Skocz do zawartości


Zdjęcie

NAJLEPSZA GALA SPORTOW WALKI W HISTORII POLSKI


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
82 odpowiedzi w tym temacie

budo_roughboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 632 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJLEPSZA GALA SPORTOW WALKI W HISTORII POLSKI
[quote]
Czy nie widzisz ze bylo wyraznie napisane ........"walczyl bedzie o mistrzostwo swiata w formule/na zasadach K-1, o pas federacji WKBC"......., a nie jak ty sadziles ze bedzie to walka o pas mistrza swiata w K-1 i za razem federacji K-1, przeciez to kazdy wie, zanim cos sie napisze , to powinno sie w to cos dokladnie wczytac, a potem interpretowac na forum.
[/quote]

Wyraźnie napisałeś : Pas Mistrza Świata K-1 federacji WKBC ! Nie rozumiesz, tego co piszesz ?

[quote]
......"Podobna sytuacja miała się z ISKA, u nich zasady K-1 nazywają się ORIENTAL"........ Hahaha, ale ostatnio, w nowym targu, gdzie walczyl wasz Marcin, impreza sie nazywala "K-1 Original", a nie Oriental, wiec cos tu jest nie tak.
[/quote]

Ta gala miała tyle niedomówień, że nawet nie chce mi się o niej pisać... A to jak sobie ją Knedel nazwał to już jego sprawa.
A Marcin jest Mistrzem Świata ISKA w stylu ORIENTAL i o to mi chodziło w mojej wypowiedzi.

[quote]
Czy wy, (tzn nie wy , tylko Kirschbaum i Exenberg, bo zaraz znowu bedziesz sie czepial) mieli prawo uzywac w nowym targu, symbolu K-1 i to jeszcze na dodatek oryginalnego, zastrzezonego ich znaku, tzn K-1, NIEEEEEE , bo to sprawdzilismy osobiscie z K-1 w japonii, a my uzywamy tylko slowa formula/na zasadach K-1 i to jest diametralna roznica, gdzie kazdy tak moze nazwac walki na swojej gali, ale nie moze tytuowac tak jak w nowym targu i na dodatek jeszcze zamieszczac oryginalny trademark na plakacie czy necie, federacji K-1.
[/quote]

Zgadzam się z Tobą w 100%. Wy z tą galą mieliśmy tyle wspólnego, że walczył tam nasz zawodnik, więc nie wiem o co Ci teraz chodzi.

[quote]
No dobra, jak to Nowicki mowil w Wielkim Szu "Jak tak, to tak", spadam i tez zycze wam powodzenia w tym waszym Plocku, pomimo ze zostalem urazony przez ten wasz b.nieprzyjemny zwrot, bo to dzisiaj akuarat wypadlo na mnie, sledzenie postow na tym forum.

David/Francja

[/quote]

Rozumiem, że jesteście nieomylni i żadnej krytyki nie przyjmujecie, a co za tym idzie jesteście wszechwiedzący. Gratuluję dobrego samopoczucia. Ty chyba naprawdę nie potrafisz czytać ze zrozumieniem i może mi zacytujesz mi zwrot, któy Cię tak uraził...

[/quote]
  • 0

budo_botb
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJLEPSZA GALA SPORTOW WALKI W HISTORII POLSKI

czego nagroda bedzie pas mistrza swiata K-1, federacji WKBC.

Człowieku, przecież Ty nie masz pojęcia o czym piszesz jak można zdobyć pas jednej federacji w innej federacji ???

Czlowieku, podpisujesz sie jako slawny Rozalski Team, co dla mnie nic nie znaczy, wystawiajac na posmiewisko wszystkich ludzi tam zrzeszonych, a wiesz dlaczego, juz ci mowie i wytlumacze jak dla dziecka, bo widze ze inaczej nie moge.

RoughBoy, dla mnie nie jesteście żadnym pośmiewiskiem. :wink:

Wiesz , zastanawiam sie dlaczego w taki nieprzyjemny, chamski i podstepny sposób...

Wg mnie nic nie jest chamskiego i podstępnego w wypowiedzi RoughBoy.

... zamiesciles te propagande, na ogolnodostepnym forum zamiast moze napisac do mnie na private...

To Ty pierwszy BOTB zamieściłeś info na ogólnodostępnym forum. Poza tym, mam wrażenie, że uważasz nas za idiotów, którzy nie mają zielonego pojęcia o tym co dzieje się na świecie w SW.

... pas mistrza swiata K-1, federacji WKBC.

... Mistrz Świata WKBC w stylu/formule K-1...

Między tymi zdaniami jest ogromna różnica.



Ojej, Cypisek sie obudzil z zimowego snu, aby podbudowac swoja nadszarpnieta juz i tak reputacje i bedzie teraz wychwalal pod niebiosa jaki to "team rozalski" jest "the best" w swoich wypowiedziach.

