Skocz do zawartości


Zdjęcie

MISTRZOSTWA POLSKI MUAYTHAI - WARSZAWA 9-10.12


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

MISTRZOSTWA POLSKI MUAYTHAI - WARSZAWA 9-10.12
omunikat Organizacyjny Mistrzostw Polski Muay Thai
Data: 9-10.12.2006
Miejsce: Cos Torwar ul. Łazienkowska 6a
Organizator: K.S Prakong, Komisja Muay Thai PZKB

Plan mistrzostw:

9.12.06 (sobota)
9-11 - rejestracja zawodników,
11.30 - losowanie walk,
12 - turniej pierwszych walk
14 - walki eliminacyjne

10.12.06 (niedziela)
11.00 - rozpoczęcie walk finałowych.

Warunki startu:

- zgłoszenia do 07.12.2006 ( po tym terminie zgłoszenia nie będą przyjmowane.)
- aktualne badania lekarskie
- ubezpieczenie NNW
- uregulowana opłata startowa 30 zł
- licencja zawodnicza(według wymagań PZKB/MT)

Walki odbywają się według przepisów WMF- dozwolone techniki( łokcie, kolana, klincz, kopnięcia, techniki bokserskie)
Zawodnicy walczą w pełnych ochraniaczach ( korpusy, ochraniacze na łokcie, piszczele, rękawice, kaski).

Wyposażenie zawodnika:
Bandaże, ochraniacz szczęki, ochraniacz krocza, spodenki, koszulka na ramiączka, nagolenniki, pozostały sprzęt zapewnia organizator.

Kategorie wagowe:
Juniorzy: 16-17 lat -51, -54, -57, -60, -63,5, -67, -71, -75, -81,
Seniorzy: -51, -54, -57, -60, -63,5, -67, -71, -75, -81, -85, -91,+91
Kobiety: -51, -54, -57, -60, -63,5, -67, -71, -75

Walki trwają 3x 2 minuty z jedno-minutową przerwą.

UWAGA!!!

W turnieju pierwszych walk mogą startować osoby które mają maksymalnie 2 walki stoczone w Muay Thai, opłata startowa dla tych zawodników wynosi 20 zł.

Kontakt, zgłaszanie zawodników, pytania dotyczące Mistrzostw:
0503 517 535
e-mail: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Dla osób chcących skorzystać z noclegu w trakcie trwania zawodów proponujemy Hotel "Legia", mieszczący się na ul. Powązkowskiej 59. Tam można będzie wynająć pokój na koszt własny. W razie wszelkich pytań proszę kontaktować się z biurem PZKB lub z organizatorem Mistrzostw.
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MISTRZOSTWA POLSKI MUAYTHAI - WARSZAWA 9-10.12
zgłoszono już około 80 osób w tym 18 osób w turnieju pierwszych walk. Dobrze iż będzie to impreza dwudniowa:):)
  • 0

budo_andee
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: MISTRZOSTWA POLSKI MUAYTHAI - WARSZAWA 9-10.12
I jak odbyły się zawody? Może ktoś złoyć relacje? Miałem byc, ale niestety brak funduszy na podroz.
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MISTRZOSTWA POLSKI MUAYTHAI - WARSZAWA 9-10.12
wyniki i fotki na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_arturp
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lębork/Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: MISTRZOSTWA POLSKI MUAYTHAI - WARSZAWA 9-10.12
Witam!

Byłem na zawodach i mam troche krytycznych uwag (chodzi o dzien eliminacji, na finały juz nie miałem ochoty iść).

Od razu chce uprzedzić że chodze na wiele imprez związanych z "walką", jedne maja klimat kameralny a inne to wielki show. Czesc imprez jest tez za darmo bez biletu i w tych wypadkach wymagam mniej od organizatorow. Jezeli mam zapłacic, to tez wymagam porzadnego traktowania widza, nawet jeżeli ma być to 10zł.

Impreza oczywiście zaczela sie z opoznieniem, jak wiekszosc imprez ktore nie sa transmitowane na zywo. Ludzie siedzieli na krzeslach i klneli pod nosem ze tak dlugo trzeba czekac.
Nastepnie wyskoczyl redaktor naczelny miesiecznika SDW i powiedzial ze o 13:15 na pewno ruszy impreza i mozan sobie synchronizowac zegarki.
Gdybym sie jego posluchal, to do konca zycia bym chodzil zawsze mozno spozniony.

Najpierw walki "pierwszego kroku", ponownie wodzirej z SDW czyta walki, nie podajac jaka waga i z jakiego klubu. A jest to bardzo istotne, przy pierwszych dwoch walkach tylko podal takie dane. W eliminacjach tez podawal tylkonazwisko, a widzowie mieli do rozwiazywania lamiglowki w jakiej wadze może walczyc zawodnik.

