, a publika otaczająca ring wyje ze szczęścia."
"SZKOŁA PSYCHOPATÓW"
"Na imprezę przychodzi zawsze wielu takich, którym życie poskąpiło udanych wrażeń."

typowe dla oszolomow zaciekle atakujacych MMA
zamiast rzeczowych argumentow serwuje sie obelgi

no i do tego to przeswiadczenie, ze zawodnik ktorego sie przewroci jest bezbronny i mozna go lac w najlepsze

stern cos wspominales o rozsadku ?
  • 0

budo_stern
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KS DRAGON
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: "SZKOLA PSYCHOPATOW" Kolejny artykul ktory nam &qu

Odpowiedz na moje pytanie!!


nie byłem

Uważam, że ta teza jest błędna, gdyż już na igrzyskach w starożytnej Grecji istniała konkurencja o nazwie Pankration.


Pankration Z Wikipedii

Pankration - dyscyplina sportowa, rodzaj sztuki wojennej, w starożytnej Grecji, będąca połączeniem boksu i zapasów, wprowadzona do programu starożytnych igrzysk olimpijskich w 648 roku p.n.e.

Pokonany zawodnik sygnalizował poddanie podniesieniem ręki. Wg przekazów historycznych większość walk w Pankrationie kończyła się poddaniem, wypadki śmiertelne były niezwykłą rzadkością. W walce istniały tylko dwie reguły - nie wolno było atakować oczu przeciwnika i gryźć. Złagodzona forma olimpijskiego Pankrationu była przewidziana dla młodych chłopców.

Wśród mistrzów tej dyscypliny wymienia przede wszystkim Dioxippusa, który zwyciężył w kilku olimpiadach i był przyjacielem Aleksandra Macedońskiego. Wyzwany przez jednego z żołnierzy Aleksandra, niejakiego Coragusa, Dioxippus stanął bez broni przeciwko uzbrojonemu i opancerzonemu Coragusowi i pokonał go, zawstydzając samego Aleksandra, który nie mogąc znieść upokorzenia wojska, zmusił Dioxippusa do popełnienia samobójstwa.

Pankration był motywem sztuki greckiej, zwłaszcza u rzeźbiarzy i garncarzy malujących swoje dzieła.

Współcześnie pankration powrócił jako formuła walki MMA rozgrywana w Japonii ("Pancrase"). Walki tej formuły charakteryzują się dużą dowolnością technik zapaśniczych (grappling). Dawniej reguły w Pancrase nie dopuszczały uderzeń pięściami - OBECNIE obowiązują luźne zasady MMA (podobne jak wszędzie). Walka odbywa się na ringu.

Pancrase był odpowiedzią na śmieszność tzw. Amerykańskiego wrestlingu który jest walką aranżowaną i nijak ma się do realnego starcia. Pancrase zawsze był w cieniu turniejów UFC i (w późniejszym okresie) PRIDE FC


z wikipedii.
Wygląda na to, że Twój argument nijak się ma do postawionej tezy.
Co do zarzutów: "znów nas bezpodstawnie atakują" (normalnie jak PiS odpowiadacie), powtórzę po raz trzeci. To się ma nijak do tezy. ;)
  • 0

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: "SZKOLA PSYCHOPATOW" Kolejny artykul ktory nam &qu
nie rozbrajaj mnie!
Nie masz najmniejszego pojęcia o MMA panie szanowny.
Niby jak ten biedny link z Wikipedii ma niby obalać moje twierdzenie, powiedz mi.
  • 0

budo_stern
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KS DRAGON
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: "SZKOLA PSYCHOPATOW" Kolejny artykul ktory nam &qu

nie rozbrajaj mnie!
Nie masz najmniejszego pojęcia o MMA panie szanowny.


takie jakie wyniosłem z kilku walk.
Chyba, że mi napiszesz, że kłamstwem jest, że wolno okładać pięściami czy kopać leżącego.

Niby jak ten biedny link z Wikipedii ma niby obalać moje twierdzenie, powiedz mi.


nigdy wcześniej nie biło się leżących.
Teraz to wprowadzono.
Jako kontrargument podałeś Pankration, ale to nieprawda, bo tam też nie było wolno bić leżącego.

Jeszcze coś jest niejasne?
  • 0

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: "SZKOLA PSYCHOPATOW" Kolejny artykul ktory nam &qu
tak, niejasne. gdzie w tym linku jest napisane, że nie można było bić leżącego? pokaż mi palcem
  • 0

budo_pinczer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 295 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: "SZKOLA PSYCHOPATOW" Kolejny artykul ktory nam &qu
Stern może z perpektywy osoby uprawiajacej sport ktory charaktryzuje sie kicaniem przez wiekszość niby walki wszystko jest prawdziwe co zostało napisane w tym artykule. Ale po pierwsze mnie wnerwił ton całej wypowiedzi, po drugie taki jest charakter prawdziwej wali ze kontynuju sie ja rowniez w parterze sproboj zreszta z zawodnikiem uprawiajacym MMA pobic go gdy lezy. Ostatni argument urazowosc po walkach MMA a po np. boksie o tym autor nie wspomina.
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: "SZKOLA PSYCHOPATOW" Kolejny artykul ktory nam &qu
Pismo pismaka, jak nie podoba się to nie oglądać a nie pisze pierdoły i w dodatku je mocno zaznacza. Dla autora gratuluję głupoty, może uda mu się dostać nagrodę za najgorszy artykuł bo takie akurat są przyznawane.
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: "SZKOLA PSYCHOPATOW" Kolejny artykul ktory nam &qu

Ten, kto znajduje się akurat na górze, ma lepszą pozycję wyjściową do naparzania przeciwnika. Na głowę tego drugiego spada lawina ciosów zadawanych rękami i nogami, bo chodzi przecież o to, żeby faceta zamroczyć, zamulić mu świadomość, zlasować mózg.

no oczywiscie. lasowanie cudzych mozgow to podstawa treningu mma.