Ludzie , gdybym musiala poprawiac kazdego na tym forum w zwiazku z kazda wypowiedzia, to zabraklo by mi na to czasu nawet przez nastepne 20 lat.

Wypowiedz o ktorej wspomnial David, jest prosta i oczywista dla kazdego trenujacego , a nawet i laika od sportow walki, ze nie mozna zorganizowac takiej walki o tytul mistrza swiata w K-1 nie majac do tego prawa i pozwolenia od wlasnie organizacji K-1, wiec nie rozumiem, o co w tym wszystkim chodzi. Jego wypowiedz na temat walki Rafala Petertila, o pas mistrza swiata w formule/na zasadach K-1, organizacji WKBC uwazam ze zrozumieli wszyscy, a tylko co niektorzy, zawistni i zazdrosni tacy jak RoughBoy, mysla inaczej, chociaz od poczatku tak jak kazdy na tym forum wiedzial o co chodzi.

Nie bede sie zreszta rozdrabniala nad bezsensownymi wypowiedziami RoughBoy i zanizala swoja inteligencje, oraz abym byla postrzegana jako plotkarka, ktora chce zniszczyc wizerunek "rozalski team", aby wydedukowac o co w tym wszystkim chodzi i dlaczego RoughBoy, w tak napastliwy sposob nas atakuje.

My mamy tyle roznych ciekawych informacji na wiele rozmaitych tematow, ze pamietaj RoughBoy "ten kto mieczem wojuje , od miecza ginie" nie chce dzialac taka sama podstepna bronia jakiej ty uzywasz , ale jesli bedzie trzeba, to wyjawie pare ciekawych tematow na tym forum ktore sa bardzo interesujace.

Natomiast do twoich wypowiedzi Cypisek, wybacz mi, ale nie odniose sie wogole, poniewaz brak mi na to i dla ciebie , mojego cennego czasu, a na dodatek rzadko odpisuje ludziom ktorzy "like it to kiss, somebodies ass and they are not the men" bo mdli mnie od tego.

szpieg szoguna/osaka
[/i]
  • 0

budo_botb
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJLEPSZA GALA SPORTOW WALKI W HISTORII POLSKI


Czy nie widzisz ze bylo wyraznie napisane ........"walczyl bedzie o mistrzostwo swiata w formule/na zasadach K-1, o pas federacji WKBC"......., a nie jak ty sadziles ze bedzie to walka o pas mistrza swiata w K-1 i za razem federacji K-1, przeciez to kazdy wie, zanim cos sie napisze , to powinno sie w to cos dokladnie wczytac, a potem interpretowac na forum.


Wyraźnie napisałeś : Pas Mistrza Świata K-1 federacji WKBC ! Nie rozumiesz, tego co piszesz ?

......"Podobna sytuacja miała się z ISKA, u nich zasady K-1 nazywają się ORIENTAL"........ Hahaha, ale ostatnio, w nowym targu, gdzie walczyl wasz Marcin, impreza sie nazywala "K-1 Original", a nie Oriental, wiec cos tu jest nie tak.


Ta gala miała tyle niedomówień, że nawet nie chce mi się o niej pisać... A to jak sobie ją Knedel nazwał to już jego sprawa.
A Marcin jest Mistrzem Świata ISKA w stylu ORIENTAL i o to mi chodziło w mojej wypowiedzi.

Czy wy, (tzn nie wy , tylko Kirschbaum i Exenberg, bo zaraz znowu bedziesz sie czepial) mieli prawo uzywac w nowym targu, symbolu K-1 i to jeszcze na dodatek oryginalnego, zastrzezonego ich znaku, tzn K-1, NIEEEEEE , bo to sprawdzilismy osobiscie z K-1 w japonii, a my uzywamy tylko slowa formula/na zasadach K-1 i to jest diametralna roznica, gdzie kazdy tak moze nazwac walki na swojej gali, ale nie moze tytuowac tak jak w nowym targu i na dodatek jeszcze zamieszczac oryginalny trademark na plakacie czy necie, federacji K-1.


Zgadzam się z Tobą w 100%. Wy z tą galą mieliśmy tyle wspólnego, że walczył tam nasz zawodnik, więc nie wiem o co Ci teraz chodzi.

No dobra, jak to Nowicki mowil w Wielkim Szu "Jak tak, to tak", spadam i tez zycze wam powodzenia w tym waszym Plocku, pomimo ze zostalem urazony przez ten wasz b.nieprzyjemny zwrot, bo to dzisiaj akuarat wypadlo na mnie, sledzenie postow na tym forum.

David/Francja


Rozumiem, że jesteście nieomylni i żadnej krytyki nie przyjmujecie, a co za tym idzie jesteście wszechwiedzący. Gratuluję dobrego samopoczucia. Ty chyba naprawdę nie potrafisz czytać ze zrozumieniem i może mi zacytujesz mi zwrot, któy Cię tak uraził...


