Skocz do zawartości


Zdjęcie

NAJLEPSZA GALA SPORTOW WALKI W HISTORII POLSKI


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
82 odpowiedzi w tym temacie

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJLEPSZA GALA SPORTOW WALKI W HISTORII POLSKI
ktos tu jeszcze chce jakas swoja gale zareklamowac? Dawajcie dawajcie, nie krepujcie sie
  • 0

budo_roughboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 632 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJLEPSZA GALA SPORTOW WALKI W HISTORII POLSKI
Lepiej czytać konkrety niż obietnice typu "najlepsi zawodnicy" na świecie...
  • 0

budo_dime
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJLEPSZA GALA SPORTOW WALKI W HISTORII POLSKI
kto to podwiesił i dlaczego?
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJLEPSZA GALA SPORTOW WALKI W HISTORII POLSKI

jakies nowe informacje beda :?:


beda juz niedlugo, za miesiac, moze dwa, ale jak beda, to cala polska bedzie w szoku, bo takiej imprezy nigdy w polsce nie bylo

zjawi sie w polsce cala swiatowa czolowka zawodnikow z Muaythai, k-1 , kyokushin , vale tudo , ju jitsu i UFC , przepraszamy ale nie bedzie kikboksingu,

ujrzycie tam cala plejade wielkich mistrzow i legend reprezentujacych tajlandie, japonie , USA , brazylie, holandie, francje, anglie i 4-najlepszych zawodnikow z polski , przepraszamy ze nie bedzie mistrzow z bialorusi, ukrainy i rosjii

walki beda o mistrzostwo swiata, europy, interkontynentalne i do tego wszystkie zawodowe

gala odbedzie sie w jednej z najwiekszych hal w polsce, a bilety beda tylko troszke drozsze niz na super mistrzostwa polskiej ligi MT i K-1

oprawa imprezy rowniez bedzie niespotykana, z wieloma niespodziankami, o ktorych nie bedziemy mowic nawet do czasu rozpoczecia tego wielkiego wydarzenia

prosze sie wiec uzbroic w cierpliwosc i na razie ogladac w kraju, fenomenalne gale , turnieje i ligi roznych sztuk walk, a jeszcze w tym roku obiecujemy wszystkim milosnikom i wojownikom sztuk walk takie widowisko, jakie tylko mozna zobaczyc w telewizji i to nie zawsze

BOTB


ok miesiac minął coświadomo ?
  • 0

budo_botb
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJLEPSZA GALA SPORTOW WALKI W HISTORII POLSKI

jakies nowe informacje beda :?:


beda juz niedlugo, za miesiac, moze dwa, ale jak beda, to cala polska bedzie w szoku, bo takiej imprezy nigdy w polsce nie bylo

zjawi sie w polsce cala swiatowa czolowka zawodnikow z Muaythai, k-1 , kyokushin , vale tudo , ju jitsu i UFC , przepraszamy ale nie bedzie kikboksingu,

ujrzycie tam cala plejade wielkich mistrzow i legend reprezentujacych tajlandie, japonie , USA , brazylie, holandie, francje, anglie i 4-najlepszych zawodnikow z polski , przepraszamy ze nie bedzie mistrzow z bialorusi, ukrainy i rosjii

walki beda o mistrzostwo swiata, europy, interkontynentalne i do tego wszystkie zawodowe

gala odbedzie sie w jednej z najwiekszych hal w polsce, a bilety beda tylko troszke drozsze niz na super mistrzostwa polskiej ligi MT i K-1

oprawa imprezy rowniez bedzie niespotykana, z wieloma niespodziankami, o ktorych nie bedziemy mowic nawet do czasu rozpoczecia tego wielkiego wydarzenia

prosze sie wiec uzbroic w cierpliwosc i na razie ogladac w kraju, fenomenalne gale , turnieje i ligi roznych sztuk walk, a jeszcze w tym roku obiecujemy wszystkim milosnikom i wojownikom sztuk walk takie widowisko, jakie tylko mozna zobaczyc w telewizji i to nie zawsze

BOTB


ok miesiac minął coświadomo ?



witam skorpiob

......miesiac, moze dwa.....a minal tylko jeden
uwierz mi, bedzie to cos naprawde niesamowitego, a ciebie bysmy chcieli zaprosic jako naszego goscia honorowego wraz z innymi osobistosciami, a przy okazji przekazac ci akredytacje na te impreze ktorych bedzie niewiele, wraz z przepustka do kazdego zakatka hali (gdzie nie kazdy bedzie mogl dotrzec) w ktorej gala sie bedzie odbywala, tak abys mogl np.porozmawiac z mistrzami, trenerami, porobic ciekawe zdjecia i pozniej zamiescic na portalu budo.net ktory bardzo ciekawie jest eksponowany
wiec prosimy wszystkich o cierpliwosc i do uslyszenia w niedlugim czasie
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJLEPSZA GALA SPORTOW WALKI W HISTORII POLSKI
Z checia przyjme zaproszenie jako gosc honorowy choc nie wiem czemu mi sie ono nalezy 8) do uslyszenie za miesiac.
  • 0

budo_botb
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJLEPSZA GALA SPORTOW WALKI W HISTORII POLSKI

