Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nożownicy na studniówce


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
48 odpowiedzi w tym temacie

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nożownicy na studniówce

Ciekawe czy na tej studiowce ktos nie krecil kamera zdarzenia obejrzal bym to w celach naukowych.

Zazwyczaj zatrudnia się kamerzyste, żeby miec pamiątke ale myśle, że JEŚLI to nagrał to raczej przekazał policji jako materiał dowodowy a nie pamiątka do wspominania w filmie klasowym.

Ja pierdole jak czytam te historie to myśle, że z wprowadzoną karą śmierci poprostu mieliby ręce pełne roboty :!: Tyle pojebów na krzesło :!:
  • 0

budo_tex
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nożownicy na studniówce
Kurde ja tez miałem stódniówke pare dni temu ale naszczescie nic sie takiego nie działo (tylko jakis łepek dostał widelcem w dekiel) a potem jego kumpel przyszedł sie popruć ale po rozmowie "wychowawczej" rozmyslil sie z kozaczenia.
Nawiązując do tematu noży, to miałem tez taką sytuacje ostatnio ze mijałem dwóch drechów, i strasznie sie na mnie gaili wiec kulturalnie spytałem na co sie tak patrzą. Oni cos posapali ja tez, i od słowa do słowa padło hasło "no to chodz" no to zakładam szczęke i ide......na szczescie dzieliło nas kilka metrów, bo jak wyciągałem ochraniacz na zeby on sięgnął do kiermany po nozyk. Mysle ze chciał postraszyc, bo wyciągnął go tak zebym widział, a nie jak byłem na wyciągniecie reki, ale wolałem sie nie przekonywac czy to na postraszenie wiec mówiec odwóciłem sie i przyspieszyłem tempa (lekki trucht). Nie chce wiedzieć jak by sie to skonczyło gdybym nie pomyslał trzezwo.... pewnie pisał by o mnie FAKT czy jakis inny szmatławiec. pozdrawiam i jebac nożowników
  • 0

budo_sir_francuz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mroczne zakątki Rio de Janeiro
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Nożownicy na studniówce
Jak czytam wasze posty to ciesze sie ze mieszkam w małym miescie :)
U nas takich akcji nie ma ... i dobrze :wink: 8)
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nożownicy na studniówce

trzoda na imprezach zawsze byla wiec i to jakos mnie specjalnie nie dziwi - choc oczywiscie fakt uzycia nozy jest straszny i swiadczy o kompletnym debilizmie tych ludzi za co powinni byc stosownie ukarani

natomiast nazywanie ich "profesjonalnymi nozownikami" jest jeszcze wiekszym idiotyzmem i za to becki powinien dostac ten pismak.. bo takimi textami manipuluje sie opinia spoleczna i potem populisci i freaki przekuwaja to na rozne dziwne zapisy prawne krzywdzace normalnych ludzi..


osoby te byly karane wiec moze byly to przestepstwa z uzyciem noza i moze o to wlasnie autrorowi tekstu chodzilo :)
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Nożownicy na studniówce
szczegolnie, ze autorem tekstu byl ojciec tego boksera ;]
  • 0

budo_garret
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legionowo
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nożownicy na studniówce

trzoda na imprezach zawsze byla wiec i to jakos mnie specjalnie nie dziwi - choc oczywiscie fakt uzycia nozy jest straszny i swiadczy o kompletnym debilizmie tych ludzi za co powinni byc stosownie ukarani

natomiast nazywanie ich "profesjonalnymi nozownikami" jest jeszcze wiekszym idiotyzmem i za to becki powinien dostac ten pismak.. bo takimi textami manipuluje sie opinia spoleczna i potem populisci i freaki przekuwaja to na rozne dziwne zapisy prawne krzywdzace normalnych ludzi..


osoby te byly karane wiec moze byly to przestepstwa z uzyciem noza i moze o to wlasnie autrorowi tekstu chodzilo :)


