Skocz do zawartości


Zdjęcie

baaton ? jaki?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

budo_carlito
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krasnystaw / Lublin
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

baaton ? jaki?
Witam, czy ktoś może powiedzieć co to warte ?
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
i gdzie można coś takiego dobrego kupić niedrogo ? bo na allegro tylko dodatki to batonów znalazłem
z góry dzięki
  • 0

budo_thunderbolt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: baaton ? jaki?
hmm , nie wiem czy z mojej wypowiedzi skorzystasz , bo nigdy nie korzystalem z tego typu palek . Moim zdaniem nie warto kupowac palki teleskopowej za 30 zl , chyba ze chcesz nia tylko postraszyc agresorow jesli bedzie potrzeba . Tanie palki , sa malo wytrzymale i w kontakcie z czyms naprawde twardzszym moze najzwyczajniej sie wygiac . Nie namawiam nikogo zeby wydal nie wiadomo ile kasy na batona zalozmy za 160 zl , ale jezeli ma sie zamiar
nosic i uzywac dlugo to mysle ze lepiej uzbierac troszku wiecej :) . Czytalem troche artykulow o palkach , wiec dlatego troche o tym wiem .
  • 0

budo_ros
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 321 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:FMA

Napisano Ponad rok temu

Re: baaton ? jaki?
Thunderbolt - Masz 100% rację.

Carlito
Pałka teleskopowa za 30 zł to jednorazowego użytku gadżet. Nawet nim dobrze nie potrenujesz.

Pozdrawiam
  • 0

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: baaton ? jaki?
Słusznie Thunderbolt prawisz coś za tania ta pałka .
Ja swoją kupiłem za ponad 100 zeta .
Twarda i solidna tylko jedno ale : rekojeść ma jakieś wytłoczenia gumowe . Pewnie chodziło o to , żeby nie wypadła z reki łatwo ale ja to widze jako dużą wade bo potrafi zachaczyć o ubranie :? .
Na tych zdjęciach widze , ze rekojesc jest gładka wiec to chyba plus .
  • 0

budo_carlito
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krasnystaw / Lublin
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: baaton ? jaki?
dzięki za odpowiedzi, to pewnie sobie nie kupię skoro do dupy ona. ale nie mam kasy na więcej. chociaż widziałem fajne gadżety do batonów tych droższych, np. latarka na diody led :) a takie połączenie to super sprawa żeby sobie w samochodzie pod ręką czekała na okazję :twisted:
  • 0

budo_ros
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 321 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:FMA

Napisano Ponad rok temu

Re: baaton ? jaki?
Carlito

miałem teleskopa za 120 zł ale się rozleciał, moge Ci go podesłać, oddasz na złom i będziesz miał trochę więcej kasy :)

Też nie mam szmalu na coś lepszego :cry: , gdyby używało się tego na codzień to co innego, coś bym wyskrobał z portfela. Ale są ważniejsze wydatki....
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: baaton ? jaki?

miałem teleskopa za 120 zł ale się rozleciał

jakiej firmy był ten teleskop

Na tych zdjęciach widze , ze rekojesc jest gładka wiec to chyba plus


gigantyczny minus- tymbardziej że ona jest metowa w tej chińskiej pałce 30 zł, czyli ślizga się strasznie, na mrozie można sobie łape odmrozić

widziałem tego batona- wygląda strasznie obciachowo, a kabura to już szkoda gadać.
swojego czasu konkurencja na allegro sprzedawała je po 16-20 zł, a więc 30 zł to troche przepłacasz

zdecydowanie nie polecam, juz lepiej noś ze sobą kawałek zwykłej rury- taniej i solidniej

Tanie palki , sa malo wytrzymale i w kontakcie z czyms naprawde twardzszym moze najzwyczajniej sie wygiac


to że się wygnie to nic strasznego- po akcji wywalasz pałke na śmietnik- 30 zł to mniej niż obiad dwa 2 osób więc dużo nie tracisz. Gożej jak się segmenty pourywają bo tracisz broń i może Ci bokiem wyjść oszczędność :)
  • 0

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: baaton ? jaki?

gigantyczny minus- tymbardziej że ona jest metowa w tej chińskiej pałce 30 zł, czyli ślizga się strasznie, na mrozie można sobie łape odmrozić


Ja tam na oko nie wiem z czego zrobiona ale ty siedzisz w temacie :wink: jako "ekspert" .
  • 0

budo_nightwolf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P-sk
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: baaton ? jaki?
czy wy tez macie czasem problemy z "chowaniem" batona? konkretnie to gdy chce go zlozyc (tak jak jest to opisane na pudelku) to nieraz musze uzyc ogromnej sily, co chyba nie jest poprawne? czasami jednak wystarczy lekko chwycic za gumowy uchwyt i puknac o ziemie a zlozy sie bez problemu - czy jest to kwestia "wyrobienia sie" batona, czy moze jest jakas specjalna technika, a moze to baton jest wadliwy?
baton czeski hart.
pozdrawiam
  • 0

budo_rolnikzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 304 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TM/Lodz

Napisano Ponad rok temu

Re: baaton ? jaki?
Witam... rozmawialem z gosciem w sklepie na temat batonow... stwierdzil ,ze chinskie batony to rosyjska ruletka..mozna trafic na naprawde niezle zrobiona sztuka , ktora nie ustepuje tym za 100zl ..a mozna dostac straszny bubel... a co do tych palek z wyzszej polki...trenuje z ludzmi ,ktorzy uzywaja takich w pracy.. maja naprawde dobry i profesjonalny sprzet..ale czesto sie zdarza ,ze po 2-3 uzyciach ..te najlepsze tez sie wyginaja i lamia..
  • 0

budo_kamilka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: baaton ? jaki?

konkretnie to gdy chce go zlozyc (tak jak jest to opisane na pudelku) to nieraz musze uzyc ogromnej sily, co chyba nie jest poprawne? czasami jednak wystarczy lekko chwycic za gumowy uchwyt i puknac o ziemie a zlozy sie bez problemu - czy jest to kwestia "wyrobienia sie" batona, czy moze jest jakas specjalna technika, a moze to baton jest wadliwy?


pewnie nie potrafisz dobrze uderzyć

trzeba po prostu szybko, pewnie go wbić w twardą nawierzchnię

a to czy się mocno zaciśnie to zależy od siły z jaką go rozłożysz

możesz go rozlegulować odbijając go na boiki, ale nie polecam ponieważ potem może Ci się samoczynnie składać.

jeżeli tylko urzywasz batona do uderzeń to nie ma problemu gdyż przy zamachu i tak Ci się zozłoży, ale np. pchnięć juz nie wykonasz
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024