Z checia przyjme zaproszenie jako gosc honorowy choc nie wiem czemu mi sie ono nalezy 8) do uslyszenie za miesiac.



witam ponownie, nie bedziesz musial czekac skorpiob jeszcze miesiac na najblizsza informacje o gali, poniewaz juz po swietach wielkanocnych, bedzie pierwsza, powazna wiadomosc na ten temat, wiec do nastepnego pisania po swietach, a tymczasem zycze tobie, wszystkim milosnikom i zawodnikom sztuk walki, wesolych i przede wszystkim, zdrowych, swiat wielkanocnych 2007 i chociaz to nie nowy rok, to rowniez i najwiekszych sportowych sukcesow.
  • 0

budo_botb
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJLEPSZA GALA SPORTOW WALKI W HISTORII POLSKI
Witam ponownie.Tak jak wspominalam przed swietami, podaje nastepna wiadomosc, otoz dowiedzialam sie, ze gala odbedzie sie dnia 1 wrzesnia (sobota) 2007, w hali Orbita, we wroclawiu. Dowiedzialam sie tez, ze co tydzien, beda sie pojawiac coraz to nowe informacje na ten temat tutaj, na portalu, [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Tymczasem wszystkich pozdrawiam od siebie i organizatorow gali.
  • 0

budo_roughboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 632 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJLEPSZA GALA SPORTOW WALKI W HISTORII POLSKI
Termin trochę nietrafiony, bo 1 września w Płocku odbędzie się gala Angels of Fire II. Gdzie Marcin Różalski i Andrei Molchanow zmierzą się z zawodnikami ze ścisłej czołówki K-1. Marcin będzie walczył z jednym z zawodników, którzy walczyli w wielkim finale w Japonii, a Andrei ze zwycięzcą jednego z turniejów GP w Europie. Termin gali był ogłoszony ponad miesiąc temu, więc nie wiem, czy to dobrze że jednego dnia mają odbyć się dwie tak duże imprezy.
  • 0

budo_botb
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJLEPSZA GALA SPORTOW WALKI W HISTORII POLSKI

Termin trochę nietrafiony, bo 1 września w Płocku odbędzie się gala Angels of Fire II. Gdzie Marcin Różalski i Andrei Molchanow zmierzą się z zawodnikami ze ścisłej czołówki K-1. Marcin będzie walczył z jednym z zawodników, którzy walczyli w wielkim finale w Japonii, a Andrei ze zwycięzcą jednego z turniejów GP w Europie. Termin gali był ogłoszony ponad miesiąc temu, więc nie wiem, czy to dobrze że jednego dnia mają odbyć się dwie tak duże imprezy.


Witamy

Jest nam bardzo przykro z tego powodu, ale o "Angels of Fire II" nie slyszelismy od nikogo, oraz nie bylo tego widac na zadnej ze stron internetowych, pytalismy sie tez ludzi we Wroclawiu, Warszawie, Krakowie, Poznaniu, trojmiescie i innych wiekszych miastach polskich, ze srodowiska sztuk walki, czy w tym czasie, nie beda sie odbywaly podobne tego typu imprezy co nasza, ale o takowych nikt nie slyszal i o Angels........... rowniez, bo gdyby tak bylo, to oczywiscie jest nonsensem jak wspomniales wyzej, organizowac to samo, w dwoch roznych miejscach w ten sam dzien, gdybysmy wczesniej o tym wiedzieli, to oczywiscie nie organizowalibysmy naszej gali w tym samym terminie i dalibysmy wam pierwszenstwo, w chwili obecnej, uwazamy ze jest juz za pozno na przeniesienie naszego terminu. Jednak uwazamy ze Plock jest oddalony od Wroclawia dosc daleko, aby jedna impreza drugiej zaszkodzila, bo z zasady publicznosc jest miejscowa, po za paroma wyjatkami, a telewizji i stacji radiowych w polsce jest wystarczajaco wiele, ze napewno kazdy z nas sobie jedna z nich znajdzie, aby swoja gale tam zaprezentowac.