O wlasnie, to twoje stwierdzenie u gory nad moim, jest idealnie pasujace do twojego, bravooooo, w koncu przyznales sie do samokrytyki, takich ludzi trzeba cenic. A jesli to ty jestes taki szczery i wszechwiedzcy, to powinienes sie przyznac na samym poczatku, ze w nowym targu, to nie bylo k-1 original, a tylko oriental, ale nie teraz, a miesiace wstecz, kiedy reklamowaliscie to wlasnie tak na swojej stronie i w innych zrodlach masowego przekazu, ze to nie jest oriental, a tylko k-1 original i nie obchodzi mnie "Knedel", pan Jan Kirschbaum, ktoremu nie powinienes ublizac takim slownictwem na forum i ktory przynajmniej chcial cos zrobic dobrego dla sztuk walki, ale ze mu nie wyszlo, to juz jest inna sprawa i jego problem, a nie twoj. Interesuje mnie nie on, a ty, czy ludzie z ktorymi wspolpracujesz i to co pisalicie wczesniej na temat gali w nowym targu.

Wiesz co, chcialabym zobaczyc gale ktora ty zorganizujesz, chocby taka w sali gimnastycznej lub w piwnicy, dla 20-50 osob, ale w sztukach walki, a nie w jedzeniu hot-dogow, lub ponizania i nasmiewania sie z innych na tym forum, na ktore ono nie zasluguje, dopiero bylaby heca i ubaw na calego. Nie uwazasz WIELKI roughboy.

szpieg szoguna/osaka
  • 0

budo_roughboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 632 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJLEPSZA GALA SPORTOW WALKI W HISTORII POLSKI

Nie bede sie zreszta rozdrabniala nad bezsensownymi wypowiedziami RoughBoy i zanizala swoja inteligencje, oraz abym byla postrzegana jako plotkarka, ktora chce zniszczyc wizerunek "rozalski team", aby wydedukowac o co w tym wszystkim chodzi i dlaczego RoughBoy, w tak napastliwy sposob nas atakuje.


Wy chyba naprawdę, nie potraficie czytać ze zrozumieniem...

My mamy tyle roznych ciekawych informacji na wiele rozmaitych tematow, ze pamietaj RoughBoy "ten kto mieczem wojuje , od miecza ginie" nie chce dzialac taka sama podstepna bronia jakiej ty uzywasz , ale jesli bedzie trzeba, to wyjawie pare ciekawych tematow na tym forum ktore sa bardzo interesujace.


Proszę bardzo, czekamy z niecierpliwością....
  • 0

budo_roughboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 632 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJLEPSZA GALA SPORTOW WALKI W HISTORII POLSKI

O wlasnie, to twoje stwierdzenie u gory nad moim, jest idealnie pasujace do twojego, bravooooo, w koncu przyznales sie do samokrytyki, takich ludzi trzeba cenic.


Chyba nie potrafisz wskazać jednak, w którym miejscu moja wypowiedź mogłą urazić kogokolwiek...

Wiesz co, chcialabym zobaczyc gale ktora ty zorganizujesz, chocby taka w sali gimnastycznej lub w piwnicy, dla 20-50 osob, ale w sztukach walki, a nie w jedzeniu hot-dogow, lub ponizania i nasmiewania sie z innych na tym forum, na ktore ono nie zasluguje, dopiero bylaby heca i ubaw na calego. Nie uwazasz WIELKI roughboy.


Proszę bardzo... pierwsza edycja Angels of Fire. Hala zgromadziła komplet widzów, transmisja była z 24 godzinnym opóźnieniem w POLSAT Sport i 6 powtórek w POLSAT Sport Extra i Polsat ogólny. O to jak gala była zorganizowana zapytaj zawodników i osoby, które w niej uczestniczyły. Ze wszystkimi rozliczyliśmy się w dniu gali.
  • 0

budo_botb
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJLEPSZA GALA SPORTOW WALKI W HISTORII POLSKI


O wlasnie, to twoje stwierdzenie u gory nad moim, jest idealnie pasujace do twojego, bravooooo, w koncu przyznales sie do samokrytyki, takich ludzi trzeba cenic.


Chyba nie potrafisz wskazać jednak, w którym miejscu moja wypowiedź mogłą urazić kogokolwiek...

Wiesz co, chcialabym zobaczyc gale ktora ty zorganizujesz, chocby taka w sali gimnastycznej lub w piwnicy, dla 20-50 osob, ale w sztukach walki, a nie w jedzeniu hot-dogow, lub ponizania i nasmiewania sie z innych na tym forum, na ktore ono nie zasluguje, dopiero bylaby heca i ubaw na calego. Nie uwazasz WIELKI roughboy.


