Skocz do zawartości


Zdjęcie

NAJLEPSZA GALA SPORTOW WALKI W HISTORII POLSKI


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
82 odpowiedzi w tym temacie

budo_botb
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

NAJLEPSZA GALA SPORTOW WALKI W HISTORII POLSKI
najlepsza, najwieksza, najciekawsza, najbardziej profesjonalna, zawodowa gala w historii polski, juz pod koniec roku 2007, mistrzowie swiata, europy i polski w muay thai, vale tudo, ju jitsu, kyokushin, boksie, k-1, z tajlandii, japonii, usa, europy, wiecej informacji, wkrotce

pozdrawiam
geniusz sztuk walki
  • 0

budo_darozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 224 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:właśnie,skąd?
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJLEPSZA GALA SPORTOW WALKI W HISTORII POLSKI
ok





:twisted:
  • 0

budo_jin kazama
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Słupsk

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJLEPSZA GALA SPORTOW WALKI W HISTORII POLSKI
Co za gala ;/?
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJLEPSZA GALA SPORTOW WALKI W HISTORII POLSKI
jakies nowe informacje beda :?:
  • 0

budo_botb
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJLEPSZA GALA SPORTOW WALKI W HISTORII POLSKI

jakies nowe informacje beda :?:


beda juz niedlugo, za miesiac, moze dwa, ale jak beda, to cala polska bedzie w szoku, bo takiej imprezy nigdy w polsce nie bylo

zjawi sie w polsce cala swiatowa czolowka zawodnikow z Muaythai, k-1 , kyokushin , vale tudo , ju jitsu i UFC , przepraszamy ale nie bedzie kikboksingu,

ujrzycie tam cala plejade wielkich mistrzow i legend reprezentujacych tajlandie, japonie , USA , brazylie, holandie, francje, anglie i 4-najlepszych zawodnikow z polski , przepraszamy ze nie bedzie mistrzow z bialorusi, ukrainy i rosjii

walki beda o mistrzostwo swiata, europy, interkontynentalne i do tego wszystkie zawodowe

gala odbedzie sie w jednej z najwiekszych hal w polsce, a bilety beda tylko troszke drozsze niz na super mistrzostwa polskiej ligi MT i K-1

oprawa imprezy rowniez bedzie niespotykana, z wieloma niespodziankami, o ktorych nie bedziemy mowic nawet do czasu rozpoczecia tego wielkiego wydarzenia

prosze sie wiec uzbroic w cierpliwosc i na razie ogladac w kraju, fenomenalne gale , turnieje i ligi roznych sztuk walk, a jeszcze w tym roku obiecujemy wszystkim milosnikom i wojownikom sztuk walk takie widowisko, jakie tylko mozna zobaczyc w telewizji i to nie zawsze

BOTB
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJLEPSZA GALA SPORTOW WALKI W HISTORII POLSKI
Jesli to jest prawda to nie moge sie doczekac :) rozumiem ze masz jakis kontakt(a moze bierzesz udzial w oraganizowaniu?) z organizatorami tej gali, szkoda ze nie bedzie Kickboxingu(jako samego w sobie bo K1 to prawie to :wink: ), ale proponuje chociaz honorowo zaprosic M.Piotrowskiego jako goscia :D
  • 0

budo_bielak91
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJLEPSZA GALA SPORTOW WALKI W HISTORII POLSKI
I R.Murata :D
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJLEPSZA GALA SPORTOW WALKI W HISTORII POLSKI
Pachnie mi tu wielki promotor za oceanu. Pan debeściak. FAjnie że się zjawisz bo masz duże zaległości finansowe u kilku moich kolegów. Już czekają i na pewno będą u Ciebie na galii. Pan debeściak swoją nieudolność próbuje wyładować na KB bo wie iż nikt z nim nie bedzie gadał. proponuje nazwe gali "Debeściak nad debeściakami III" Podsumowując jeśli chcesz z tym kims wspolpracować to wyrzuc portfel bo już nie będzie Ci potrzebny. Jest bardziej skuteczny niż moja żona bo ona chociaż zostawia mi drobne:):):)