Rany, to były słowa ojca tego pociętego boksera, czego się czepiacie :?: Co ty byś powiedział gdyby ci syna pocieli :?: Przecież nie "to byli zwykli leszcze, tyle że mając noże poczuli się mocno..."
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nożownicy na studniówce

szczegolnie, ze autorem tekstu byl ojciec tego boksera ;]


a nie zalooalem dokladnie ;)







trzoda na imprezach zawsze byla wiec i to jakos mnie specjalnie nie dziwi - choc oczywiscie fakt uzycia nozy jest straszny i swiadczy o kompletnym debilizmie tych ludzi za co powinni byc stosownie ukarani

natomiast nazywanie ich "profesjonalnymi nozownikami" jest jeszcze wiekszym idiotyzmem i za to becki powinien dostac ten pismak.. bo takimi textami manipuluje sie opinia spoleczna i potem populisci i freaki przekuwaja to na rozne dziwne zapisy prawne krzywdzace normalnych ludzi..


osoby te byly karane wiec moze byly to przestepstwa z uzyciem noza i moze o to wlasnie autrorowi tekstu chodzilo :)


Rany, to były słowa ojca tego pociętego boksera, czego się czepiacie :?: Co ty byś powiedział gdyby ci syna pocieli :?: Przecież nie "to byli zwykli leszcze, tyle że mając noże poczuli się mocno..."


ze ja sie czepiam??;>
  • 0

budo_ambull
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 782 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nożownicy na studniówce

strasznie sie na mnie gaili wiec kulturalnie spytałem na co sie tak patrzą.

po co, cwiczysz i myslales ze leszczy najebiesz?
  • 0

budo_tex
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nożownicy na studniówce
nie chodziło konkretnie o najebanie, ale zawsze warto spróbowac (wiesz to ich spojrzenie mówiło : "chodz go wyjebiemy z telefonu za rogiem" wiec wolałem uprzedzic.) Wtedy nie powiedział bym ze to leszcze bo byli troszke wyzsi i "szersi" ode mnie. pozdr.
  • 0

budo_kamagong
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cz-wa/Wrocław/Wa-wa
  • Zainteresowania:FMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Nożownicy na studniówce
Bardziej rzeczowo opisali to tutaj [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Poprzedni artykuł był napisany jakoś idiotycznie i odebrałem go raczej jako jakieś kretyńskie zachwalanie sprawności naszego boksera a całe zdarzenie jak jakąś krótka przepychankę bez większych konsekwencji. Cieszę się, ze nikt nie zginął i mam nadzieje, że ranni szybko dojdą do siebie.

Sir_Francuz napisał:
"Jak czytam wasze posty to ciesze sie ze mieszkam w małym miescie :)
U nas takich akcji nie ma ... i dobrze :wink: 8) "

Muszę Cie rozczarować, takich idiotów jest wszędzie pełno.

Nie wiem kogo powinno się nazywać "profesjonalny nożownik" ale w moim odczuciu taka nazwa (może ze względu na słowo "profesjonalny") ma jakieś takie dumne brzmienie, które moim zdaniem nie pasuje do takich popier....ców.
  • 0

budo_garret
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legionowo
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nożownicy na studniówce

Zaatakowanym licealistom nikt nie przyszedł z pomocą. Wynajęta przez organizatora studniówki ochrona nie reagowała. Kiedy nożownicy rzucili się do ucieczki, maturzyści sami ich zatrzymali.


Że k*** CO :?:
Ochrona nie raagowałą :?:
to po jaką cholere ich wynajęto :?: Żeby zabierali uczniom alkochol, k#*$^ Ich mać :?:
  • 0

budo_kapucyn
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nożownicy na studniówce

takie zachowanie może dać ministrowi edukacji do likwidacji tradycyjnych studniówek a moze nawet i matur


U mnie w szkole studniowka to nie jest impreza 'szkolna'. Dyrekcja ani nauczyciele nic do niej nie maja, organizowana jest przez Rade Rodzicow i oni wszystko zalatwiaja.

Co do studniowki... Za tydzien mam taka, masa ludzi zobaczymy jak to bedzie. Co do takich ludzi, nozownikow to zenada... :? Szczescie, ze nic powaznego sie temu bokserowi nie stalo, znaczy, ze dal rade i nie zszedl...