Proszę bardzo... pierwsza edycja Angels of Fire. Hala zgromadziła komplet widzów, transmisja była z 24 godzinnym opóźnieniem w POLSAT Sport i 6 powtórek w POLSAT Sport Extra i Polsat ogólny. O to jak gala była zorganizowana zapytaj zawodników i osoby, które w niej uczestniczyły. Ze wszystkimi rozliczyliśmy się w dniu gali.


Wiesz co, nie rozsmieszaj mnie gala Angels of Fire, bo wiem b.wiele na ten temat i nie chce naprawde sie wypowiadac, bo chce uszanowac jednego z moderatorow ktory sie ze mna nie tak dawno skontaktowal na private i obiecalam ze znizymy ton naszych wypowiedzi i nie bedziemy prowokowali innych do niepotrzebnych pyskowek, wiec i ty uszanuj to forum i skoncz te wszystkie swoje plugawe wywody, a moze chcesz sie wyzyc dlatego, ze proponowalismy tobie wczesniej, abys sie zajal rzetelniejszym przygotowaniem waszego mistrza, gdzie nas nie posluchales i niestety, Patrice Quarteron, tak jak przepowiadalismy spuscil ciezkie lanie dla niego i to bardzo szybko.Widzisz, czasami trzeba madrzejszych posluchac, a to daje wyniki i jeszcze jedno, po przez te swoje wszystkie bezsensowne wypowiedzi oslabiasz nie tylko siebie, co jest najmniej znaczace, ale wlasnie caly "Rozalski Team", ktory na pewno na to nie zasluguje.

szpieg szoguna/osaka

  • 0

budo_masser
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJLEPSZA GALA SPORTOW WALKI W HISTORII POLSKI
Ja nie wiem ale wydaje mi sie ze moderatorzy powinni zabronic wypowiedzi osob chorych umyslowo,tudziez z rozdwojeniem jazni.Pani lub pan bo chyba tam nastepuja jakies rotacjie nie powinni sie zajmowac tym czym sie zajmuja.
Po pierwsze czytac i rozumiec tekst czytany to dwie rozne rzeczy.
Po drugie niech blizej niezidentyfikowane mi osoniki zrozumieje ze to sa UWAGI, czlowieku to sa uwagi, ludzie staraja sie wam pomoc a Wy ich atakujecie wszelkim kosztem broniac perfekcyjnosci oragnizatorow(proponuje skrecic tlustego jointa i sie troche zrelaksowac,jestescie bardzo spieci co zaowocowac moze choroba wrzodowa a nawet przewleklym zapaleniem drog pokarmowych).

Z wyrazami szacunku
  • 0

budo_ernilbn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:LBN

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJLEPSZA GALA SPORTOW WALKI W HISTORII POLSKI

Ja nie wiem ale wydaje mi sie ze moderatorzy powinni zabronic wypowiedzi osob chorych umyslowo,tudziez z rozdwojeniem jazni.Pani lub pan bo chyba tam nastepuja jakies rotacjie nie powinni sie zajmowac tym czym sie zajmuja.
Po pierwsze czytac i rozumiec tekst czytany to dwie rozne rzeczy.
Po drugie niech blizej niezidentyfikowane mi osoniki zrozumieje ze to sa UWAGI, czlowieku to sa uwagi, ludzie staraja sie wam pomoc a Wy ich atakujecie wszelkim kosztem broniac perfekcyjnosci oragnizatorow(proponuje skrecic tlustego jointa i sie troche zrelaksowac,jestescie bardzo spieci co zaowocowac moze choroba wrzodowa a nawet przewleklym zapaleniem drog pokarmowych).

Z wyrazami szacunku


Zgadzam się :)

A jak bedzie z biletami kiedy i czy przez internet bedzie można kupic?:)
  • 0

budo_roughboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 632 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJLEPSZA GALA SPORTOW WALKI W HISTORII POLSKI

Wiesz co, nie rozsmieszaj mnie gala Angels of Fire, bo wiem b.wiele na ten temat i nie chce naprawde sie wypowiadac,


Bardzo chętnie posłuchamy co masz do powiedzenia na temat naszej gali. Nawet jeśli są to słowa zasłużonej krytyki.... my w przeciwności do was, za krytykę nie mieszamy z błotem.
Przyjmujemy ją i staramy się nie popełniać ponownie tych samych błędów. Ale to tego trzeba osiągnąć pewien poziom umysłowy, którego jak narazie wam brak.

Z mojej strony EOT, bo dyskusja z Tobą/Wami jest jałowa. Ni przyjmujecie żadnej krytyki i mieszacie z błotem, każdego co krytykuje cokolwiek związanego z galą, nawet jeśli jest to krytyka konstruktywna....

