Skocz do zawartości


Zdjęcie

krav maga:kto tu kłamie?!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

budo_brodaty krasnal
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: krav maga:kto tu kłamie?!
Niestety jest w tym dużo racji. Na początku wydawało nam się, iż jest cudownie darmowe seminaria itp. Następnie trzeba było za wszystko płacić, no, ale gdyby było to powiedziane od początku to była by to inna historia.
Przyjeżdżaliśmy na seminaria do Łodzi a tam ciągle to samo.
T. Adamczyk na egzaminy do sekcji nie przyjeżdża już chyba od 5 lat (chyba wszyscy to wiedzą) traktowanie studentów w ten sposób to duże lekceważenie.
Bardzo częsta niestety mija się z prawdą i to w bardzo błachych sprawach no gdyby coś jeszcze nowego pokazał a tu gościu ćwiczy 2 lata i zostaje Instruktorem (a koordynacja ruchowa przy tym ….. Beznadzieja)
Kto na tym cierpi Instruktorzy, którzy przykładają się do swojej roboty?
  • 0

budo_borys-wodzu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: krav maga:kto tu kłamie?!

chodzi oczywiście o Moim zdaniem najlepiej sie spotkać osobiście i sobie w oczy wyjaśnić problemy

Mój miły Grocie!:) ja nie muszę niczego Tobie wyjaśniać....natomiast nie tylko ja zadałem pytania odnośnie Kapitana Sawickiego i jego koncepcji treningowo-technicznej pt."Israeli Krav Maga"i nadal ani ja ani inni zaiteresowani nie otrzymalismy zadnej odpowiedzi ani wyjaśnienia.....może skontaktuj się z Ave i z Krasnalem i jakoś przemyślcie rzeczowe odpowiedzi bo pytania czekają......
  • 0

budo_borys-wodzu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: krav maga:kto tu kłamie?!
Brodaty Krasnalu,z moich informacji wynika że akurat w powyższym swoim poście masz dużo racji.Jeśli widzę ,że piszecie Panowie rzeczowo to nie "naskakuję"(jak to określił Grot) na nikogo ....aczkolwiek czy rzeczywiście nie organizował w sekcjach egzaminów? -przecież z tego dostawał kasę i chybą niemałą
  • 0

budo_borys-wodzu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: krav maga:kto tu kłamie?!
.....T.Adamczyk oczywiście
  • 0

budo_brodaty krasnal
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: krav maga:kto tu kłamie?!
Borys- …. co do kasy z egzaminów Tomasz Adamczyk zazwyczaj na nie nie przyjeżdża, a egzaminy przeprowadzają instruktorzy, którzy prowadzą sekcję, która ma być egzaminowana (nagminna sytuacja o tym wie prawie każdy student) Przedtem oczywiście zapowiadając się?
Instruktor przeprowadza egzamin a kasę i tak bierze Adamczyk. Pytanie tylko czy to jest w porządku pozostawiam innym. I to są fakty
:-)
  • 0

budo_thufir hawat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: krav maga:kto tu kłamie?!

Nik nie zna Eyala w Izraelu i jego organizacja nie jest tam zarejestrowana (rozmawiając z W. Kopciem, który to był zaproszony przez Eyala do Izraela- stwierdził, iż tylko była to wycieczka krajoznawcza z elementami samoobrony).


W 2004 roku byłem na Touring and Trining in the Holy Land organizowanym przez IKMF. Trenowalismy po 6 godzin dziennie z Eyalem i Gabim, dla chetnych byly też dodatkowe treningi wieczorem w sekcji Gabiego. Wycieczki były dwie- jedna dwudniowa do Jerozolimy, Masady i Morza martwego, druga na północ Izraela. W tych dniach treningi trwały po 2 godziny (plus wspinaczka na szczyt Masady w 35 stopniowym upale ;) ). Tak więc raczej trudno by to było zakwalifikowac jako "wycieczkę krajoznawcza z elementami samoobrony".

Jeden z treningów mielismy w Instytucie Wingate. Z cała pewnoscią zatrudnieni tam instruktorzy nie tylko znali Eyala, ale równiez odnosili sie do niego z wielkim szacunkiem (uczestniczyli lub przygladali sie naszemu treningowi).

Pozdrawiam, Thufir
  • 0

budo_borys-wodzu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: krav maga:kto tu kłamie?!
Jarek Kaminski napisał:
Karolak...

Powiem szczerze - nie zabardzo chyba wiesz o czym mówisz... Nie widziałes, nie ćwiczyłeś, a jesteś najbardziej wyszczekana osoba. Przyjdź, sprawdź Krzysztofa Sawickiego i jego NIELEGALNOŚĆ, a potem pogadamy, bo tak to do niczego jeszcze taka paplanina nie doprowadziłą. Kazdy jest mocny w gędbie

Dujeb używa nielegalnie loga jeśli chcesz widzieć i w związku z tym juz tego logo nie ma na jego stronie - jesli nie zauważyłeś ...

A ty młody997 nie pisz mi tu dyrdymałów o swoim instruktorze... Imi wyznaczył następcę. Jest to filmie. Takie opowieści snuja ci, którzy chca sie wypromowac na mistrzów, którymi niestety nie są.
A jak myslisz u kogo Dujeb zdawał na czarny pas?


Jarek Kamiski.....zadałem pytania skierowane do ciebie ,do Ave i do Brodatego Krasnala-czyli do osób których posty świadczyły ,że mają sporą wiedzą odnośnie odnośnie Israeli Krav Maga i Krzysztofa Sawickiego i nadal nie otrzymaliśmy odpowiedzi .....A ZADANE PRZEZE MNIE PYTANIA CZEKAJĄ NADAL NA ODPOWIEDZI.....a może są te pytania są zbyt "niewygodne" i będą nadal ignorowane?.....
Odnośnie tego co napisał Jarek Kaminski -że "R.DOUIEB używa loga nielegalnie" i że tego "loga nie ma już na stronie Douieba" to proponuję sprawdzić prawdziwość tego co napisał Jarek Kaminski na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i kliknąć na "Le krav maga"-w lewym górnym rogu na następnie zapoznać się z wykresem na dole strony.....co może rozjaśnić też to co również napisał Jarek Kaminski o rzekomym"wyznaczeniu następcy" przez Imiego.

Powyższe posty niezbicie udowadniają ,że KŁAMIĄ poplecznicy/klakierzy K.Sawickiego(a zapewne także K.Sawicki również) próbując wszelkimi sposobami wypromować Israeli Krav Maga i używają bezczelnych kłamstw aby oczerniać SKMP i nawet samego R.Douieba
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024