Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dlaczego nie działa??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_radaga
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Dlaczego nie działa??
Jakiś czs temu mój dobry znajomy kupił Inove X1 i jakie było jego zdziwienie kiedy po zmianie baterii latarka nie zadziałała. Jeśli ktoś z was drodzy koledzy ma jakieś pomysły dlaczego ?? to proszę o pomoc. Na koniec dodam jeszcze, że latarka działa jedynie na baterii z jaką była oryginalnie kupiona tj. Duracel Ultra MX 1500 , a której nie możemy nigdzie dostac.
  • 0

budo_wojtek_pl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego nie działa??
Najprostsze co mi przychodzi do głowy to włożyć baterię odwrotnie (tylko najpierw przeczytać instrukcje, czy taka zmiana nie sfajczy elektroniki w latarce !!!).
Albo wybrać inny rodzaj baterii, bo ten ma np za mało wystający kontakt plusowy ? A jakiej marki jest ta nowa bateria ?
  • 0

budo_cassini
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1739 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kresy

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego nie działa??
A nie wylało czasem baterii oryginalnej?
W brew pozorom czasem i te nowe potrafią się w ten sposób popisać. :wink:
Jak Nie, to zastosować się do tego, co napisał mój przedmówca. :)
  • 0

budo_misiakus
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 422 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego nie działa??
Osobiście od lat omijam Duracell'e .... dokładnie to od czasu, kiedy wylały mi razem chyba ze 3 komplety ALKALICZNYCH w różnym sprzęcie.
Ponoć jest to najbardziej podrabiana marka na świecie ... no ale ja swoich nie kupowałem na bazarze tylko w hurtowni elektrycznej i markecie w promocji.
I zapaprały mi Maglite 2D duże i jakiś inny sprzęt na AA.
Dziękowalem wtedy Górze, że do palmtopa, którego wtedy rok czasu spłacałem nie włożyłem ...

Ogólnie od sporej ilości użytkowników opinie słyszałem, że na rynek polski i wschodni robione były baterie ... mniej doskonałe baterie ogólnie przez duże koncerny co baterie markują.
Co w sumie wyszło też w praniu bo jakoś tak szybciej padały kupione u nas od takich dostanych gdzieś z pilotem na przykład z napisem made in Japan :)

Pozdrawiam
  • 0

budo_radaga
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego nie działa??
Bateria nie wylała bo latara na niej dalej świeci tylko słabo. A co do marek jakie próbowałem do niej wkłada to było ich naprawde wiele do Sanyo przez Panasonic skończywszy na innych Durecellkach. Na tym włsnie polega cały problem że nadal świeci tylko słabo na oryginalnej bateri z jaką została zakupiona a na innych nie chce :( . Moze ktos wie co znaczy MX 1500 ?? bo to jest jedyna różnica między baterią na której świeci a miedzy innymi bateriami które mają napisane MN 1500.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024