A jeśli już rozmowa o moderatorach, to powinni się trochę zastanowić. Bo z bardzo dobrego forum zaczyna się robić forum onetowe i wypowiedzi typu "Ja i tylko ja mam rację..."
  • 0

budo_dime
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJLEPSZA GALA SPORTOW WALKI W HISTORII POLSKI

...


dokładnie.
chciałem zadać pytanie, ale się boje, że szpieg szuguna, geniusz sztuk walki albo sylwek śmierdząca syra tak mi nawrzuca do pieca, że nie będę się mógł już nigdy podnieść z tego potwornego poczucia całkowitego poniżenia. dlatego nie będę ryzykował.
życzę udanej gali. na pewno będzie równie wspaniała, jak wspaniałe są Państwa wypowiedzi, czy wszechprzewspaniałe.
życzę dużo zdrowia.
  • 0

budo_masser
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJLEPSZA GALA SPORTOW WALKI W HISTORII POLSKI
przeczytalem cala dyskusje jeszcze raz na spokojnie i mam pytanie do BOTB:Czy Ty jako osoba masz jakiekolwiek pojecie o sportach walki(bo wywnioskowalem ze jestescie organizacji ktora zajmuje sie promowaniem tej gali) czy poprostu ktos kto Was wynajmuje dostarcza Wam informacji?Niestety nie jestem w stanie zrozumiec i pojac logiki ktora sie kierujecie do promowania tej gali.


Aha i jeszcze bardzo podoba mi sie stwierdzenie :

Po piate, pisze w tekscie kikboksing, bo ja nie jestem tak wyuczony jak pan i nie znam jezyka angielskiego na tyle, aby uzywac poprawnej pisowni, nawet nigdy nie bylem za granica w porownaniu do pana, swiatowych wojazy.

Czyli jezykow obcych BOTB nie kmini,ok rozumiem, ale jezyk polski chyba nie powinien byc obcy a pisownia i ortografia jest raczej na poziomi hmmm (zeby nikogo nie urazic) szkoly podstawowej powiedzmy 5-6 klasa.
I jeszcze jedno, skoro BOTB niezna jezyka angielskiego lub innego to jak ma zamiar studiowac w Szanghaju...o to jest pytanie.

Przykro mi to stwierdzic ale wypowiedzi BOTB niestety nie trzymaja sie kupy i wygladaja jak by klasa z podstawowki dostala jakis tekst i na jego podstawie odpowiadala na pytanie internautow.

Pozdrawiam
  • 0

budo_botb
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJLEPSZA GALA SPORTOW WALKI W HISTORII POLSKI
[/b]WITAM WSZYSTKICH.
PRZEDSTAWIE SIE NIE NICKIEM ALE PO PROSTU JAKO VINCENT BRANICKI. JESTEM GENERAL MANAGER PRZEDSTAWICIEL FIRMY "EVOLUTION PRODUCTIONS INC" ZE STANOW ZJEDNOCZONYCH KTORA ORGANIZUJE GALE "BEST OF THE BEST III" W POLSCE.

PRZED GODZINA ROZMAWIALEM TELEFONICZNIE Z EUROPA GDZIE PRZEBYWA OBECNIE PREZES NASZEJ CORPORACJI. PRZEDSTAWILEM MU CALA SYTUACJE JAKA PANUJE OD KILKU DNI NA TYM FORUM.

Z TEGO POWODU ZE PREZES JEST CZLOWIEKIEM BEZKONFLIKTOWYM BARDZO DOSWIADCZONYM W TYM CO ROBI Z WIELOLETNIM DLUGIM STAZEM W ORGANIZOWANIU ROZNORAKICH SWIATOWYCH GAL KONCERTOW CZY FESTIWALI W NAJWIEKSZYCH HALACH CZY STADIONACH SWIATA POSTANOWIL ZAMKNAC WSZYSTKIE TEMATY KTORE DO TEJ PORY SIE POJAWILY NA TEMAT GALI ABY NIE DOCHODZILO DO JAKICHKOLWIEK KONFLIKTOW KTORE BY SZKODZILY DOBRU SPORTOW SZTUK WALKI LUB OSOBOM Z NIMI ZWIAZANYCH A W SZCZEGOLNOSCI TEGO SZANUJACEGO SIE VORTALU NA KTORYM SIE OBECNIE ZNAJDUJEMY NAWET JESLI BYLABY TO WINA NIE Z NASZEJ STRONY A TYLKO OSOB DRUGICH CZY TRZECICH.

ROWNOCZESNIE INFORMUJE ZE OD TEJ CHWILI NIE BEDZIEMY ZAMIESZCZAC ZADNYCH INFORMACJI NA TYM VORTALU W ZWIAZKU Z GALA "BEST OF THE BEST III" KTORA SIE ODBEDZIE 1-GO WRZESNIA 2007 ROKU WE WROCLAWIU W HALI ORBITA

WSZELKIE INFORMACJE BEDZIE MOZNA ZNALEZC NA INNYCH VORTALACH INTERNETOWYCH ORAZ TV RADIO I PRASIE.