Przepraszamy za male nieporozumienie i serdecznie pozdrawiamy
  • 0

budo_leonzawodowiec
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJLEPSZA GALA SPORTOW WALKI W HISTORII POLSKI
No i co są już znane jakieś kolejne szczegóły...Już trochę mało czasu do 1 września...jak na taką DUŻĄĄĄĄĄ galę...Proszę o jakieś szczegóły...
  • 0

budo_botb
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJLEPSZA GALA SPORTOW WALKI W HISTORII POLSKI
[quote name="leonzawodowiec"]No i co są już znane jakieś kolejne szczegóły...Już trochę mało czasu do 1 września...jak na taką DUŻĄĄĄĄĄ galę...Proszę o jakieś szczegóły...

Posluchaj kolego.
Czy ty kiedykolwiek, jak byles malym chlopcem, organizowales w zyciu chociazby osiedlowe zawody wyscigu pokoju, gdzie rysowalo sie trase na piachu lub kreda na asfalcie, a kolarze byli kapslami od butelek, watpie, bo gdybys to robil, to napewno nie zadawal bys tak nie normalnych pytan, bo bys wiedzial ile czasu pochlania przygotowanie takiej gry, nie mowiac juz o swiatowej gali, a jesli juz, to przynajmniej w przyzwoity sposob, a nie jak ponizej........
...."juz troche malo czasu zostalo do 1-wrzesnia"..... lub ...."DUZAAAAA gale''.... oba te zapytania sa w twoim przypadku po porostu , nie przemyslane i smieszne

Po pierwsze, nawet jesli pozostanie do gali 1 tydzien i dopiero wtedy zaczniemy o tym mowic, to napewno nie jest to twoja sprawa, aby naciskac na nas i wywierac presje, a w szczegolnosci, nam ublizac swoimi prymitywnymi epitetami.

Po drugie pomyliles sie, bo bedzie to najwieksza, a nie DUZAAAAA gala jak wspomniales wyzej

Po trzecie, moze jestes podstawiony przez jakas konkurencje, wiec proponuje na przyszlosc podeslac mniej prymitywna osobe, aby po prostu zapytala nas normalnie i wprost o wiecej szczegolow itd...itp... a napewno bysmy juz dzisiaj podali z pewnoscia wiecej informacji na ten temat, a przez to ze jestes tak wulgarny i bezczelny, to nastepne informacje na temat gali ukaza sie napewno nie wczesniej niz w sierpniu i to wlasnie tylko przez ciebie
Po piate, gala sie odbedzie na 100% i ani ty, ani nikt inny tego nie zatrzyma.

Po szuste, aby ci uzmyslowic i przyblizyc troche arkana organizacji imprez, to proponuje ci zorganizowac chociaz przynajmniej osiedlowe zawody w ping-ponga, a sam zobaczysz wtedy jakie to proste.

Pozdrawiamy cie madry i zyczliwy czlowieku
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJLEPSZA GALA SPORTOW WALKI W HISTORII POLSKI
Rozumiem Twoje oburzenie BOTB ale nie jest ono konieczne , wydaje mi sie ze ludzie sie nie cierpliwią i nalezy ich zrozumiec :D w szczegolnosci ze napisałaś ze co tydzien bedą sie pojawiac nowe informacje, a narazie zapadla cisza... :cry: mimo wszystko mam nadzieje ze owa wspaniala gala sie odbedzie i dowiemy sie wiecej konkretnych informacji na tyle wczesnie by zdarzyc zorganizowac fundusze na wyjazd 8)

EDYTA: Wydaje mi sie ze z powodu jednej osoby nie powinno sie ograniczac dostepu do informacji dla innych...
  • 0

budo_ar2r
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 489 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJLEPSZA GALA SPORTOW WALKI W HISTORII POLSKI

Po trzecie, moze jestes podstawiony przez jakas konkurencje, wiec proponuje na przyszlosc podeslac mniej prymitywna osobe,


Po szuste, aby ci uzmyslowic i przyblizyc troche arkana organizacji imprez, to



bez urazy ale sam pokazujesz prymitywizm i amatorszczyzne i to nie tylko w tym ale we wszystkich postach... jesli bierzesz sie za organizacje takiej imprezy to rob to z klasa, bo narazie twoje posty wyglądają jak 15-latka... nie pisze tego w formie obelgi ale krytyki ktora powinna dac do myslenia.

a poza tym to kto to podwiesil ?
  • 0

budo_leonzawodowiec
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJLEPSZA GALA SPORTOW WALKI W HISTORII POLSKI

Posluchaj kolego.
Czy ty kiedykolwiek, jak byles malym chlopcem, organizowales w zyciu chociazby osiedlowe zawody wyscigu pokoju, gdzie rysowalo sie trase na piachu lub kreda na asfalcie, a kolarze byli kapslami od butelek, watpie, bo gdybys to robil, to napewno nie zadawal bys tak nie normalnych pytan, bo bys wiedzial ile czasu pochlania przygotowanie takiej gry, nie mowiac juz o swiatowej gali, a jesli juz, to przynajmniej w przyzwoity sposob, a nie jak ponizej........
...."juz troche malo czasu zostalo do 1-wrzesnia"..... lub ...."DUZAAAAA gale''.... oba te zapytania sa w twoim przypadku po porostu , nie przemyslane i smieszne

Po pierwsze, nawet jesli pozostanie do gali 1 tydzien i dopiero wtedy zaczniemy o tym mowic, to napewno nie jest to twoja sprawa, aby naciskac na nas i wywierac presje, a w szczegolnosci, nam ublizac swoimi prymitywnymi epitetami.