Hmm 'profesjonalni nozownicy' - mysle ze to stwierdzenie odnosilo sie do tego, ze goscie byli juz notowani i to pewnie za jakies akcje z nozami wlasnie

A tak ode mnie. Sprawdzaja czasem pod katem alkoholu przed wejsciem. O zgrozo, powinni sprawdzac wlasnie pod katem jakis sprzetow... Ale to chyba brak swiadomosci organizatorow, ze co raz wiecej leszczy nosi przy sobie sprzety i nie po to, zeby ew sie obronic tylko po to zeby jakas burde zainicjowac.

Chcialbym zwrocic uwage na jeszcze jedna rzecz, mianowicie miejsce w ktorym byla ta studniowka. To jedena z drozszych miejscowek w Warszawie, wiec i pewnie jakies liceum do ktorego uczeszczaja jacyc madrzejsi ludzie, wzglednie dzieci ludzi wysoko postawionych. I tutaj, z kim zadaja sie panienki ktore pewnie w srodowisku uwazane sa za inteligente i takie tam farmazony... :?
  • 0

budo_genesius
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 435 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Najwyższej Półki
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Nożownicy na studniówce
A ja mam jutro 100dniowke...
Po zobaczeniu pewnego filmiku u efektach ran zadanych nozem powiem tak:
"Jak noze pojda w ruch, to nie bede udawal bohatera, tylko sie zwijam..."
  • 0

budo_garret
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legionowo
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nożownicy na studniówce

A ja mam jutro 100dniowke...
Po zobaczeniu pewnego filmiku u efektach ran zadanych nozem powiem tak:
"Jak noze pojda w ruch, to nie bede udawal bohatera, tylko sie zwijam..."


Mądra decyzja :D
Ja jeśli w takiej sytuacji albo bym spanikował i zaczoł uciekać albo złapał krzesło i zaatakował nożownika... Od tyłu oczywiście, nie frontalnie :D
Życze miłej i spokojnej zabawy na studniówce :)
Ja mam za tydzień :D
  • 0

budo_dzey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2486 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z grzbietu wielblada
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nożownicy na studniówce

Od tyłu oczywiście


bohaterzy.. :lol:
  • 0

budo_genesius
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 435 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Najwyższej Półki
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Nożownicy na studniówce

Od tyłu oczywiście


bohaterzy.. :lol:


Chcialbym dozyc w zdrowiu 894 postow... :wink:
  • 0

budo_marcellous
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tout le monde.

Napisano Ponad rok temu

Re: Nożownicy na studniówce
Panowie!
Przepraszam bardzo, ale jedna rzecz dziwi.
Otoz gdyby umieli sie poslugiwac nozami to na tej studniowce bylyby trupy.
Nawet na 2 ludzi z nozami wystarczy baton i trzezwa ocena sytuacji.
Takie sytuacje zdarzaja sie na prawie kazdej bramce czy przed klubem w kazdy weekend.
Jesli byla tam ochrona to byli to z d*** ochroniarze.
Pozdrawiam :twisted:
  • 0

budo_genesius
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 435 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Najwyższej Półki
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Nożownicy na studniówce

Panowie!
Przepraszam bardzo, ale jedna rzecz dziwi.
Otoz gdyby umieli sie poslugiwac nozami to na tej studniowce bylyby trupy.
Nawet na 2 ludzi z nozami wystarczy baton i trzezwa ocena sytuacji.
Takie sytuacje zdarzaja sie na prawie kazdej bramce czy przed klubem w kazdy weekend.
Jesli byla tam ochrona to byli to z d*** ochroniarze.
Pozdrawiam :twisted:


hmm...
Na studniowke, to sie nie bierze koksow, tylko dziadkow, bo tansi...

Tak btw, to ja nie nosze przy sobie batonow, gazu ani innych wafelkow...
  • 0

budo_marcellous
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tout le monde.

Napisano Ponad rok temu

Re: Nożownicy na studniówce

Panowie!
hmm...
Na studniowke, to sie nie bierze koksow, tylko dziadkow, bo tansi...

Tak btw, to ja nie nosze przy sobie batonow, gazu ani innych wafelkow...


Oczywiscie zgodze sie, ale jednak praca ochrony jest ochrona!

Ja nosze, zboczenie zawodowe. :lol:
  • 0

budo_genesius
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 435 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Najwyższej Półki
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Nożownicy na studniówce
No... :-)
Ja juz jestem po...
Jedyne co zostalo zasztyletowane, to moj filet z kurczaka... :twisted:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024