MYSLE ZE TYM POSUNIECIEM USZCZESLIWIMY WIELE OSOB KTORE SA NIEZADOWOLONE Z PRACY NASZYCH PRZEDSTAWICIELI NA TYM FORUM I UWAZAJA ICH ZA LUDZI NIEWIARYGODNYCH NIC NIE WIEDZACYCH KLAMLIWYCH A WRECZ PSYCHICZNIE CHORYCH.

PROSZE TYLKO PAMIETAC ZE WSZYSCY CI LUDZIE KTORZY TUTAJ WSZYSTKICH INFORMOWALI I WYPOWIADALI SIE NA ROZNE TEMATY LUB ODPOWIADALI NA SZEREG NIEZLICZONYCH W 99% BEZSENSOWNYCH PYTAN I KTORYM TO W WIEKSZOSCI UBLIZANO SA TO OSOBY BARDZO WYKSZTALCONE W ROZNYCH KIERUNKACH W KRAJU LUB ZA GRANICA POLSKI POCHODZACE Z ROZNYCH NAJDALSZYCH ZAKATKOW SWIATA ZNAJACE SIE DOSLOWNIE NA WSZYSTKICH RODZAJACH SZTUK WALKI I PISZACYCH DO NAJWIEKSZYCH MAGAZYNOW, PISM ORAZ ZAGRANICZNYCH PORTALI INTERNETOWYCH TYCH SZTUK NA SWIECIE.

PROWADZA ONI MARKETING DLA NAJWIEKSZYCH CORPORACJI W TEJ DZIEDZINIE
ORAZ SA SWIATOWYMI LIDERAMI MARKETINGU I PUBLIC RELATIONS DLA NIEZLICZONYCH CORPORACJI ZWIAZANYCH ZE SZTUKAMI WALKI ORGANIZUJACYMI PODOBNE GALE CZY NAWET WYTWORNIAMI FILMOWYMI KTORE PRODUKUJA FILMY AKCJI WLASNIE ZE SZTUKAMI WALKI WIEC NIE ROZUMIEM INNYCH OSOB KTORE PROBOWALY W NAJROZNIEJSZY SPOSOB POKAZAC TUTAJ JAKAS SWOJA WYZSZOSC NAD NIMI I PRZY OKAZJI ZDYSKREDYTOWC ICH NA TYM FORUM W WIEKSZOSCI BEZ NAWET CIENIA PODSTAW I ZERA LOGIKI.

PRZEPRASZAMY TEZ OSOBY KTORE UCIERPIA Z TEGO POWODU A NIE MIALY NIC WSPOLNEGO Z WYZEJ WYMIENIONYMI OSOBAMI ZE STRACA DOPLYW INFORMACJI NA TEMAT ZBLIZAJACEJ SIE GALI "BEST OF THE BEST III" I BEDA MUSIALY SIE POFATYGOWAC PO JAKIEKOLWIEK INFORMACJE NA TEN TEMAT DO INNYCH SRODKOW MASOWEGO PRZEKAZU.

POZDRAWIAM WSZYSTKICH SERDECZNIE NAWET I WROGOW KTORZY NAPEWNO KIEDYS SIE ZMIENIA NA LEPSZE JESLI TYLKO BEDA TEGO CHCIELI BO POKORA NAPRAWDE WIELE MOZE NAUCZYC I CZYNI CUDA.

VINCENT BRANICKI
GENERAL MANAGER
EVOLUTION PRODUCTIONS INC
LAS VEGAS USA



  • 0

budo_masser
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJLEPSZA GALA SPORTOW WALKI W HISTORII POLSKI
Oczywiscie....to wszystko wina internautow ktorzy zauwazyli pare blednych stwierdzen i chcieli tylko zwrocic uwage a zostali zaatakowani...za taki profesjonalizm ja dziekuje...Zycze powodzenia z gala.

Z wyrazami szacunku
  • 0

budo_pedagog
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJLEPSZA GALA SPORTOW WALKI W HISTORII POLSKI
Tak więc Panowie idziemy krowy doić :) ,bo jaśnie Państwo z Las coś tam się obraziło.
:lol: :lol: PS: Reklama gali 8O same podjazdy i prymitywne ataki , a sposoby obrony Całkowita Słoma z Butów :!: :!:
Pozdrawiam
Przemysław Danowski
General Menager
Of Fiku Miku Corporation
Las Łodzias Wiochas nie Vegas and Fagas
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJLEPSZA GALA SPORTOW WALKI W HISTORII POLSKI

Ojej, Cypisek...

Spoufalasz się :lol:

... aby podbudowac swoja nadszarpnieta juz i tak reputacje...

