Skocz do zawartości


Zdjęcie

TaeKwonDo+Weapon(Wasze opinie)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: TaeKwonDo+Weapon(Wasze opinie)

Chciałem tylko uświadomić że samo posiadanie noża (sam mam z zasady przy sobie dwa) jeszcze o niczym nie świadczy. Na pewno człowiek jest dużo niebezpieczniejszy, ale nożownikiem jeszcze nie jest.

otoz to.

btw, po co ci az dwa noze przy sobie? ;)
  • 0

budo_pa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: TaeKwonDo+Weapon(Wasze opinie)

ale chyba nie widziałem ludzi, którzy zasuwają po mieście z nunchaku w ręce albo z czymś podobnym.


A ja widziałem. To znaczy nie w ręce to nunchaku, tylko zazwyczaj w kieszeni nosili. Poznałem takich paru, niezależnie jeden od drugiego, z resztą nawet z różnych miast, czyli nie są z jednej bandy :wink: . I naprawdę potrafili się tym sprzętem posługiwać. W akcji realnej co prawda żadnego z tych z nunchami nie oglądałem, ale mniej więcej widziałem, co potrafią i nie było to tylko machanie na pokaz.
  • 0

budo_venom(ksw)
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecinek
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: TaeKwonDo+Weapon(Wasze opinie)

Ale zasuwają z nozami, kastetami, kijami, łańcuchami, walą krzesłami, tulipanami i cegłami.


:D

jasne, ale w temacie jest o broni białej, i ciekaw jestem od kiedy krzesło czy kastet taką bronią są?? łancucha też się do tego nie zalicza....i raczej nie sądze aby ktoś wyczynowo ćwiczył walkę z użyciem cegły.
  • 0

budo_jobu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: TaeKwonDo+Weapon(Wasze opinie)

(...)walka bronią w sumie może się przydać, ale chyba nie widziałem ludzi, którzy zasuwają po mieście z nunchaku w ręce albo z czymś podobnym.


Nie widziałeś bo człowiek rozumny chowa pod bluzą/kurtką. Jak by Cię "mężczyzna pięknie zbudowany (Policeman)" złapał to masz przesrane jak w ruskim czołgu.
  • 0

budo_venom(ksw)
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecinek
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: TaeKwonDo+Weapon(Wasze opinie)
No tak, masz rację....ale nie wiem jak jest u Was, natomiast w moim mieście nie jest to zbyt powszechne, żeby zasuwać z bronią białą w ręku(czy to pod kurtką czy nie) ale w sumie moje miasto to troche dziwna nie tak duża mieścina, i mówi się tu często, że to miasto policyjne....może gdzie indziej jest inaczej, wtedy moje słowa nie są całkiem słuszne.
  • 0

budo_kage
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: TaeKwonDo+Weapon(Wasze opinie)
No, ale w Teakwondo głównie się kopie(u mnie), a więc uzupełnienie tego jakąś bronią może nie byłoby takim złym pomysłem.
  • 0

budo_venom(ksw)
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecinek
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: TaeKwonDo+Weapon(Wasze opinie)
W sumie to fakt.....jakieś urozmaicenie bronią mogłoby być dobre....tylko, ze trzeba się nią umiejetnie posługiwać i z rozwagą bo można bałaganu narobić......kwestia rozwagi i wprawy....
  • 0

budo_kage
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: TaeKwonDo+Weapon(Wasze opinie)
Nunchaku jest zabronione, a kije bejsbolowe i katany są legalne(śmiech) i teraz pomyślec, prawdopodobniejsze jest, że ktoś ci wyskoczy z bejsbolem czy z nunchaku. Taka prawda, że nunchaku se tylko krzywdę zrobi, a więc powinni zmienic tę ustawę i dopuścic broń "sportowa".
  • 0

budo_silent
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK

Napisano Ponad rok temu

Re: TaeKwonDo+Weapon(Wasze opinie)
tak z czystej ciekawosci - po co te noze czy nunczaku ? zeby w razie ataku zabic lub zrobic z czlowieka inwalide ? to nie lepiej od razu gnata nosic ? ;~
  • 0

budo_tsd-markos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puławy

Napisano Ponad rok temu

Re: TaeKwonDo+Weapon(Wasze opinie)
Nieskromnie się pochwalę, że w pewnym sensie takim TKD z bronią jest tang soo do, ćwiczy się u nas kijem, nunchaku, nożem i mieczem .... zresztą tu jest pokaz, w którym jest trochę tego widać
  • 0

budo_jobu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: TaeKwonDo+Weapon(Wasze opinie)

Nieskromnie się pochwalę, że w pewnym sensie takim TKD z bronią jest tang soo do, ćwiczy się u nas kijem, nunchaku, nożem i mieczem .... zresztą tu jest pokaz, w którym jest trochę tego widać



A czy ktoś zna tytuł muzyki w tle??
  • 0

budo_tsd-markos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puławy

Napisano Ponad rok temu

Re: TaeKwonDo+Weapon(Wasze opinie)
Hehehe tak ja znam ... Scorpions "Hurricane 2000" :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024