żenada
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJLEPSZA GALA SPORTOW WALKI W HISTORII POLSKI
a i pisze się kickboxingu nie ma spolszczonej wersji
  • 0

budo_botb
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJLEPSZA GALA SPORTOW WALKI W HISTORII POLSKI

Pachnie mi tu wielki promotor za oceanu. Pan debeściak. FAjnie że się zjawisz bo masz duże zaległości finansowe u kilku moich kolegów. Już czekają i na pewno będą u Ciebie na galii. Pan debeściak swoją nieudolność próbuje wyładować na KB bo wie iż nikt z nim nie bedzie gadał. proponuje nazwe gali "Debeściak nad debeściakami III" Podsumowując jeśli chcesz z tym kims wspolpracować to wyrzuc portfel bo już nie będzie Ci potrzebny. Jest bardziej skuteczny niż moja żona bo ona chociaż zostawia mi drobne:):):)

żenada


Po pierwsze, drogi panie kickfan, kickman czy fuckman, jak pan tam sie nazywa, nie interesuja mnie panskie slowa bo z tego co sie dowiedzialem to kazdy u nas w kraju pana dokladnie zna, z pana bezczelnosci, chamstwa, szkalowania i proby destrukcji innych sztuk walki, a przede wszystkim Polskiego Zrzeszenia Muaythai pana Szlachty.

Po drugie, nie interesuja mnie inni ludzie, chocby mieli nawet zaleglosci finansowe w postaci milionow zlotych, bo to nie jest moja sprawa, a tylko osob z tym zwiazanych i wypisywanie jakichs bredni i klamstw moze tylko doprowadzic do bardzo przykrej sytuacji dla pana za upublicznianie jakichs kosmicznych, niewiarygodnych informacji, jak zwykle klamliwych, z ktorych pan slynie.

Po trzecie , jesli juz pan wypisuje takie nonsensy to prosze operowac konkretami, imionami, nazwiskami, firmami, zeby wszyscy wiedzieli o co dokladnie chodzi, a nie jakims dziwnym, niezrozumialym dla wszystkich belkotem, "debesciak", "z za oceanu", "debesciak nad debesciakami", itd.itp. wtedy moze wszyscy dowiemy sie jakiejs ciekawej prawdy, ktorej moze zeczywiscie nie znamy, a pan tak.

Po czwarte, ja gdybym byl prezesem Polskiego Zwiazku Kikboksingu lub co najmniej w jego zarzadzie, to nie spoczalbym dopoki, doputy by pana nie usunieto z jego szeregow, a wie pan dlaczego, bo od wielu , wielu lat osmiesza pan i niszczy ten zwiazek, ktory latami i ciezka praca byl budowany przez innych, a jak, to po przez wlasnie osmieszanie , szkalowanie , podkladanie klod, nasmiewanie sie, pisanie anonimow do roznych instytucji, medii, na temat innych sztuk walki, a w szczegolnosci chodzi mi o Polskie Zrzeszenie Muay Thai, ktore pan doskonale wie, ze jest chociaz mlodsza organizacja to i tak jej ogolna struktura i wyniki sa duzo lepsze od PZKB.

Po piate, pisze w tekscie kikboksing, bo ja nie jestem tak wyuczony jak pan i nie znam jezyka angielskiego na tyle, aby uzywac poprawnej pisowni, nawet nigdy nie bylem za granica w porownaniu do pana, swiatowych wojazy.

Po szoste, co pan zrobil dobrego w przeszlosci i terazniejszosci dla PZKB, kompletnie nic, no moze po za osmieszaniem i proba niszczenia innych zwiazkow sztuk walki, oraz pokazywaniem sie na roznych imprezach, chodzeniem z nosem do gory na nich i wychwalania sie, kto i co pan jest, a prosze mi wierzyc, kazdy w polsce wie ze jest pan zerem, jesli chodzi o sztuki walki oraz pana osobowosc.

Po siodme, mysle ze czas juz jest sie zajac swoimi sprawami, a nie innych, bo czasami mozna za daleko zabrnac i nie miec odwrotu.