8O Nie wiem o czym piszesz. Jaką reputację :roll:
Bardzo proszę innych użytkowników vortalu BUDO aby wyjaśnili mi o co chodzi z tą "nadszarpnieta reputacją".

teraz wychwalal pod niebiosa jaki to "team rozalski" jest "the best" w swoich wypowiedziach.

Napisałem RoughBoy, dla mnie nie jesteście żadnym pośmiewiskiem. Jeżeli jest to dla Ciebie wychwalaniem "team rozalski" to masz bardzo duże problemy ze zrozumieniem tekstu czytanego.

Natomiast do twoich wypowiedzi Cypisek, wybacz mi, ale nie odniose sie wogole, poniewaz brak mi na to i dla ciebie , mojego cennego czasu, a na dodatek rzadko odpisuje ludziom ktorzy "like it to kiss, somebodies ass and they are not the men" bo mdli mnie od tego.

Szkoda. :(

BTW BOTB, jeśli uważasz, że coś jest ważne w Twoich wypowiedziach podkreślaj to lub pisz KAPITALKAMI albo boldem. Jednak gdy stosujesz to do całych akapitów utrudnia to czytanie.
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJLEPSZA GALA SPORTOW WALKI W HISTORII POLSKI

[/b]WITAM WSZYSTKICH.
PRZEDSTAWIE SIE NIE NICKIEM ALE PO PROSTU JAKO VINCENT BRANICKI. JESTEM GENERAL MANAGER PRZEDSTAWICIEL FIRMY "EVOLUTION PRODUCTIONS INC" ZE STANOW ZJEDNOCZONYCH KTORA ORGANIZUJE GALE "BEST OF THE BEST III" W POLSCE.

PRZED GODZINA ROZMAWIALEM TELEFONICZNIE Z EUROPA GDZIE PRZEBYWA OBECNIE PREZES NASZEJ CORPORACJI. PRZEDSTAWILEM MU CALA SYTUACJE JAKA PANUJE OD KILKU DNI NA TYM FORUM.

Z TEGO POWODU ZE PREZES JEST CZLOWIEKIEM BEZKONFLIKTOWYM BARDZO DOSWIADCZONYM W TYM CO ROBI Z WIELOLETNIM DLUGIM STAZEM W ORGANIZOWANIU ROZNORAKICH SWIATOWYCH GAL KONCERTOW CZY FESTIWALI W NAJWIEKSZYCH HALACH CZY STADIONACH SWIATA POSTANOWIL ZAMKNAC WSZYSTKIE TEMATY KTORE DO TEJ PORY SIE POJAWILY NA TEMAT GALI ABY NIE DOCHODZILO DO JAKICHKOLWIEK KONFLIKTOW KTORE BY SZKODZILY DOBRU SPORTOW SZTUK WALKI LUB OSOBOM Z NIMI ZWIAZANYCH A W SZCZEGOLNOSCI TEGO SZANUJACEGO SIE VORTALU NA KTORYM SIE OBECNIE ZNAJDUJEMY NAWET JESLI BYLABY TO WINA NIE Z NASZEJ STRONY A TYLKO OSOB DRUGICH CZY TRZECICH.

ROWNOCZESNIE INFORMUJE ZE OD TEJ CHWILI NIE BEDZIEMY ZAMIESZCZAC ZADNYCH INFORMACJI NA TYM VORTALU W ZWIAZKU Z GALA "BEST OF THE BEST III" KTORA SIE ODBEDZIE 1-GO WRZESNIA 2007 ROKU WE WROCLAWIU W HALI ORBITA

WSZELKIE INFORMACJE BEDZIE MOZNA ZNALEZC NA INNYCH VORTALACH INTERNETOWYCH ORAZ TV RADIO I PRASIE.

MYSLE ZE TYM POSUNIECIEM USZCZESLIWIMY WIELE OSOB KTORE SA NIEZADOWOLONE Z PRACY NASZYCH PRZEDSTAWICIELI NA TYM FORUM I UWAZAJA ICH ZA LUDZI NIEWIARYGODNYCH NIC NIE WIEDZACYCH KLAMLIWYCH A WRECZ PSYCHICZNIE CHORYCH.

PROSZE TYLKO PAMIETAC ZE WSZYSCY CI LUDZIE KTORZY TUTAJ WSZYSTKICH INFORMOWALI I WYPOWIADALI SIE NA ROZNE TEMATY LUB ODPOWIADALI NA SZEREG NIEZLICZONYCH W 99% BEZSENSOWNYCH PYTAN I KTORYM TO W WIEKSZOSCI UBLIZANO SA TO OSOBY BARDZO WYKSZTALCONE W ROZNYCH KIERUNKACH W KRAJU LUB ZA GRANICA POLSKI POCHODZACE Z ROZNYCH NAJDALSZYCH ZAKATKOW SWIATA ZNAJACE SIE DOSLOWNIE NA WSZYSTKICH RODZAJACH SZTUK WALKI I PISZACYCH DO NAJWIEKSZYCH MAGAZYNOW, PISM ORAZ ZAGRANICZNYCH PORTALI INTERNETOWYCH TYCH SZTUK NA SWIECIE.