Po drugie pomyliles sie, bo bedzie to najwieksza, a nie DUZAAAAA gala jak wspomniales wyzej

Po trzecie, moze jestes podstawiony przez jakas konkurencje, wiec proponuje na przyszlosc podeslac mniej prymitywna osobe, aby po prostu zapytala nas normalnie i wprost o wiecej szczegolow itd...itp... a napewno bysmy juz dzisiaj podali z pewnoscia wiecej informacji na ten temat, a przez to ze jestes tak wulgarny i bezczelny, to nastepne informacje na temat gali ukaza sie napewno nie wczesniej niz w sierpniu i to wlasnie tylko przez ciebie
Po piate, gala sie odbedzie na 100% i ani ty, ani nikt inny tego nie zatrzyma.

Po szuste, aby ci uzmyslowic i przyblizyc troche arkana organizacji imprez, to proponuje ci zorganizowac chociaz przynajmniej osiedlowe zawody w ping-ponga, a sam zobaczysz wtedy jakie to proste.

Pozdrawiamy cie madry i zyczliwy czlowieku


BOTB bardzo przykro mi z powodu twoich kłopotów z psychiką. Poprostu spytałem, ponieważ akurat tak sie składa że wiem jak się organizuje imprezy sportowe. Jest środek maja a ty nie możesz podać żadnych konkretów. Zostało 3 miesiące. Jak na tak dużą imprezę to powinieneś już podać więcej szczegółów. Życze ci kolego powodzenia ale twój styl wypowiedzi świadczy o twojej niedojrzałości psychicznej. Tak się składa "kolego", że wiem jak sie organizuje imprezy sportowe. Na co dzień zajmuję się marketingiem i sponsoringiem sportowym. Współpracowałem m.in. z Polskim Związkiem Piłki Nożnej przy organizacji turnieju dla młodzieży TP SA cup im. Marka Wielgusa w roku 2004 i 2005. Impreza miała charakter ogólnopolski. Współpracowałem także przy organizacji biegu Run Warsaw Nike 2006. Jestem absolwentem WSTiR na warszawskim AWFie na kierunku Zarządzanie Sportem i Rekreacją. Jestem także ciekaw w jakim stadium są twoje rozmowy ze sponsorami ( chyba nie finansujesz imprazy ze swoich pieniędzy ). Na dzień dzisiejszy powinieneś chociaż powiedzieć jaka telewizja poprowadzi transmisję z gali. Zyczę ci powodzenia bo gala według twojego pomysłu byłaby znakomitą sprawą jednak trzeźwo patrząc może być ciężko. A co do zawodów osiedlowych to też organizowałem u siebie ligę piłki nożnej z ramienia Urzędu Gminy Białołęka przez 4 lata.
Pozdrawiam i w przyszłości proszę o uprzejmiejszy dobór słów bo ktoś może poczuć się urażony. Jeszcze raz życzę powodzenia. Będę na bieżąco obserwował postępy.
  • 0

budo_akutosoto
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z zaskoczenia

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJLEPSZA GALA SPORTOW WALKI W HISTORII POLSKI
Nie bedzie żadnej gali !!!!!

To ściema od początku była!!!!

Tylu ludzi z kregu i dajecie się tak rolować....

Taka wielka impreza :lol: :D :lol:
  • 0

budo_mmaniak
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJLEPSZA GALA SPORTOW WALKI W HISTORII POLSKI
Bedzie napewno i mają walczyć Wanderlei, Sakuraba, wszyscy Gracie i F. Emelianenko. W walce wieczoru zmierzy się A. Gołota z Pawłem Nastulą a bezpośrednią transmisję poprowadzi TVP1 w prime timie.
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJLEPSZA GALA SPORTOW WALKI W HISTORII POLSKI
JA JUŻ MOGĘ SPRZEDAWAĆ BILETY NA TĘ IMPREZĘ:):):):):)
  • 0

budo_bachen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 343 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJLEPSZA GALA SPORTOW WALKI W HISTORII POLSKI
Mnie tylko ciekawie jedno....kto to podwiesił i dlaczego??
  • 0

budo_winhart
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJLEPSZA GALA SPORTOW WALKI W HISTORII POLSKI
Ponoć że dogadali się promotorzy ten z za oceanu i słowak. I robią galę w rabce albo nowym targu.... To naprawdę będzie hit.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024