Podczas walk 1 kroku, walczyly 2 dziewczyny, jedna przy kopnieciu zlapalala druga za noge i sedzia ringowy przerwal walke upominajac łapiącą. W przerwie miedzy rundami, trener łapiącej zwrocil uwage sedziemy ze przepisy sa inne. Ringowy naradzil sie z punktowym i przyznal trenerowi racje.
Jezeli impreze sedziuja sedziowe z PZKB to przepisy powinni znac dobrze, a nie ze dochodzi do takich sytuacji.

Nie wiem czy lekarz byl spolecznie, czy mu placono, ale czas reakcji byl bardzo dlugi (choc siedzial 1,5 metra od ringu). Zawsze bez zalozonych rekawiczek (troche czasu mu zajmowalo zakladanie), zawsze go trzeba bylo wolac pare razy. Nadawal sie tylko do pracy w karetkach w Lodzi.

To chyba tyle krytycznych uwag.
Salka nie byla za duza, kameralny klimat, wszyscy sie pomieslcili, z pierwszych rzedow widok bardzo dobry.

Pozdrawiam
ArturP
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MISTRZOSTWA POLSKI MUAYTHAI - WARSZAWA 9-10.12
muszę zgodzić się z kolegą. Niestety sędziowie znowu spóźnili się( w katowicach było podobnie) i wszystko przesuneło się. Czas coś z z tym zrobić.
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: MISTRZOSTWA POLSKI MUAYTHAI - WARSZAWA 9-10.12
Pytanie

Podczas walk 1 kroku, walczyly 2 dziewczyny, jedna przy kopnieciu zlapalala druga za noge i sedzia ringowy przerwal walke upominajac łapiącą


Coś więcej na ten temat można ? Jeżeli chodzi o amatorskie MT, to po złapaniu nogi można maks 1 krok (w dowolnym kierunku) zrobić i trzeba uderzyć albo puścić (jak ktoś zrobi 2 kroki to nic się nie stanie :) ) Ponieważ tutaj nie napisałeś co się działo po złapaniu to ciężko stwierdzić czy sędzia jednak miał rację czy też nie.

Tak zapytałem.. w końcu moja działka :)
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: MISTRZOSTWA POLSKI MUAYTHAI - WARSZAWA 9-10.12
Może kolejna runda została rozpoczęta od wznowienia zaistniałej sytuacji - tzn. od przytrzymywania nogi przeciwniczki przez jedną z zawodniczek :roll:
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: MISTRZOSTWA POLSKI MUAYTHAI - WARSZAWA 9-10.12
A.. i czy można dowiedzieć się ile było walk ?
I czy była to impreza dwudniowa czy też nie ? (z relacji Artura to jasno nie wynika - tak jakby jednak jeden dzień ?)

Nie byłem, nie widziałem a ciekaw jestem :D
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MISTRZOSTWA POLSKI MUAYTHAI - WARSZAWA 9-10.12
przychylam się do opini OZZ
  • 0

budo_fmt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MISTRZOSTWA POLSKI MUAYTHAI - WARSZAWA 9-10.12
impreza trwala dwa dni w sobote eliminacje w niedziele finaly. ile bylo walk niewiem dokladnie wiec nic nie napisze zeby nie wprowadzac w blad. jesli chodzi o sedziowanie na ringu to bylo niezle ale punktowi bez kometarza
  • 0

budo_arturp
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lębork/Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: MISTRZOSTWA POLSKI MUAYTHAI - WARSZAWA 9-10.12
Walk musialo byc duzo, ja widzialem 9 pierwszego kroku i gdzies 10 juz eliminacji, a zawodnicy jeszcze czekali. Zmylem sie ok 18.

Jedna zawodniczka tylko zlapala noge i juz sedzia przerwal walke, w przerwie wymiana zdan z trenenrem lapiacej, konsultacja z punktowym i przyznaje trenerowi sedzia racje.
Jak tak to widzialem, moze ktos to lepiej widzial.

Pozdrawiam
ArturP
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: MISTRZOSTWA POLSKI MUAYTHAI - WARSZAWA 9-10.12
A no to dzięki - upomnienia nie powinno być :)
  • 0

budo_numer9
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: MISTRZOSTWA POLSKI MUAYTHAI - WARSZAWA 9-10.12
ja zapraszam na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - jest tam obszerna foto-relacja z finałów (niedziela); mamy też na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] komplet wyników (PZKB nie podał na razie złotych medalistów, którzy odebrali medale bez walki, bo nie mieli przeciwników).

A nad obszerniejszą relacją pracujemy. Będzie też tam parę słów o sędziach z mojego punktu widzenia :twisted:
  • 0

budo_numer9
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: MISTRZOSTWA POLSKI MUAYTHAI - WARSZAWA 9-10.12
Dołączona grafika - Janusz Janowski wciąż mocny...

Dołączona grafika - po tej walce (i tym werdykcie) trochę się działo...

Dołączona grafika - a to chyba największa niespodzianka Mistrzostw...

więcej w [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024