PROWADZA ONI MARKETING DLA NAJWIEKSZYCH CORPORACJI W TEJ DZIEDZINIE
ORAZ SA SWIATOWYMI LIDERAMI MARKETINGU I PUBLIC RELATIONS DLA NIEZLICZONYCH CORPORACJI ZWIAZANYCH ZE SZTUKAMI WALKI ORGANIZUJACYMI PODOBNE GALE CZY NAWET WYTWORNIAMI FILMOWYMI KTORE PRODUKUJA FILMY AKCJI WLASNIE ZE SZTUKAMI WALKI WIEC NIE ROZUMIEM INNYCH OSOB KTORE PROBOWALY W NAJROZNIEJSZY SPOSOB POKAZAC TUTAJ JAKAS SWOJA WYZSZOSC NAD NIMI I PRZY OKAZJI ZDYSKREDYTOWC ICH NA TYM FORUM W WIEKSZOSCI BEZ NAWET CIENIA PODSTAW I ZERA LOGIKI.

PRZEPRASZAMY TEZ OSOBY KTORE UCIERPIA Z TEGO POWODU A NIE MIALY NIC WSPOLNEGO Z WYZEJ WYMIENIONYMI OSOBAMI ZE STRACA DOPLYW INFORMACJI NA TEMAT ZBLIZAJACEJ SIE GALI "BEST OF THE BEST III" I BEDA MUSIALY SIE POFATYGOWAC PO JAKIEKOLWIEK INFORMACJE NA TEN TEMAT DO INNYCH SRODKOW MASOWEGO PRZEKAZU.

POZDRAWIAM WSZYSTKICH SERDECZNIE NAWET I WROGOW KTORZY NAPEWNO KIEDYS SIE ZMIENIA NA LEPSZE JESLI TYLKO BEDA TEGO CHCIELI BO POKORA NAPRAWDE WIELE MOZE NAUCZYC I CZYNI CUDA.

VINCENT BRANICKI
GENERAL MANAGER
EVOLUTION PRODUCTIONS INC
LAS VEGAS USA



A co z moim zaproszeniem jako goscia honorowego ktore mi obiecano na 2 stronie tego tematu :?: :wink:
  • 0

budo_dime
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJLEPSZA GALA SPORTOW WALKI W HISTORII POLSKI
nie wierze w ani jedno wasze (twoje?) słowo.
to evoutuion productions inc to jakaś ściema, ci wykształeceni ludzie to ściema.
żartujecie sobie z ludzi.
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJLEPSZA GALA SPORTOW WALKI W HISTORII POLSKI
O, łał, nie tylko na karate się kłócą ;)

chory ten kraj.

Za co ty sie BOTB oburzasz? Bo ja tego nie rozumiem. Poza kickfanem który cię zaatakował, to reszta raczej w dobrej wierze pisała. A ty na każdego armatami......

JA bym bardzo chciał, żeby gala wam wyszła, tak samo jak będzie fajnie gdy gala Marcina wyjdzie, a jeszcze lepiej jakby obie były w TV.

Pozdrawiam wszystkich fajterów ;)
  • 0

budo_leonzawodowiec
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJLEPSZA GALA SPORTOW WALKI W HISTORII POLSKI

PROSZE TYLKO PAMIETAC ZE WSZYSCY CI LUDZIE KTORZY TUTAJ WSZYSTKICH INFORMOWALI I WYPOWIADALI SIE NA ROZNE TEMATY LUB ODPOWIADALI NA SZEREG NIEZLICZONYCH W 99% BEZSENSOWNYCH PYTAN I KTORYM TO W WIEKSZOSCI UBLIZANO SA TO OSOBY BARDZO WYKSZTALCONE W ROZNYCH KIERUNKACH W KRAJU LUB ZA GRANICA POLSKI POCHODZACE Z ROZNYCH NAJDALSZYCH ZAKATKOW SWIATA ZNAJACE SIE DOSLOWNIE NA WSZYSTKICH RODZAJACH SZTUK WALKI I PISZACYCH DO NAJWIEKSZYCH MAGAZYNOW, PISM ORAZ ZAGRANICZNYCH PORTALI INTERNETOWYCH TYCH SZTUK NA SWIECIE.


Wykształcone może są ale napewno nie jeśli chodzi o PR. To tak jakby kazać profesorowi historii wykładać biologię...
  • 0

budo_dmosiu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJLEPSZA GALA SPORTOW WALKI W HISTORII POLSKI
W sprzedarzy sa juz bilety:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
sa juz jakies konkrety na temat gali? jakas rozpiska itp.? tylko 3 tygodnie zostaly...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024