Po osme, pisze do pana po raz pierwszy i ostatni, dlatego ze wiecej nie bede schodzil do pana, niskiego, haniebnego, nikczemnego, podstepnego poziomu, bo tak tu mnie w naszym kraju, Polska, przez cale zycie uczono.

botb
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJLEPSZA GALA SPORTOW WALKI W HISTORII POLSKI
NIE operuje nazwiskiem bo mam odrobine przyzoitosci, a nazwisko znają wszyscy zainteresowani i poszkodowani. Dobrze pamiętam, gdy szefa PZMT głośno wyzywłeś od gówniarzy i śmiesznych ludzików. To ty jezdziłeś do Tajlandii i szkoalowałeś go i ty śmiesz twierdzic o jakis donosach itp. Przedstawiciele ISKA na europę wypowiadają się o twojej osobie w jak najgorszych słowach. Pwypisujesz bzdury o galli jedynie na forum KB i MT chociaż większość wymienionych sztuk walki jest z poza tej grupy Dlaczego nie na karate czy mma ? Dlatego, że swoje braki i frustracje przelewasz na innych. Jest wiele osób w Polsce które ma prawo oceniać moją pracę, ale ty do nich nie należysz. Jesli szef PZMT chce z Tobą współpracować to jego sprawa, jednak co ty możesz mu dać czego on nie ma. Pieniędzy nie masz co pokazała ostatnia impreza(chociaż udajesz zamożnego), kontakty on sam ma całkiem niezłe. Swoją osobowością a raczej jej brakiem go nie zachwycisz.Uwielbiam ten typ ludzi, którzy wyjechali z Polski a teraz przyjeźdżają i chcą nas uczyć, chocaż sami g umieją. Za 2 dni jadę do Płocka by zobaczyć kawał dobrej imprezy dużo lepszej niż ta która oglądaliśmy rok temu. Proponuje Ci byś poprosił organizatora o kasetę może nauczysz się robić dobre imprezy.
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJLEPSZA GALA SPORTOW WALKI W HISTORII POLSKI
I co to znaczy?

Po siodme, mysle ze czas juz jest sie zajac swoimi sprawami, a nie innych, bo czasami mozna za daleko zabrnac i nie miec odwrotu.

a to już brzmi jak groźba i bardzo chętnie o tym podyskutuje geniuszu sztuk walki. Może się spotkamy to będziesz mógł to wyjaśnić osobiście
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJLEPSZA GALA SPORTOW WALKI W HISTORII POLSKI
Hej! bez slownych przepychanek prosze.... :roll: jesli wiadomo cos o gali to prosimy o info albo szczegoly rozmowy, jak nie to czekamy...
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJLEPSZA GALA SPORTOW WALKI W HISTORII POLSKI
ok skorpiob :) :):)
  • 0

budo_cyklonpoznan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 147 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Alliance team / P-Ń
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJLEPSZA GALA SPORTOW WALKI W HISTORII POLSKI
czemu modelator podwiesił temat jezeli nie wiemy czy te informacje są wiarygodne ?????
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJLEPSZA GALA SPORTOW WALKI W HISTORII POLSKI
Moze moderator wie wiecej niz my ,albo poprostu zaufal zeby bardzo dobra gala(w przypuszczeniu) miala szanse dobrze sie wypromowac.
  • 0

budo_roughboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 632 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJLEPSZA GALA SPORTOW WALKI W HISTORII POLSKI
Na dobrą galę zapraszam jutro do Płocka. Więcej szczegółów na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Retransmisja w niedzielę o 19:00 na POLSAT SPORT EXTRA ( 3 godziny do 22:00 ), potem jeszcze będą powtórki 5 - 6 razy na Polsat Sport i na głównym POLSAT.

Pozdrawiam.
  • 0

budo_zawodnik mt
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJLEPSZA GALA SPORTOW WALKI W HISTORII POLSKI
Gala w Płocku -REWELACJA pod każdym względem
Wielkie podziękowania dla organizatora!!!!!
Oby jak najwiecej takich imprez było w polsce
  • 0

budo_malas
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 81 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJLEPSZA GALA SPORTOW WALKI W HISTORII POLSKI
wie ktos kiedy sa te powtorki tej gali z plocka?
  • 0

budo_roughboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 632 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJLEPSZA GALA SPORTOW WALKI W HISTORII POLSKI
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] <-- wszystkie informcje są tu
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024