Tak w ogóle to fajnie jest, gdy człowiek bezpiecznie siedzi z dala od ringu, pije sobie herbatę, zagryza batonem, a tam komuś przerabiają buźkę na befsztyk tatarski i policja nie interweniuje.

no, zawsze policja powinna wpadac i napierdalac tego ktory wygral. takie sprawiedliwe by to bylo.

Stąd też inaczej są wyrażane emocje na meczu siatkówki, inaczej podczas nielegalnej walki psów, jeszcze inaczej podczas legalnego dobijania leżącego zawodnika na ringu.

znacie dyscypline w ktorej legalnie dobija sie przeciwnikow? ;)

Jakie emocje mogą towarzyszyć biciu zawodnika leżącego na ringu w sytuacji, gdy propagatorzy takich walk usiłują przekonywać bliźnich, że to też jest sport?
Co ciekawe, w historii pojedynków od początku świata, przynajmniej tych, które znamy z przekazów pisemnych, nigdy nie czytało się o biciu leżącego. Zwykle bywało tak, że zawodnik, który akurat uzyskał przewagę, wytrącił broń przeciwnikowi i powalił go, pozwalał mu wstać, sięgnąć po broń jeszcze raz i walczyć od nowa. Jeszcze kilkanaście lat temu (bo dziś zaraza dotknęła już niemal każdej dziedziny życia) podobne reguły obowiązywały nawet w środowisku „gitowców”, o czym też warto pamiętać.

ee? argumentacja i skala porownawcza godna Latkowskiego i jego filmu...

Żenujące jest stanowisko niektórych mediów, określających „flekowanie” w parterze mianem „męskiego sportu”. Nie jest żadną tajemnicą fakt, że „sport” jest nie tyle męski, ile kasowy. Na imprezę przychodzi zawsze wielu takich, którym życie poskąpiło udanych wrażeń. Gdy już powrócą z sali widowiskowej do blokowiska, na pewno nie będą mieli skrupułów podczas wbijania butami w glebę jakiegoś przypadkowego marudera, no bo to tylko sport! Wszak niedawno oglądali coś takiego na prawdziwym ringu. W blokowisku nie ma ringu, jest gleba i tyle wystarczy. Tak rodzą się nowe blokowe, delikatnie mówiąc, zabawy.

wam tez zycie poskapilo udanych wrazen?
moze ten koles ma jakies problemy z sasiadami z bloku i odreagowuje piszac artykuly na wp?

nie od dziś okazuje się, że wszystko można sprzedać i – przy okazji – nieźle zarobić. Póki co, organizatorzy takich widowisk zakładają swoim zawodnikom rękawice, aby sprzedać „flekowanie” jako sport. Być może za dwadzieścia lat ktoś wyrzuci rękawice na śmietnik i założy kastety ogłaszając, że takie jest „zapotrzebowanie społeczne”.

napewno.

Żeby wszystko było jasne, dodam na zakończenie, że nie kontestuję całego MMA jako sposobu weryfikacji sprawności. Mam natomiast zasadnicze zastrzeżenia do reguł, które w tym wypadku stanowią kompromitację sportów walki, czyniąc z nich zwykłą mordownię.

gdyby nie zespol kilku ogolnie przyjetych regul, przez wszystkie organizacje, to mma nie byloby mma.

co za kretynski artykul.
  • 0

budo_stern
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KS DRAGON
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: "SZKOLA PSYCHOPATOW" Kolejny artykul ktory nam &qu

Stern może z perpektywy osoby uprawiajacej sport ktory charaktryzuje sie kicaniem przez wiekszość niby walki wszystko jest prawdziwe co zostało napisane w tym artykule.


usiłujesz mnie obrazić? ;)

po drugie taki jest charakter prawdziwej walki ze kontynuju sie ja rowniez w parterze


:lol:

reguły MMA to "prawdziwa walka"?
  • 0

budo_brat pit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 992 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolyca i okolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: "SZKOLA PSYCHOPATOW" Kolejny artykul ktory nam &qu
Panowie,

nie karmcie trolla 8)

poza tym KiF (z którego ten artykuł pochodzi) stara się nie od dziś zdyskredytować mma jako sport. SdW zaangażowała się dość mocno w promocję naszego sportu poprzez Full Contact Magazyn, a SdW to dla KiF bezpośrednia konkurencja - wszystko jasne?

pozdrowienia 8)

Piotr

p.s. - już wiecie, który miesięcznik wspierać prenumeratą :wink:
  • 0

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: "SZKOLA PSYCHOPATOW" Kolejny artykul ktory nam &qu
stern, nadal czekam. oświeć mnie czemu niby się myliłem.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024