Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szkoła Noża w łodzi[?]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_paweł1
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:łódź

Napisano Ponad rok temu

Szkoła Noża w łodzi[?]
Hej.mam pytanko takie jak w tytule posta.
ponieważ zaczął mnie interesować 'powiedzmy..'fechtunek' interesuje mnie czy w łodzi ktoś zajmuje się tematem walki nożem ..
uczęszczałem na m.in.:Kali do mistrza Adamusika(JKD) gdzie też był nóż ale może ktoś z forumowiczów zajmuje się tematyką "nożową"i może podać jakieś namiary. pozdr.
Paweł
  • 0

budo_rolnikzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 304 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TM/Lodz

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła Noża w łodzi[?]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ... czemu przestales do p.Adamusika chodzic??
  • 0

budo_paweł1
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła Noża w łodzi[?]
hej.dzięki znam isw
szkoła JKD Wojtka Adamusika jest moim zdaniem świetna i uczy prawdziwej walki a nie pierdół zresztą podobnie myślę o isw.
Niestety nabawiłem się gdzie indziej kontuzji kręgosłupa która skutecznie wyeliminowała z regularnych treningów jakieś 2 lata temu.
Ponieważ jest już trochę lepiej chciałbym wznowić treningi,pomyślałem najpierw o czymś mniej 'contactowym'niż MMA,stąd pytanie o jakąś szkołę noża.
pozdr.
Paweł
  • 0

budo_rolnikzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 304 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TM/Lodz

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła Noża w łodzi[?]
a jak wygladalo Kali na Teofilowie?? hmm.... sam szukalem czegos z nozem w Lodzi ...ale obawiam sie ,ze nikt nie prowadzi takich zajec.. sa elementy Kali u p.Roberta Karpinskiego w SDS na Przyszkolu... JDK + Kali ...czesto na Kali pojawia sie noz.... zajecia sa bardzo ciekawie prowadzone a instruktor zaangazowany w rozwoj Swoich podopiecznych... wiec zawsze mozesz sie przejsc... choc jak mowilem...samego noza nie znajdziesz... :) (zawsze mozna zebrac ekipe i sie gdzies umawiac.. i samemu cos poprobowac )
  • 0

budo_rolnikzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 304 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TM/Lodz

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła Noża w łodzi[?]
A jakbys chcial skrecic cos samemu, to ja w razie co sie pisze :-) zawsze mozna jakas amatorska sekcje zrobic :-) i trenowac naturalne odruchy i sposoby zachowania przy walce nozem :-) ...
  • 0

budo_paweł1
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła Noża w łodzi[?]
hej.dzięki za post.
oczywiście piszę się na wspólne treningi o ile moja kondycja 37latka poradzi sobie z treningami :wink: myślę ze nie będzie z tym problemu bo wznamiam też treningi boksu,który przed kontuzją trenowałem/kręgosłup chyba też nie najgorzej się czuje.. :D
pozdr.
Paweł
odezwę się na gg w weekend.
gg1210255
  • 0

budo_rolnikzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 304 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TM/Lodz

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła Noża w łodzi[?]
Ok...super... zgadamy sie :-) wiek nie przeszkadza :-) liczy sie refleks :-) dogadamy sie na gg :-)
  • 0

budo_paffel
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:FMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła Noża w łodzi[?]
Witam, jestem adeptem FSW (FMA). Podstawą i esencją tej sztuki walki jest posługiwanie się "ostrzem" mieczem, Kali, NOŻEM. Sekcja mieści się w Zgierzu w SP4 ul.Łódzka. Naszym trenerem jest Wojtek Leszczyński. Więcej o nasz na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] lub estokada.pl Z przyjemnością zapraszamy na treningi, atmosfera jest miła i przyjemna :lol:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024